آموزش نرم افزار Digsilent

آموزش نرم افزار Digsilent

آموزش نرم افزار Digsilent

آموزش نرم افزار (power factory) Digsilent

نرم افزار DIgSILENT یکی از نرم افزارهای قدرتمند و یک ابزار مهندسی کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل سیستم های قدرت الکتریکی صنعتی، تجاری و برق منطقه ای می باشد.

نام اختصاری این نرم افزار از مجموعه کلمات DIgital SImulation and Electrical NeTwork گرفته شده است. برای برآورده ساختن نیازهای امروزی آنالیز سیستم های قدرت، این بسته نرم افزاری با ابزار مهندسی و بانک اطلاعات مجتمع قابلیت دسترسی کامل را از طریق تمام توابع قابل اجرا فراهم می کند. نام DIgSILENT بیانگر برنامه محاسباتی شبکه های الکتریکی و شبیه سازی دیجیتالی است. برنامه محاسباتی DIgSILENT Power Factory، ابزاری کمکی برای کارشناسان و مهندسان به منظور تحلیل واحدهای صنعتی و سیستم های قدرت به کمک کامپیوتر می باشد. این بسته نرم افزاری پیشرفته، به طور اختصاصی به منظور آنالیز شبکه های الکتریکی و سیستم های کنترلی، برای دستیابی به اهداف اصلی طراحی و عملکرد بهینه آن ها سازماندهی شده است. نرم افزار DIgSILENT یک بسته نرم افزاری واحد می باشد؛ این بدین معناست که تمام توابع و عملگرهای محاسباتی آن از یک منوی اصلی قابل دسترسی و اجرا هستند.

تهیه مجموعه نرم افزارهای Power Factory از سال ۱۹۷۶ در شرکت DIgSILENT GmbH آلمان آغاز شده است و در حال حاضر در نزدیک به ۹۰ کشور دنیا مورد استفاده می باشد.

فایلی را در ارتباط با آموزش نرم افزار Digsilent PowerFactory Version 13.0 جهت استفاده دوستان در لینک زیر قرار داده ایم امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد

نام فایل: آموزش نرم افزار Digsilent

دانلود فایل: پارت اول | پارت دوم | پارت سوم

پسورد فایل: www.noandishaan.com

منبع: نواندیشان

 

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *