دانلود کارآموزی معماری پیرامون زورخانه و سرای محله (word)

زورخانه و سرای محله

شرکتی که برای کار آموزی انتخاب شده شرکت بانیان آبادی همسو نام دارد که در سال 1384 تاسیس شده و دارای آدرس زیر می باشد:
شهران-خیابان طالقانی-کوچه مهستان-پلاک 8.این شرکت،شرکتی تاسیساتی و ساختمانی بوده و انجام کارهای ساختمانی درون شهری و برون شهری را بر عهده دارد.از جمله پروژه هایی که این شرکت در دست اقدام دارد میتوان موارد زیر را نام برد: احداث 170 واحد ساختمانی در شهرستان سقز استان کردستان با مشارکت تعاونی مسکن مهر،احداث شاختمان زورخانه در جنوب شهر تهران،احداث جداول کنار خیابانهای محله های تهران در مناطق سعادت آباد،خیابان ستار خان و خیابان های جنوب تهران.
تشکیلات داخلی و پرسنل این شرکت نیمه خصوصی عبارت است از: اتاق مدیریت، دفتر فنی،جسابداری،و اتاق منشی؛ که به ترتیب هر کدام از پرسنل این قسمتها مسئول اجرای مسئولیتهای موجود در بخش خود هستند. دفتر فنی متشکل از 4 نفر کارشناس ،2 نفر تکنسین میباشد و قسمت حسابداری دارای یک نفر حسابدار و یک نفر کمک حسابدار میباشد.اعضای هیئت مدیره را 4 نفر کارشناس تشکیل میدهند.
وظیفه اینجانب در آن شرکت به عنوان کار آموز معماری بوده و در بخش دفتر فنی آن شرکت مشغول آموزش بوده ام و طبق گفته ی کارشناسان این دفتر در صورت نیاز از پروژه های در سطح تهران بازدید خواهم کرد.

دانلود کارآموزی معماری

برای دانلود کارآموزی معماری باید عضو طلایی درجه یک تالار گفتگو شوید.
مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

6 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *