تبلیغات
تبلیغات

برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
پکیج آموزشی الکترونیک - مخابرات پکیج آموزشی قدرت - کنترل مجموعه کامل Solidworks
نقشه gis منطقه 1 تهران نقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده نقشه gis منطقه 5 تهران
نقشه gis منطقه 2 تهران جزوه آموزش ADO نقشه gis منطقه 6 تهران
نقشه gis منطقه 3 تهران مجموعه مقالات مهندسی مکانیک ساخت و تولید نقشه gis منطقه 12 تهران

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | انجام پروژه های معماری | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 138

موضوع: شغل های پردرآمد با سرمایه کم

کاربر فعال

مدیریت
    امتياز طلايي
    19
    سپاس
    0
    6 سپاس در 4 پست
    امتياز:18788Array

پیش فرض شغل های پردرآمد با سرمایه کم

سلام

دوستان عزیز در این تاپیک بیاید در مورد شغل های مختلف بحث کنیم با هم شغل هایی که پر سود هستند و در امد های بالایی دارند در عین حال هم نیازی به سرمایه های زیادی ندارند

راستش من خودم چون نیاز داشتم خواستم به این طریق با دیگران همفکری کنم و تجربه و اطلاعات کسب کنم
    امیدوارم که تاپیک مفیدی باشه و همه استفاده کنن ازش

موفق باشید

فهرست شغل های معرفی شده توسط دوستان

1-پرورش قناری........................................ ...........پست شماره 4،7،12،22،26
    2-دلالی(خرید و فروش طلا و .....)...........................پست شماره 3،8،26
    3سرمایه گذاری در بورس و *****.........................پست شماره 9
    4-بوتیک لبای.......................................... ...........پست شماره 3
    5-شبکه های دیتا.......................................... .....پست شماره 11
    6-شرکت خدمات کامپیوتری................................ ..پست شماره 13،14
    7-دفتر خدمات شهری و بیمه.................................پست شماره 13،14
    8-کانون تبلیغاتی.................................. ..............پست شماره 14،41،42
    9-تدریس زبان های خارجه...................................پس � شماره 20،27،26،28
    10-انجام پروژه های دانشجویی و پروژه های معماری.پست شماره 21،26
    11-تبلیغات برای کاندیداهای پست های دولتی........پست شماره 36،37
    12-تاسیس نانوایی.................................... ........پست شماره 33،38
    13-راه اندازی سایت فروش لوازم آرایشی................پست شماره 43،44،46،47،51،52،53،54،55،56،58
    14-کاشتن گل محمدی........................................ پست شماره 45
    15-اسپانسر شدن یک خواننده.............................پست شماره 70
    16-فست فود ها و فروشگاه ها.............................پست شماره 72،73
    [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ]

ازکسانیکه از من مــــــــتنفرند سپاسگزارم. ، آنها مرا قویتر میکنند
    از کسانیکه مرا دوســــــــــــــت دارند ممنونم،آنان قلب مرا بزرگتر میکنند. ازکسانیکه مرا ترک میکنند متشــــــــــکرم،آنان بمن می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست . از کسانیکه با من مـــــیمانند سپاسگزارم، آنان بمن معنای دوست واقعی را نشان میدهند. کوروش کبیر

2. # ADS
    Circuit advertisement

سایر رشته ها
    اکولوژی دریا
    امتياز طلايي
    26
    سپاس
    0
    8 سپاس در 8 پست
    امتياز:18086Array

سلام
    تاپیک جالبیه هادی جان....
    خوب من زیاد چیزی نمی دونم و بیشتره فکرمم روی این هست که از طریق رشته ای تحصیلیم که اگه تحقیقاتی روش انجام بشه منبع درامد بسیار خوبیه
    سرمایشم فقط دانشه
    چون من تا اونجایی که اطلاع دارم چندتا از دانشجویان با روشهای بسیار ساده تحقیقاته خوبی انجام دادند

روزگارا !
    تو اگر سخت به من میگیری
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست
    گرچه دلگیرتر از دیروزم
    گرچه فردای غم انگیز ،مرا میخواند
    لیک باور دارم
    دلخوشیها کم نیست
    زندگی باید کرد!

1 سپاس ENG.SAHAND

کاربر محروم

هوا فضا
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست
    امتياز:39Array

Heart میتونی خلاف کنی

پسر خوب همه ی کارها هم سختی زیاد دارن هم سرمایه در حد کار خودشون میخوان مثلا منی که بازاریم سرمایم برای کار وسرمایه گذاری باید به میلیون تومان باشه اما چون ندارم باید فعلا پا دویی کنم بعدم یه نصیحتت کنم تو هر کاری رفتی خواستی سرمایه گذاری کنی باید اول خوب شاگردی اون کارو کنی وزرنگ باشی تا تمام راههای و بیراه های اون تجارت یا کارو بلد باشی ok وگرنه می شی مثل یه بنده خدا که 45000000 تومن به بد بختی جور کرد آخرشم سرش کلاه رفت الانم زندانه این بنده خدا یه جا 2سال شاگردی کرد بعد این حرکتو کرد که بدبخت شد تنها راه ها اینها هستن
    1-خلاف حالا هرچی
    2-طلا بخری بزاری گوشه ی خونه این خودش یه سرمایه گذاریه که خیلی خوبه سود خوبی هم داره فقط باید راهشو بلد باشی
    3-بوتیک بزنی یه جای شلوغ که پر مشتری باشه حالا بوتیکت می تونه کفش باشه میتونه لباس باشه
    4-بیخیال این فکرا بشی وبری دنبال یه کار درست حسابی پسر
    فقط یادت باشه هر کدوم ازاینارو انتخاب کردی یادت باشه که باید فوت وفن کارو بلد باشی وگرنه حکایتت مثل اون بنده خدا میشه خدانگهدارت رفیق امید وارم موفق باشی

کاربر فعال

مدیریت
    امتياز طلايي
    19
    سپاس
    0
    6 سپاس در 4 پست

متین جان خیلی خوبه که می خوای از رشتت پول دربیاری

منم تازگیا تحقیقاتی کردم در زمینه پرورش مرغ عشق تقریبا همه چیزشو درآوردم که باید چیکار کرد با سرمایه 500 هزار تومان میشه بعد از 2 سال به درآمد ماهیانه 7 میلیون رسید
    شاید باور نکنید ولی من دارم شروع می کنم همه محاسباتشم کردم
    بازار فروش هم نداره همش صادر میشه...

از کسانیکه مرا دوســــــــــــــت دارند ممنونم،آنان قلب مرا بزرگتر میکنند. ازکسانیکه مرا ترک میکنند متشــــــــــکرم،آنان بمن می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست . از کسانیکه با من مـــــیمانند سپاسگزارم، آنان بمن معنای دوست واقعی را نشان میدهند. کوروش کبیر

کاربر فعال

مدیریت
    امتياز طلايي
    19
    سپاس
    0
    6 سپاس در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط (محمد) نمایش پست ها
    پسر خوب همه ی کارها هم سختی زیاد دارن هم سرمایه در حد کار خودشون میخوان مثلا منی که بازاریم سرمایم برای کار وسرمایه گذاری باید به میلیون تومان باشه اما چون ندارم باید فعلا پا دویی کنم بعدم یه نصیحتت کنم تو هر کاری رفتی خواستی سرمایه گذاری کنی باید اول خوب شاگردی اون کارو کنی وزرنگ باشی تا تمام راههای و بیراه های اون تجارت یا کارو بلد باشی ok وگرنه می شی مثل یه بنده خدا که 45000000 تومن به بد بختی جور کرد آخرشم سرش کلاه رفت الانم زندانه این بنده خدا یه جا 2سال شاگردی کرد بعد این حرکتو کرد که بدبخت شد تنها راه ها اینها هستن
    1-خلاف حالا هرچی
    2-طلا بخری بزاری گوشه ی خونه این خودش یه سرمایه گذاریه که خیلی خوبه سود خوبی هم داره فقط باید راهشو بلد باشی
    3-بوتیک بزنی یه جای شلوغ که پر مشتری باشه حالا بوتیکت می تونه کفش باشه میتونه لباس باشه
    4-بیخیال این فکرا بشی وبری دنبال یه کار درست حسابی پسر
    فقط یادت باشه هر کدوم ازاینارو انتخاب کردی یادت باشه که باید فوت وفن کارو بلد باشی وگرنه حکایتت مثل اون بنده خدا میشه خدانگهدارت رفیق امید وارم موفق باشی
    بله همه اینها درست و قبل از هر کاری خوب اطلاعات درموردش پیدا کرد و بعد دست به کار شد
    ولی این که میگی هر کاری سرمایه بالا میخواد من مخالفم باهاش کارهایی هم هست که سرمایه کمی می خواد.....

ممنونم از نظرت محمد جان

کاربر محروم

هوا فضا
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست

عیول به تو اما اگه مرغ عشقات مریض شدن خدای نکرده همه باهم از دنیا رفتن چی؟

کاربر فعال

مدیریت
    امتياز طلايي
    19
    سپاس
    0
    6 سپاس در 4 پست

عیول به تو اما اگه مرغ عشقات مریض شدن خدای نکرده همه باهم از دنیا رفتن چی؟

خوب هر کاری ریسک خودش رو داره ولی یهو همه از دنیا نمیرن

عمر هر مرغ عشق 15 سال هست و احتمال مریض شدنش هم زیاد نیست یعنی حساسیتش کمه ولی خوب مراقبت هایی نیاز داره مثلا دمای محیط و جنس محیطش....

اولش با 30 جفت مرغ عش شروع می کنی که بعد از 2 سال به 1000 جفت میرسه به طور میانگین. . .

کاربر محروم

هوا فضا
    سپاس
    0
    0 سپاس در 0 پست

خودت می دونی دوست من اما به نظر من نکن به جاش برو طلا بخر نه سکه نه زنجیرو ... بلکه پودر طلا رو بخر طلا اولش پودره بعدا به این چیزا تبدیل میشه پسرجون یه زنجیر که میبینی همش طلا که نیست یه مقدار کمیش طلاست بقیش مس و... که تو کوره قاتیش می کنن وقتی طلا میاد پایین برو بخر نگهش دار وقتی رفت بالا برو بفروشش طمع هم نکن بعدم تو تحصیل کرده ای احتیاج اونجوری به پول نداری پس این میتونه راه خوبی برای پول درآوردنت باشه که هیچ زیانی که نداره بلکه همش برات سود خالص توجیبته بازم خودت میدونی من اینی رو که بهت میگم بدون به چشم دیدم که بهت میگم این کارو بکن وگر نه من که بدتو نمیخوام خوب اگه فردا روزی تو موفق بشی به من چیزی نمیرسه خدای نکرده بد بختم بشی چیزی از من کم نمیشه اما من خوبیتو میخوام

کاربر فعال

مدیریت
    امتياز طلايي
    19
    سپاس
    0
    6 سپاس در 4 پست

محمد جان من توی بازار بورس روی طلا سرمایه گذاری کردم و دارم ماهیانه 3 درصد سود میگیرم همه اینایی که میگی درذسته ولی طلا خریدن هم سرمایه زیاد می خواد کارایی باید باشه که میلیونی پول توش باشه تا منو راضی کنه

سایر رشته ها
    اکولوژی دریا
    امتياز طلايي
    26
    سپاس
    0
    8 سپاس در 8 پست
    امتياز:18086Array

خودت می دونی دوست من اما به نظر من نکن به جاش برو طلا بخر نه سکه نه زنجیرو ... بلکه پودر طلا رو بخر طلا اولش پودره بعدا به این چیزا تبدیل میشه پسرجون یه زنجیر که میبینی همش طلا که نیست یه مقدار کمیش طلاست بقیش مس و... که تو کوره قاتیش می کنن وقتی طلا میاد پایین برو بخر نگهش دار وقتی رفت بالا برو بفروشش طمع هم نکن بعدم تو تحصیل کرده ای احتیاج اونجوری به پول نداری پس این میتونه راه خوبی برای پول درآوردنت باشه که هیچ زیانی که نداره بلکه همش برات سود خالص توجیبته بازم خودت میدونی من اینی رو که بهت میگم بدون به چشم دیدم که بهت میگم این کارو بکن وگر نه من که بدتو نمیخوام خوب اگه فردا روزی تو موفق بشی به من چیزی نمیرسه خدای نکرده بد بختم بشی چیزی از من کم نمیشه اما من خوبیتو میخوام
    همه چیز که پول نیست.. ادم باید از راهی که پول در میاره یه لذتی هم ببره ودست رنجه خودشو ببینه

خوب هادی جان شما مکانه پرورشه مرغ عشقو داری... اما خیلی ها نمیتونن

روزگارا !
    تو اگر سخت به من میگیری
    باخبر باش که پژمردن من آسان نیست
    گرچه دلگیرتر از دیروزم
    گرچه فردای غم انگیز ،مرا میخواند
    لیک باور دارم
    دلخوشیها کم نیست
    زندگی باید کرد!

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

Bookmarks