دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد IT با تکنیک های داده کاوی

مدیریت دانش مشتریان بانک مهر اقتصاد با استفاده از تکنیک هاي داده کاوي

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد IT با تکنیک های داده کاوی

چکیده:
افزایش روزافزون سطح رقابت در بازار، مدیران و تحلیل گران سازمان ها را وادار ساخته به دنبال راهکارهایی باشند که مزیت رقابتی را برای سازمان به ارمغان آورند. بر اساس مطالعات موجود، استفاده از دانش مشتری جهت اتخاذ استراتژی های لازم برای جلب رضایت مشتری می تواند سازمان ها را به سمت تحقق این هدف سوق دهد. از سوی دیگر گسترش بهره گیری از فناوری های بروز در زمینه اطلاعات و ارتباطات خصوصاً در بانک ها باعث بر جای ماندن حجم عظیمی از داده ها گشته که تحلیل و تصمیم گیری بر اساس آنها با روش های معمول گزارش گیری و روش های آماری امکان پذیر نمی باشد. د اده کاوی ابزار بروز و قدرتمندی است که در این پایان نامه جهت تحلیل داده ها به جهت استخراج دانش مشتری پیشنهاد می گردد.
مدیریت دانش مشتریان بانک مهر اقتصاد با استفاده از تکنیک های «هدف از این تحقیق با عنوان بخش بندی مشتریان بانک مهر اقتصاد، باهدف کشف ویژگی های رفتاری مشابه، برای»، داده کاوی کمک به مدیران این بانک جهت تسهیل اتخاذ استراتژی های متناسب با هر بخش و در نتیجه حفظ، تقویت و یا توسعه ارتباط با مشتریان و نهایتاً سودآوری برای این بانک میباشد. داده های خام مورد نیاز جهت این مطالعه از پایگاه داده های بانک مهر اقتصاد استخراج شده است.

کلمات کلیدی فارسی: مدیریت دانش مشتری ، داده کاوی، خوشه بندی مشتریان ، کشف دانش

پایان نامه مدیریت دانش مشتریان بانک مهر اقتصاد با استفاده از تکنیک های داده کاوی توسط سیده عطیه علی کیا امیری و به راهنمایی دکتر جواد وحیدی و دکتر بابک شیرازی و مشاوره دکتر حسین علیزاده برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه علوم و فنون مازندران در تابستان ۱۳۹۲ ارائه شد که فایل PDF اون رو از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

نام فایل: پایان نامه کارشناسی ارشد IT با تکنیک های داده کاوی

دانلود فایل: لینک مستقیم

پسورد فایل: www.noandishaan.com

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *