تبلیغات
تبلیغات


برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
پکیج آموزشی الکترونیک - مخابرات پکیج آموزشی قدرت - کنترل مجموعه کامل Solidworks
نقشه gis منطقه 1 تهران نقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده نقشه gis منطقه 5 تهران
نقشه gis منطقه 2 تهران جزوه آموزش ADO نقشه gis منطقه 6 تهران
نقشه gis منطقه 3 تهران مجموعه مقالات مهندسی مکانیک ساخت و تولید نقشه gis منطقه 12 تهران

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | انجام پروژه های معماری | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58

موضوع: دون ژوان کیست ؟ وچه خصوصیاتی دارد؟

 1. #1
  کاربر ممتاز

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,463
  سایر رشته ها
  سپاس
  475
  162 سپاس در 85 پست
  امتياز:32245Array


  پیش فرض دون ژوان کیست ؟ وچه خصوصیاتی دارد؟

  از دون ژوان
  قصد این مقاله نه دفاع از دون ژوان بودن است و نه محکوم کردن آن. اصلاً قصد ندارم که در این مقاله قضاوتی بکنم، یا دیگران را به قضاوت وادار کنم. تنها عاملی که باعث شده دست به نوشتن چنین مقاله عجیبی بزنم، درک وحشیانه من از دون ژوان بودن است. با این که دون ژوان ها موجودات غیرقابل احترامی به نظر می رسند، اما هنوز هم وجود دارند و با وضعی که برای اقتصاد کشور به وجود آمده، تعداد این گونه آدمها خیلی بیشتر هم شده است. شاید اگر وضع اقتصاد کشور قوی هم بود، باز هم با چنین معضلی روبرو بودیم.

  تعریف و چرایی دون ژوان
  وقتی از کلمه دون ژوان حرف می زنیم، انگار کثافت انسانی را بررسی می کنیم. در حقیقت ما به کسانی می گوییم دون ژوان که در هر برهه از زندگی شان با چند جنس مخالف رابطه جنسی یا احساسی عمیق دارند و کیفیت و کمیت این جنس مخالف ها هیچ وقت ثابت نیست؛ یعنی هیچ جنس مخالفی در زندگی شان نیست که بتواند حضور دائمی داشته باشد؛ حتی مادر و پدر. با این حال آنها در یک روند شجاعانه از کسی می گذرند و به کسی دیگر می پیوندند؛ بدون آن که بدانند چرا! این شجاعت و شهامت با سرعت سرسام آوری به سمت تنهایی در حرکت است و آنها در هر لحظه ممکن است ترک شوند و تنها بمانند. وحشتی که هرگز دوست ندارند تجربه اش کنند. در حقیقت دون ژوان تحمل زندگی را ندارد و برای پر کردن این خلأ وحشی، به محض احساس تنهایی دست روی کس دیگری می گذارد. این چرایی دون ژوانی است.

  شروع دون ژوان
  یک دون ژوان هیچ وقت با یک دون ژوان دوست نمی شود. هیچ وقت یک دون ژوان را برای رابطه احساسی عمیق در نظر نمی گیرد. برای او یکی مثل خودش هیچ جذابیتی ندارد. و همین طور برای طرف مقابل! کلک های آنها برای هم رو شده است و نمی توانند در طرفه العینی قاپ رفیق را بدزدند. آنها نیاز دارند پرستیده بشوند. و در مقابل بلدند که چه طور طرف مقابل را دچار حس پرستیده شدن بکنند؛ در حالی که اصلاً نمی پرستند. شاید هم بپرستند. اما برای مدتی کوتاه. آنها زیبایی را دوست دارند و برای هر زیبای دیگری که از کنارشان رد شود احترام قائلند. پس دوست دارند هر موجود زیبایی که وجود دارد را مال خود کنند؛ برای مدتی فتح کنند؛ و از این که روزی چنین موجود زیبایی را داشته اند، لذت ببرند. آنها قوانین زندگی را می دانند. تنها نکته اساسی زندگی آنها این است که تنها هستند و این تنهایی را هم قانون تلقی می کنند.

  چگونگی دون ژوان
  دون ژوان با دست کشیدن روی نقاط حساس طرف مقابل، حس جنسی اش را تحریک می کند و لذتی به او می دهد که تاکنون هیچ کس نداده است. او می داند چه طور دست بکشد، چه طور دل ببرد و چه طور خودش را در دل جنس مخالف جا کند. او می داند که هر لحظه ممکن است تنها بماند، پس سعی می کند که طرف مقابلش را اسیر خود کند و با داد و فریاد در مردها، توهین و قهر کردن و غر زدن در زن ها و تحقیر کردن در هر دو جنس، طرف مقابل را برای خود نگه دارند. او سعی می کند دنیای کوچکش را این گونه کنترل کند!
  بحث به همین جا ختم نمی شود. او باز هم ارضا نمی شود. روندی که او رفته باز هم تکراری است. او در حقیقت نمی داند تا کجا پیش خواهد رفت! او فقط به دست می آورد، فتح می کند، پیروز می شود و لذت می برد! اما بعد از این که فتح کرد، دیگر هیچ حس جذابی در طرف مقابل نمی بیند که بخواهد با او بماند. پس به سراغ کس دیگری می رود. در این حین ممکن است رابطه را به هم نزند، اما بنا به اصل «زیبایی دوستی دون ژوان ها» به سراغ کس دیگری می رود و باز هم قانونش را تکرار می کند. شاید کسی به او بگوید: «چرا به دست می آوری که ترک کنی؟» و او هم جواب بدهد: «جنس مخالف از این که به دست آورده شود لذت می برد و من هم این لذت را به او می دهم. او از این که کسی را داشته باشد که این گونه لذتش بدهد مست می شود. من در قبال مقداری عشق و علاقه و کمی وقت، این لذت و مستی را به او می دهم. و بعد که مساوی شدیم، دیگر نیازی نیست با هم باشیم! این قانون است!» قانون دون ژوانی.
  دون ژوان می داند چه کار کند که وقتی با او هستی از زندگی لذت ببری. اما هیچ وقت این ترس را به ما نمی دهد که دائمی نیست!
  شاید در مردها دون ژوان از گذشته خود برای جنس مخالف هم صحبت کند. شاید هم مثل زن ها هیچ وقت از گذشته خودشان حرفی نزنند تا تازه به نظر برسند.

  رفتن دون ژوان
  مسئله از جایی شروع می شود که دون ژوان می خواهد ترک کند! دون ژوان بی خبر ترک می کند. اصلاً نمی فهمی چه وقتی رفته که بخواهی جلویش را بگیری. التماس ها شروع می شود. دون ژوان دوست دارد التماس بشنود. چون می فهمد که تنها نیست و این التماس ها همیشه هست! پس لذت می برد. جنس مخالف نمی داند که تنها چیزی که دون ژوان را می ترساند تنهایی است! اگر جنس مخالف زرنگ باشد می تواند با تنها گذاشتن، دون ژوان را برای مدت بیشتری داشته باشد! یعنی از خودش قدرت نشان دهد و دون ژوان را دوباره به مبارزه بطلبد. او از مبارزه لذت می برد و تا وقتی مبارزه نباشد دون ژوان اهمیت وجودی ندارد. نکته تأسف برانگیز این جاست که جنس مخالف فقط زمانی می تواند بفهمد که تنها ترس دون ژوان تنهایی است که دیگر هیچ حسی به او ندارد. و حالا التماس های دون ژوان تأثیری ندارد؛ اگر التماسی بکند!

  به دون ژوان
  شاید شنیدن این جمله از زبان زن ها برایتان آشنا باشد: «عاشق مردهایی ام که یه گوشه تنها توی کافه واسه خودشون می شینند و به هیچ کس کاری ندارند.» و این جمله برای مردها: «کاش فقط یه لحظه نگام کنه. لامصب دلش از سنگه. حاضرم همه دنیام رو به پاش بریزم اما یه لحظه نگام کنه.»
  دون ژوان دنبال چنین افرادی می گردد. افرادی که به دست آوردنشان سخت باشد. خسته کننده باشد. یا مبارز خوبی باشند. نکته جالب اینجاست که دون ژوان همیشه پیروز است. و شاید بشود گفت تنها نکته غم انگیز اینجاست که دون ژوان همیشه پیروز است. او فقط می خواهد قدرت خودش را محک بزند. هیچ وقت شکستش را قبول نمی کند و همیشه تا مرز پیروزی می رود. دون ژوان یک مبارز قدرتمند است و برای آدم های ضعیف حتی وقت ندارد. جمله ای که شاید از زبان بعضی شان شنیده باشید: «برو با همقد خودت بازی کن!»

  روش زندگی دون ژوان
  دون ژوان زندگی روتینی ندارد. و این زندگی برای هیچ کسی دوست داشتنی نیست. شاید یکی از دلایلی که هر دون ژوانی قصد ترک کردن می گیرد این است که روش زندگی اش زیر سؤال می رود. او همیشه می گردد تا یک موافق پیدا کند، اما نکته غم انگیز این جاست که این موافق هم پیدا نمی شود. شاید برای کسی که می خواهد با یک دون ژوان زندگی کند، تنها نکته ترسناک، عدم امنیت از فردای دون ژوان است. آنها روش زندگی شان بر پایه ریسک و خطر بنا شده. آرزوهای عجیب و دور از دسترس دارند. که خیلی از آنها حتی مادی هم نیست. مثل خاک شدن در پرلاشز، کنار هدایت (داستانی از زویا پیرزاد)، زندگی در یک جزیره (رابینسون کروزوئه)، دیدن والت دیزنی، بیل گیتز یا یک مرد یا زن بزرگ، مسافرت به دور دنیا در 79 روز! چاپ کردن یک کتاب در هر سال حتی با هزینه شخصی، یا پیدا کردن گنجی در اعماق آب (جک گنجشکه در دزدان دریایی کاراییب)، و... این آرزوها برای کسی که زندگی روتین و امنی دارد، آرزوهای احمقانه، بچگانه و سخیفی به شمار می آیند. اما برای دون ژوان فلسفه زندگی است.
  دون ژوان نمی تواند باور کند که روش زندگی اش درست نیست. و شاید مجبور می شود که بین آرزو و جنس مخالف یکی را انتخاب کند. او آن قدر پافشاری می کند تا بالاخره روش زندگی اش را ثابت می کند. ولی آن وقت نه کسی از مخالف ها هست که این پیروزی عظیم را ببیند، و نه خودش می تواند درد بزرگ تنهایی را در درون خودش کتمان کند. این غم انگیزترین نکته ای است که دون ژوان همیشه سعی دارد از آن فرار کند. اما کهولت سن و کم شدن جذابیت، او را به همین سمت پرتاب می کند. با این حال، کمتر پیدا شده مرد یا زنی که وجود چنین کسانی را تحمل کند. حتی برای یک سال! و گاهی هم مثل ابن سینا و سعدی خودشان طالب نیستند که کسی را در کنار خودشان برای همیشه داشته باشند تا زجر سفر، همراهشان را نابود کند.

  تفاوت های دون ژوان با عاشق
  با این که به نکته های ریزی اشاره کردم که تفاوت یک عاشق و یک دون ژوان را نشان می داد، اما لازم می دانم که به نکته های ریزتری هم اشاره کنم.
  دون ژوان قصد کنترل دارد. او به دست آورده که رها کند. او می داند که هر لحظه ممکن است تنها بماند، و نمی خواهد زودتر ترک شود. پس سعی می کند که طرف مقابلش را اسیر خود کند و با داد و فریاد در مردها، توهین و قهر کردن و غر زدن در زن ها و تحقیر کردن در هر دو جنس، طرف مقابل را برای خود نگه دارد. او سعی می کند دنیای کوچکش را این گونه کنترل کند!
  «من شبیه یه آدم با یه نقشه ام؟! پلیس ها نقشه دارند. دزدها نقشه دارند. اونها سعی می کنند دنیای کوچیکشون رو این طوری کنترل کنند.»
  جوکر، فیلم شوالیه تاریکی.
  نگاه حریص دون ژوان بعد از پیروزی فرق می کند. وقتی به دست می آورد دیگر پیروز شده و حالا می خواهد که پیروزی اش را با کس دیگری جشن بگیرد. پس در طرفه العینی ترک می کند و برای پیدا کردن نفر بعدی لحظه شماری می کند. کسی که شاید با او در همه زمینه ها موافق باشد. کسی که به هستی دون ژوان احترام بگذارد. کسی که...

  دختران روستا
  به شهر می کنند و
  دختران شهر در آرزوی روستا می میرند
  مردان کوچک به آسایش مردان بزرگ فکر می کنند و
  مردان بزرگ در آرزوی آرامش مردان کوچک می میرند.
  پروردگارا،
  کدامین پل
  در کجای جهان شکسته است که
  هیچ کس به خانه اش نمی رسد!
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی


  مردم کشور من دیگر گرسنه نیستند، آنها روزی چند وعده گول می خورندفریدون فرخزاد

  احمقان سرور شدستند و ز بیم
  عاقلان سرها کشیده در گلیم
 2. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  نوشته ها
  Many
   

 3. #31
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  28-04-2010
  نوشته ها
  2,148
  سایر رشته ها
  سپاس
  0
  15 سپاس در 12 پست
  امتياز:8137Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  حرف حسابم اینه............که بعدش دیدم اون دختر گریه کرد.............ناراحت شد........
  در حالیکه میشد بگم..........خوب قسمتت نبوده.......چیزی که زیاده مرد خوب..........تو که هنوز سنی نداری تازه اول خواستگار اومدنته............اونوقت خوشحال میشد..........از فرداشم جواب سلام ما رو میداد

  نه نمیشد بگی....نبایدم بگی..... چون این جوری اون نمی فهمید که کار اشتباهی کرده.....و دوباره سر خواستگار بعدی ....همین آش بود و همین کاسه.....

  مگر اینکه از اینکه جواب سلامتو دیگه نداده الان ناراحت باشی....


 4. #32

  تاریخ عضویت
  26-05-2010
  نوشته ها
  2,711
  سایر رشته ها
  امتياز طلايي
  15
  سپاس
  0
  40 سپاس در 17 پست
  امتياز:15004Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سارا-افشار نمایش پست ها
  خب اگه صداقت باشه طرف واقعا نشون میده دوستش داره حتی با وجود زشت بودن طرف
  معلومه تو اونو واسه سرگرمی انتخاب کرده بودی نه .............
  داداش هوتی با همه اره ولی با من نه
  نمی تونی :ghelyon:
  تو دقیقا داری از زاویه مقابل به قضیه نیگا می کنی
  سارا چرا فکر میکنی تا یه دختر پسر میشینن با هم حرف میزنن همو برای چیز خاصی انتخاب کردن...................نه ما دوستیم .........فقط همین من با ایشون تو اداره همو میبینیم یه وقتایی..........میشینیم صحبت میکنیم...........بابا نصف مردم کره زمین زنن...........من با یکیشون ازدواج کردم.............به صرف این کار نمیتونم پشت به نصف جمعیت زمین کنم..........دوستیم مثل دوتا همکلاسی.............دوتا همکار.............بالاخره باید فرهنگش از یه جایی شروع شه

  اره از قلیون کشیدنت معلومه
  پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت
  ای وای من که قصه دل ناتمام ماند.

 5. #33

  تاریخ عضویت
  01-04-2010
  نوشته ها
  6,161
  مهندسی برق
  سپاس
  0
  64 سپاس در 44 پست
  امتياز:19248Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  حرف حسابم اینه............که بعدش دیدم اون دختر گریه کرد.............ناراحت شد........
  در حالیکه میشد بگم..........خوب قسمتت نبوده.......چیزی که زیاده مرد خوب..........تو که هنوز سنی نداری تازه اول خواستگار اومدنته............اونوقت خوشحال میشد..........از فرداشم جواب سلام ما رو میداد
  چه ربطی داره .حالا شاید خیلی ها اینطوری باشن
  من به خیلی ها کار ندارم در کل به نظر من باید روراست بود.
  من که همیشه نظرمو رک و راست میگم
  جالبه اتفاقا همه هم استقبال میکن و ناراحت نمیشن .
  وســـــــيع باش ، و تنهـــــــا ، و ســــر به‌ زيــــــر ، و ســـخت  I don't know why
  I don't know how
  but i know something is starting right now


  there is no point being worried about other people,their opinions mean nothing.the only thing that matters in life is your own opinion about yourself,your own respect for yourself

  فرق است بین فکر درست و کار درست

 6. #34

  تاریخ عضویت
  26-05-2010
  نوشته ها
  2,711
  سایر رشته ها
  امتياز طلايي
  15
  سپاس
  0
  40 سپاس در 17 پست
  امتياز:15004Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سارا-افشار نمایش پست ها
  شما صداقتو اشتباه گرفتی برادر من
  این خصوصیات می تونه تو هر انسانی باشه ربطی به زن یا مرد نداره
  اگه قرار به دیدن عیباست همیشه موردی برا دیدن هس
  مهم حس و ملاکی هس که انسانی رو به انسان دیگه سوق میده
  تو الان چرا باخانومت زیر یه سقف زندگی می کنی
  یعنی اون اصلا عیب نداره ؟
  اخلاق عالی داره ؟
  یعنی زنی برتر از اون نیس تو دنیا؟
  حتما هس ولی چیزی که تورو به سمت اون سوق داده چیزی بوده که ملاک تو برا انتخاب یه شریک برا تموم عمره البته شاید یعنی امیدوارم اینجوری باشی و همیشه بهش وفادار
  من با خانمم صادقم
  چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین
  پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت
  ای وای من که قصه دل ناتمام ماند.

 7. #35

  تاریخ عضویت
  01-04-2010
  نوشته ها
  6,161
  مهندسی برق
  سپاس
  0
  64 سپاس در 44 پست
  امتياز:19248Array


  پیش فرض

  [QUOTE=هوتن;194333]من با خانمم صادقم
  چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین[/QUOTE
  وســـــــيع باش ، و تنهـــــــا ، و ســــر به‌ زيــــــر ، و ســـخت  I don't know why
  I don't know how
  but i know something is starting right now


  there is no point being worried about other people,their opinions mean nothing.the only thing that matters in life is your own opinion about yourself,your own respect for yourself

  فرق است بین فکر درست و کار درست

 8. #36

  تاریخ عضویت
  26-05-2010
  نوشته ها
  2,711
  سایر رشته ها
  امتياز طلايي
  15
  سپاس
  0
  40 سپاس در 17 پست
  امتياز:15004Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سمندون نمایش پست ها
  چه ربطی داره .حالا شاید خیلی ها اینطوری باشن
  من به خیلی ها کار ندارم در کل به نظر من باید روراست بود.
  من که همیشه نظرمو رک و راست میگم
  جالبه اتفاقا همه هم استقبال میکن و ناراحت نمیشن .
  ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه
  پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت
  ای وای من که قصه دل ناتمام ماند.

 9. #37
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  28-04-2010
  نوشته ها
  2,148
  سایر رشته ها
  سپاس
  0
  15 سپاس در 12 پست
  امتياز:8137Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  من با خانمم صادقم
  چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین


  همونی که سمنی گفت!!!


 10. #38

  تاریخ عضویت
  26-05-2010
  نوشته ها
  2,711
  سایر رشته ها
  امتياز طلايي
  15
  سپاس
  0
  40 سپاس در 17 پست
  امتياز:15004Array

  پیش فرض

  [quote=سمندون;194336]
  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  من با خانمم صادقم
  چون ظزفیتشو داره.....................اون حتی از خیلی چیزایی که مردای دیگه مخفی میکنن اطلاع داره...................یه دوستی داشتم یه زمینی خریده بود...........سندشو اورد گذاشت خونه من.............دوسال سندش پیش من بود برای اینکه خانمش نبینه............همیشه میگفتم چرا این کارو میکنه...................تا اینکه یه بار زنشو دیدم تو یه مهمونی ..............واقعا بهش حق میدم که اینکارو کرده..............منم شوهر اون زن بودم همین کارو میکردم..................بگذریم بحثی ندارم.............ولی عین روز برام روشنه که همتون بین یه دون ژوان و یه ادم صادق همون دون ژوان رو انتخاب میکنین[/quote
  این شکلکا با این اوتار جدیدت نمیخونه.............اصلا انگار عوض شدی .......
  پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت
  ای وای من که قصه دل ناتمام ماند.

 11. #39
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  28-04-2010
  نوشته ها
  2,148
  سایر رشته ها
  سپاس
  0
  15 سپاس در 12 پست
  امتياز:8137Array

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه

  دیدی گفتم از اینکه دیگه جواب سلامتو نمیده ناراحتی!!!!


 12. #40

  تاریخ عضویت
  01-04-2010
  نوشته ها
  6,161
  مهندسی برق
  سپاس
  0
  64 سپاس در 44 پست
  امتياز:19248Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن نمایش پست ها
  ببین سمن چرا داد و بیداد میکنی؟..............من که صادقانه بهش گفتم همون چیزی رو که باید میگفتم.....................ولی ادمایی که چیزای دیگه بهش گفتن زرنگتر بودن..............میگم طرف مارو که میبینه انگار قاتل باباشو دیده.....روشو میکنه اونور...........حالا تقصیر من چیه
  په ربطی داره.
  من میگم به صرفه اینکه طرفت ناراحت میشه نباید بهش دروغ بگی این بی ظرفیتی و بی جنبه بودن طرف تو بوده دلیل نمیشه کار تو اشتب بوده باشه که بهش گفتی خوشگل نیست
  تو تقصیری نداری طرف خیلی توهمی بوده.
  وســـــــيع باش ، و تنهـــــــا ، و ســــر به‌ زيــــــر ، و ســـخت  I don't know why
  I don't know how
  but i know something is starting right now


  there is no point being worried about other people,their opinions mean nothing.the only thing that matters in life is your own opinion about yourself,your own respect for yourself

  فرق است بین فکر درست و کار درست

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. خصوصیات پسرها وقتی عاشق می شون((بیاین نظر بدین))
  توسط arash86. در انجمن گفتگوی خودمانی
  پاسخ ها: 30
  آخرين نوشته: 07-06-2011, 11:23
 2. معرفی: سلامتی چیست و سالم کیست ؟(who)
  توسط YAGHOT SEFID در انجمن بهداشت، سلامتی و تغذیه
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 01-08-2010, 10:56
 3. معرفی: آشنائی مختصر با خصوصیات منحصر به فرد وینگ چون (سنتی)
  توسط RezaMTJAME در انجمن ورزش های رزمی و قدرتی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 25-06-2010, 17:55

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
صفحه اصلی سایت|تالار گفتگوی نواندیشان|فنی و مهندسی|علوم انسانی و علوم پایه|فرهنگ و هنر|مراکز علمی|آپلودسنتر|فروشگاه نواندیشان