دانلود نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

دانلود نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

یک مدتی است که داشتم بر روی نوشتن نرم افزار برای طراحی هواپیما کار میکردم ، هرچند پروژه مسکوت ماند اما به مراحل قابل قبولی از نظر خودم رسید ، چند روز پیش گفتم نتایج را تا مرحله پیشرفت موجود منتشر کنم تا اگر استقبال شد ان توسعه بدهم … کد اصلی نرم افزار به زبان Matlab نوشته شده است که با تبدیل به زبان C و سپس کامپایل شدن فایل اجرای ساخته شده است ، به همین علت نیاز به نرم افزار Matlab برای اجرای این برنامه هست (به صورت غیر مستقیم) …

نکات اصلی :
۱- توجه : برای اجرای این نرم افزار در مرحله اول نیاز به برنامه Matlab 2009a دارید ! (یا حتما فایل MCR ان را باید نصب کرده باشید)
۲- توجه : این نرم افزار در فاز آزمایش قرار دارد و در حال توسعه است !
۳- توجه : هیچ ضمانتی درباره صحت نتایج ارائه نمیشود !! (مسئولیت استفاده ۱۰۰% با کاربر است)
۴- توجه : در بازه قابل قبولی از داده های ورودی (داده های ورودی منطقی) نتایج ۱۰۰% صحیح است (به بند ۳ توجه دقت شود ) !!
۵- برای اجرای نرم افزار نیاز به یک سیستم خیلی قوی دارید ، اگر سیستم شما ضعیف است برای اجرای نرم افزار باید صبر داشته باشد ، و از چند بار کلیک کردن روی فایل خود داری کنید ….
۶- بند ۳ اولویت بیشتری از بند ۴ دارد !

راهنمای اجرا :
برای اجرای نرم افزار ، حتما اقدام به نصب نرم افزار Matlab میکند ( اگر کاربر حرفه ای هستید فقط نیاز به نصب فایل MCR دارید ) ، سپس کامپیوتر را از نو راه اندازی (restart) میکنید حال بر روی فایل اجرای ۲ بار کلیک میکنید و منتظر اجرای نرم افزار میشوید !!

راهنمای استفاده :
داده های ورودی را وارد نماید آنگاه بر روی دکمه اجرا محاسبات کلیک کنید ، بعد از نمایش داده شدن نمودار تطبیق بر روی دکمه مشاهده نتایج کلیک کنید ، در صفحه جدید که باز میشود بر روی دکمه نمایش نتایج – British کلیک کنید . (در این نسخه امکان استفاده از واحد SI وجود ندارد و در نسخه های بعدی ارائه میشود …)

دانلود نرم افزار

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *