بیست و چهارمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان ایران و دهمین گردهمایی پرستاری در طب کودکان

همایش بیماری های کودکان

بیست و چهارمین همایش بین المللی بیماریهای کودکان ایران و دهمین گردهمایی پرستاری در طب کودکان

امسال بیست و چهارمین همایش سالانه بین المللی بیماریهای کودکان طبق روال هر ساله توسط گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می­گردد. این کنگره از سال ۱۳۶۴ تا کنون همه ساله با حضور بیش از ۱۵۰۰ شرکت کننده از ایران و سایر کشورهای جهان برگزار گردیده است. همچنین این کنگره از سال ۱۳۸۲  فرصتی جهت تبادل تجربیات گروه پرستاران در کنار پزشکان را فراهم آورده است، لذا از آن سال همایش در دو بخش پزشکی و پرستاری برگزار می­گردد. علاوه بر این، از سال ۱۳۸۸ بخش محققین جوان نیز به سایر بخشهای همایش افزوده گردید تا فرصتی برای پژوهشگران جوان، دستیاران و دانشجویان فراهم آورد تا بتوانند نتایج تحقیقات خود را در سالن جداگانه ای در همایش ارائه نمایند.
خوشبختانه استقبال روزافزون از این کنگره در سالهای اخیر چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان ارائه دهنده مقاله (بصورت سخنرانی و یا پوستر) موجب گردیده است تا برنامه­های مختلف علمی بطور هم­زمان در چند سالن و در دو بخش صبح و بعدازظهر و طی پنج روز برگزار گردد، لذا شرکت کنندگان می­توانند با توجه به رشته تخصصی و علاقه بالینی خود در هریک از برنامه­ها حضور یابند. مضافا اینکه بخشهای محققین جوان و ارائه پوستر نیز از بخشهای بسیار موفق و پربار همایش در سالهای گذشته محسوب می شوند.
این کنگره علاوه بر دست آوردهای علمی آن، فرصتی برای دیدار و تبادل افکار با همکاران رشته­های فوق تخصصی مختلف طب کودکان از ایران و سایر کشورهای جهان و سایر همکاران را فراهم می­آورد، ضمن آنکه آشنائی با تجهیزات نوین پزشکی و فرآورده­های داروئی جدید از ره­آوردهای دیگر این همایش می­باشد.
این همایش دارای ۲۰ امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان و ۳ امتیاز باز آموزی برای ارائه دهندگان مقالات (بصورت سخنرانی و یا پوستر) می­باشد.

زمان:  ۲۴-۲۰ مهرماه ۱۳۹۱

مکان: تهران- مجتمع بیمارستانی امام خمینی- تالار امام

وبسایت همایش:

http://www.iranped.ir/Default.aspx?PageID=600

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *