نرم افزار eds در طراحی و تهیه مدارک برق و ابزار دقیق

اين نرم افزاريک ابزار مناسب برای طراحی در رنج وسيعی از ديسيپلين های حاضر در صنعت برق بوده به صورتيکه کليه نيازهای ديسيپلين های مختلف را پوشش می دهد.
با توجه به اينکه در اکثر نيازهای صنعتی رنج وسيعی از نيازهای کاربردی و استانداردهای مورد استفاده با يکديگر متفاوت می باشند، نرم افزار EDS علاوه بر استفاده از استانداردهای موجود، قابليت اعمال تغييرات در طراحی را نيز به کاربر ارائه می نمايد.
مجموعه نرم افزار EDSدارای سه ماژول Elecdes ، Paneldes ، Instrument Manager می باشد که ابزارهای توانمند و هوشمندی برای طراحی گزارش گیری برای مهندسان برق و ابزار دقیق و طراحان می باشد.
قابلیت های جانبی این نرم افزار از قبیل Protogen ،Ebase ،Database Editor ، Cable Scheduler و Batch Printerبه همراه نصب نرم افزار Elecdes نصب شده و نرم افزار EDS را بسيار کارآمد و کاربردی می نمايد.
تاکنون شرکتهای بسيار مهمی در دنيا از قابليتهای نرم افزار EDS در دنيا و در طراحی نيروگاهها، پتروشيمی ها، پالايشگاهها، کارخانجات صنعتی و غيره استفاده نموده اند که موجب صرفه جويی ميلياردها دلار هزينه(به دليل طراحی بهتر)، بيش از 50درصد کاهش نفر ماه مهندسی(هزينه مهندسی پروژه) و بيش از 40درصد صرفه جويی در زمان طراحی شده است. بعضی از شرکتهای استفاده کننده از اين نرم افزارها به شرح ذيل می باشند:

Schneider
AEG
Alstom Power
HoneywellAreva T&D
BP/AmocoN.A.S.A

ABB
Shell
National Nuclear Corp
ادامه مقاله را اینجا مطالغه کنید


درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *