گوگل پلاس به کاربران اجازه میدهد که از شر افراد مزاحم خلاص بشوند

ایا میخواهید در شبکه اجتماعی جدید گوگل پلاس از دست پسرعمو یا همکار مزاحم خود خلاص شوید؟ این شبکه جدید اجتماعی به شما گزینه جدیدی را برای انجام این کار ارایه می دهد.

Olga Wichrowska مهندس نرم افزار گوگل در بلاگ پست خود در مورد گوگل پلاس می گوید: رویکرد جدید به کاربران اجازه خواهد داد تا به سادگی از پیغام های افراد مزاحم و یا پست هایی که مایل نیستید ببینید، خلاص شوید. وی همچنین می نویسد: ما می خواهیم به شما اطمینان دهیم که می توانید روابط شخصی خود در زندگی واقعیتان را بر روی گوگل پلاس توسعه و نمایش دهید، خواه اینکه با کسی در ارتباط باشید یا نه. بنابراین علاوه بر گزینه بلاک (Block) و حذف از حلقه دوستان، امکان جدیدی برای چشم پوشی و رد پیغام های کاربران نیز به گوگل پلاس اضافه شده است.

Wichrowska توضیح می دهد که بلاک یا مسدود کردن یک نفر به این معناست که شما می خواهید وی را از حلقه دوستان خود حذف کنید، آنها مطالبی که شما به اشتراک می گذارید نخواهند دید، و آنها قادر نخواهند بود تا برای پست های شما یادداشت و پیغامی بگذارند.

چشم پوشی از افراد و ایگنور آنها به این شدت و سختی نیست.

برای مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:

ادامه خبر


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *