اشتراک سریع وایرلس با لپ تاپ از طریق Virtual Access Point

یکی از علایق من بازی با سیستم هوشمند آندرویدی ام بود که برای دانلود این بازی ها از اتصالات 3G استفاده میکردم.اما گاهی با پیغام “نیاز به استفاده از شبکه وایرلس قبل از دانلود فایل” در هنگام دانلود بازی ها مواجه میشدم. متاسفانه روتر وایرلس نداشتم و گوشی من هیچ یک از راه های اشتراک وایرلس بدون استفاده از روتر را ساپورت نمیکرد..
و این دلیلی بود برای این که من به دنبال راهی باشم برای ساختن یک نقطه دسترسی مجازی (virtual access point) تا به وسیله لپ تاپ بتوان اینترنت بیسیم را به اشتراک گذاشت.
ابزارهایی مثل Connectify و Virtual Router وجود دارند که مدعی فراهم آوردن راه حل برای مشکل بالاهستند اما این گزینه ها علاوه بر عدم رفع مشکل من، به مشکلات اضافه هم میکردند.
خوشبختانه من به همراه یک وب سرویس با نام Virtual Access Point آمدم که یک راه حل ساده را به وسیله تکنولوژی مجازی وایرلس ساخته شده در ویندوز 7 پیشنهاد میدهد.
بنابراین پیشنهاد میکنم ببینید که چگونه میتوان یک نقطه دسترسی مجازی(virtual access point)ساخت و اتصالات اینترنت را بدون سختی به اشتراک گذاشت.
برای شروع ، از سایت دیدن کنید و در قسمت SSID(هراسمی که مایلید( و یک پسورد(حداقل هشت کاراکتر) را وارد کنید و برروی دکمه

Turn on soft ap کلیک کنید.همچنین مطمئن باشید که حداقل ورژن نرم افزارjava runtime environment برروی سیستم شما نصب شده باشد چون به جاوا برای کارنیازخواهید داشت.

برای مشاهده متن کامل آموزش به همراه تصویر، به لینک زیر مراجعه کنید:

اشتراک سریع وایرلس با لپ تاپ از طریق Virtual Access Point


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *