آشنایی با گروه معماری mvrdv

گروه معماری mvrdv

آشنایی با گروه معماری mvrdv

مقدمه
موفقیت یک معماری تا حد زیادی به تاثیر گذاری آن معماری مربوط میشود . معماری موفق بر روح انسان تاثیر میگذارد و فضاهای ماندگار خلق میکند و می ماند .اینکه یک معماری چه راهی را طی میکند تا به یک معماری تاثیر گذار تبدیل شود و اصلا” در این راه به چه بستری نیاز دارد و … موضوع این متن نیست بلکه این متن گونه ای معماری تأثیر گذار را معرفی میکند .این روزها معماری هلند به یکی از تأثیر گذارترین گونه های معماری تبدیل شده است . تأثیری که از مرزهای اروپا گذشته و حتی به حوالی ما رسیده است و آنچنان که کپی هایش را در مسابقات معماری و … میبینیم.
گروه ام وی آر دی وی هم یکی از بزرگترین و معروفترین گروههای معماری در جهان می باشد که در این تحقیق سعی شده است با این گروه بیشتر آشنا شویم.
این گروه تفکر مشخص و روشنی در معماری دارند و پروژه های آنها دارای خط مشی خاصی است. آنها هیچ محدودیتی برای دریافت تفکرات معمارانه ندارند و معتقدند: دیگر علامت گذاری سنتی بین رشته های مختلف وجود ندارند. تصمیمی را که برای یک کار طراحی داخلی اتخاذ شده است، را می توان در قسمتی از برنامه ریزی شهر به کار برد یا دستورالعمل هائی که برای یک محوطه طراحی شده اند، می تواند در قسمتی از فن طراحی معماری برده شود.

عنوان مطلب: آشنایی با گروه معماری mvrdv

مشاهده کامل مطلب: لینک به تالار گفتگو

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *