برگزاری سلسله كارگاه‌هاي تخصصي با موضوع بازخواني شهر تهران

سلسله كارگاه‌هاي تخصصي با موضوع بازخواني شهر تهران (جستجويي در معماري اسلامي– ايراني) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري، معاونت شهرسازي و معماري شهرداري تهران با همكاري پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري جهاد دانشگاهي و مشاركت مركز مطالعات و تحقيقات شهرسازي و معماري ايران در نظر دارد، سلسله كارگاه‌هاي تخصصي را با موضوع بازخواني شهر تهران(جستجويي در معماري اسلامي– ايراني) را برگزار نمايد. هدف از برگزاری این سلسله کارگاه ها که از نیمه دوم بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماري جهاددانشگاهی آغاز می شود، شناخت مشکلات و مسایل تهران معاصر و به چالش گذاشتن موضوعات در بین شرکت کنندگان و دریافت نظرات و راه حلهای پیشنهادی آنان و در نهایت استخراج دستورالعملهای راهبردی برای حل معضلات مطرح شده می باشد.

دانشجويان و پژوهشگران علاقه مند به شرکت در این کارگاه ها که به صورت رایگان برگزار می شود می توانند از تاریخ 10 /10/90 لغایت 25/10/90 برای ثبت نام به آدرس اینترنتی www.icas.ir/tehrancity.aspx مراجعه کنند.
همچنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تهران، خيابان انقلاب اسلامي، بين چهارراه وليعصر(عج) و خيابان فلسطين، ابتداي خيابان شهيد برادران مظفر جنوبي، شماره 1076 دبیرخانه سلسله كارگاه‌هاي تخصصي بازخواني شهر تهران مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 14-66970906 (داخلي 126-132) تماس حاصل کنند.


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *