جزوه غلات دکتر کدیور دانشگاه اصفهان

جزوه غلات

جزوه غلات دکتر کدیور دانشگاه اصفهان یکی از منابع مهم کنکور کارشناسی ارشد صنایع غذایی و قابل توجه طراحان کنکور ارشد بوده که به صورت PDF با ورود به لینک داده شده می تونید دانلود کنید:

داستان کشت، داشت و برداشت غلات داستان تواضع، فروتنی و غرور است . از آن هنگام که دانه در پناه دستهای نوازشگر کشتگر پیر متواضعانه سر بر خاک می سپارد تا آن هنگام که با قامتی راست در برابر باد می ایستد و زیبایی مسحور کننده خود را به رخ می کشد تا دگر بار به سراغ او آیند و این زمان پاک تر از همیشه دل به آسیابی بسپرد و با تحمل زخم و آتش ، در نهایت قوت غالب سفره ایی گردد ، همه بخش هایی از این داستان زیبا هستند . همین زیبایی بوده است که بشر را سالیان دراز است به سوی او کشانده تا هر چه بیشتر عظمت و شکوه خداوند را در تک تک دانه ها نظاره گر باشد . تعابیری چون “نان زندگی است ” و ” کسی که گندم میکارد راستی می افشاند ” تلاشی بوده است تا بواسطه آن انسانها یعنی خوشه چینان این خرمن عظیم ، قدر شناسی خود را بی ان نمایند . در این مجموعه نیز سعی بر آن بوده تا بخشی از این زیباییها به تصویر کشیده شده و باید بدان در همین راستا نگاه نمود تا چه در نظر آید وچه مقبول افتد.

جزوه غلات دکتر کدیور

مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *