مقالات اولین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری

اولین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری با هدف ایجاد فرصتی جهت گردهمایی اندیشمندان، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان امور شهری به منظور تبادل اطلاعات و دیدگاه ها و همچنین بهره گیری از یافته های جدید پژوهشی و تجربیات اجرایی 2 و 3 اسفند ماه 1385 از سوی مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر، دانشگاه فردوسی و شهرداری مشهد، در محل هتل پردیسان مشهد برگزار گردید. لازم به یادآوری است، در این کنفرانس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی، استانداری خراسان رضوی و شرکت سپاد به عنوان حامیان کنفرانس شرکت داشتند.

ریاست کنفرانس را مرحوم جناب آقای دکتر سیدعلی اکبر رزمی، رئیس وقت شورای اسلامی شهر عهده دار بوده و جناب آقای دکتر علی شیرازی عضو هیئت علمی گروه مدیریت دانشگاه فردوسی دبیر کنفرانس بودند.

برای دانلود مقالات ارائه شده در این کنفرانس به ادامه مطلب مراجعه کنید…

دانلود مقالات اولین کنفرانس برنامه ریزی و مدیری شهری


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *