طرح جامع تفصیلی شهر دژکرد | تجزیه و تحلیل و پیشنهادات

طرح جامع تفصیلی شهر دژکرد

تجزیه و تحلیل و پیشنهادات طرح جامع تفصیلی شهر دژکرد واقع در شهرستان اقلید استان فارس رو به صورت خلاصه شده در فایل PDF می تونید با ورود به لینک زیر دانلود کنید.

طرح جامع تفصیلی شهر دژکرد توسط مهندسان مشاور نگارستان ماهور تهیه شدش که سال 1390 هم به تصویب رسید. این فایل PDF یه چکیده ای از طرح تهیه شده هستش که تو جلسه اصلاحات کمیته فنیش ارائه شده بود و در واقع 75 اسلاید پاورپوینتی بوده.

دانلود طرح جامع تفصیلی شهر دژکرد

شهر دژکرد منطقه ای تپه ماهوری است با خاکی مرغوب ، آب وهوایی مناسب جهت کاشت درختان میوه از جمله سیب ، آلو ، هلوو بادام ، مردمی خونگرم با گویشی لری ،منطقه ای در چهارراه ارتباطی استانهای کهکیلویه وبویر احمد ، فارس ، اصفهان وشهرستانهای سمیرم وسپیدان وچسپیده به ناهمواریهای زاگرس ورشته کوههای زیبای دنا ، وهمچنین با جاذبه های گردشگری از قبیل چهل شهیدان ، چشمه انگفته ، رودخانه دژکرد ، امامزاده سید شمس الدین محمد ، تنگ براق و…

مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *