نرم افزار eds در طراحی و تهیه مدارک برق و ابزار دقیق

این نرم افزاریک ابزار مناسب برای طراحی در رنج وسیعی از دیسیپلین های حاضر در صنعت برق بوده به صورتیکه کلیه نیازهای دیسیپلین های مختلف را پوشش می دهد.
با توجه به اینکه در اکثر نیازهای صنعتی رنج وسیعی از نیازهای کاربردی و استانداردهای مورد استفاده با یکدیگر متفاوت می باشند، نرم افزار EDS علاوه بر استفاده از استانداردهای موجود، قابلیت اعمال تغییرات در طراحی را نیز به کاربر ارائه می نماید.
مجموعه نرم افزار EDSدارای سه ماژول Elecdes ، Paneldes ، Instrument Manager می باشد که ابزارهای توانمند و هوشمندی برای طراحی گزارش گیری برای مهندسان برق و ابزار دقیق و طراحان می باشد.
قابلیت های جانبی این نرم افزار از قبیل Protogen ،Ebase ،Database Editor ، Cable Scheduler و Batch Printerبه همراه نصب نرم افزار Elecdes نصب شده و نرم افزار EDS را بسیار کارآمد و کاربردی می نماید.
تاکنون شرکتهای بسیار مهمی در دنیا از قابلیتهای نرم افزار EDS در دنیا و در طراحی نیروگاهها، پتروشیمی ها، پالایشگاهها، کارخانجات صنعتی و غیره استفاده نموده اند که موجب صرفه جویی میلیاردها دلار هزینه(به دلیل طراحی بهتر)، بیش از ۵۰درصد کاهش نفر ماه مهندسی(هزینه مهندسی پروژه) و بیش از ۴۰درصد صرفه جویی در زمان طراحی شده است. بعضی از شرکتهای استفاده کننده از این نرم افزارها به شرح ذیل می باشند:

Schneider
AEG
Alstom Power
HoneywellAreva T&D
BP/AmocoN.A.S.A

ABB
Shell
National Nuclear Corp
ادامه مقاله را اینجا مطالغه کنید


درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *