برنامه مطالعاتی مجموعه تفریحی و گردشگری

برنامه مطالعاتی مجموعه تفریحی و گردشگری

برنامه مطالعاتی مجموعه ی تفریحی و گردشگری نهر شمس آباد رو که در زمینی در اصفهان و مربوط به محدوده حدفاصل خیابان امام خمینی و شهیدان می باشد رو با ورود به لینک زیر می تونید دانلود کنید. برای دانلود باید عضو طلایی انجمن نواندیشان شوید.

توضیح مختصر برنامه مطالعاتی مجموعه تفریحی و گردشگری

سند پیش رو چکیده گزارش مطالعات طرح مجموعه تفریحی و گردشگری نهر شمس آباد است که به تحلیل و بررسی وضع موجود اختصاص دارد.

این مطالعات در شش بخش تدوین گردیده است. ابتدا به طرح مسئله و تدوین اهداف کلان طرح پرداخته و در بخش دوم موجود در زمینه های موقعیت و مطلوبیت مکانی، محیط طبیعی، محیط انسان ساخت، محیط اقتصادی – اجتماعی، وضعیت کاربری ها از منظر تحصیل زمین بررسی شده است.

پس از معرفی طرح فرادست به تحلیل و جمع بندی مطالعات پرداخته شده و در بخش پنجم ارائه پیشنهاد و در پایان این بخش چگونگی عملیاتی کردن طرح پیشنهادی بیان شده است.

امیدواریم گزارش مورد نظر ضرورت گنجانده شدن طرح پیشنهادی در قالب یک پروژه مقیاس شهری را نشان داده و با عزم جدی مدیران و مسئولان شهری زمینه عملیاتی شدن این طرح فراهم گردد.

دانلود برنامه مطالعاتی مجموعه تفریحی و گردشگری

[box type=”note” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]برای دانلود برنامه مطالعاتی باید عضو طلایی درجه یک تالار گفتگو شوید.[/box]

[box type=”error” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.[/box]

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *