شگفتی های خداوند در بدن انسان
تبلیغات
آفرینش

پروشات970

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه GIS کامل زاهدان شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه GIS کل تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه GIS کامل شهر اصفهان
شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 1 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 6 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 15 تهران
شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 2 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 11 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 17 تهران
شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 3 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 12 تهران شگفتی های خداوند در بدن انساننقشه gis منطقه 19 تهران

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شگفتی های خداوند در بدن انسان

 1. #1
  شگفتی های خداوند در بدن انسان

  تاریخ عضویت
  04-11-2010
  نوشته ها
  3,136
  هنر
  امتياز طلايي
  7
  سپاس
  922
  1,994 سپاس در 531 پست
  امتياز:15232Array

  پیش فرض شگفتی های خداوند در بدن انسان

  بر پهلوی راست خوابیدن

  زمانی که انسان به رختخواب می‌رود و دقت نماید که چگونه بخوابد، برخی بر روی شکم و برخی بر پشت و یا بر سمت چپ و راست می‌خوابند، آنانی که بر روی شکم می‌خوابند احساس نفس تنگی می‌نمایند، چون سنگینی پشت و اندام استخوانی بر روی شش‌ها واقع می‌گردد، علاوه بر آن، این نوع خواب نامناسب است.
  اما آنانی که بر پشت می‌خوابند یکی از دقیق‌ترین دستگاه‌ها دستگاه تصفیه و گرمایی را تعطیل می‌نمایند، در بینی لایه‌های داخلی با رگ‌های ماهیچه‌ای وجود دارند، که هرگاه ماهیچه‌ها توسعه یابند با جاری شدن خون فراوانی [از بینی] همراه می‌گردند، و چون هوا در این لایه‌های میانی حلزونی شکل وارد گردد، و با خون که به وسیله عضله شریان‌ها جاری است - تماس پیدا نماید، و به محض وصول آن به اولین سوراخ (لایه) گرچه قبل از ورود به بینی در دمای صفر درجه بوده باشد به دمای 38 درجه می‌رسد، علاوه بر آن این لایه دارای ماده‌ای چسبناک می‌باشند، تا از ورود گرد و غبار و سایر مواد جلوگیری نماید، و چنانچه مواد دیگری به هر دلیل با ماده چسبان تماسی پیدا نکنند و به بینی وارد شوند، خداوند در بینی موهایی آفریده است تا اینکه مواد ناآشنا و اشیاء آویزان در هوا را صید نمایند، بی‌گمان لایه‌های بینی بهترین و عالی‌ترین دستگاه گرمایی و تصفیه برای وصول هوای پاک و تصفیه شده به ذات‌الریه می‌باشند.
  و هرگاه انسان بر پشت بخوابد و از طریق دهان تنفس نماید، گویا که این دستگاه‌های بسیار پیچیده را تعطیل نموده است، و لذا بینی فرد هنگام سرمای شدید سرخ عقابی می‌شود، و اگر انسان از دهان تنفس می‌نمود چه روی می‌داد؟ بیش از هر چیز دیگر در معرض زکام و سرماخوردگی قرار می‌گرفت، و لثه وی خشک می‌گردید، و به بیماری (شایع لب شکری) مبتلا می‌شد و علاوه بر این خر و پُف‌های غیرقابل تحمل، نیز ناشی از تنفس از طریق دهان می‌باشد، همانطور که گفته شد خوابیدن بر پشت و شکم تندرستی به بار نمی‌آورد، اما خوابیدن بر سمت چپ باعث می‌شود که هضم غذا که در حالت طبیعی در مدت دو الی چهار ساعت انجام گیرد هضم غذا پنج تا هشت ساعت به طول بیانجامد، زیرا شش راست - که بزرگ‌تر است - بر قلب فشار می‌آورد و کبد که بزرگترین اعضاء می‌باشد حالت معلق به خود می‌گیرد، اما هرگاه انسان بر سمت راست بخوابد، و شش چپ کوچک‌تر و سبک‌تر است، و کبد هم در جسم بر جهت زمین استقرار می‌یابد و هضم با سرعت انجام می‌گیرد.
  از ابوهریره روایت است که گفته است : پیامبر مردی را با حالت درازکش بر روی شکم دید، فرمود : «این درازکشی است که خداوند آن را دوست نمی‌دارد».
  عده‌ای هم [از اهل حکمت و نکته‌سنج] گفته‌اند بر پشت خوابیدن خواب فرمانروایان است، و خوابیدن بر شکم، خواب شیاطین است، و خوابیدن بر سمت چپ، خواب ثروتمندان است، زیرا آنان به علت پرخوریشان بر سمت چپ می‌خوابند تا استراحت نمایند، اما خوابیدن بر سمت راست خواب دانشمندان و آگاهان می‌باشد.
  هرآنکس کـــه می خواهد
  پرواز کردن را بیاموزد
  ابتدا بایستی ایستادن ، راه رفتن، دویدن
  رقصیدن و صعود کردن را یاد بگیرد
  هیـــچ کســ پرواز کردن را با پرواز کردن نمی آموزد


 2. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  نوشته ها
  Many
  آفرینش گستر پروشات468
   

 3. #2
  شگفتی های خداوند در بدن انسان

  تاریخ عضویت
  04-11-2010
  نوشته ها
  3,136
  هنر
  امتياز طلايي
  7
  سپاس
  922
  1,994 سپاس در 531 پست
  امتياز:15232Array

  پیش فرض سرانگشتان انسان ثبت، شناسایی و امضاء است

  <h2 dir="rtl">سرانگشتان انسان ثبت، شناسایی و امضاء است

  چنانچه دوقلویی از یک تخمدان واحد آفریده شوند، سرانگشت اولی با دیگری تفاوت دارد، و قران به این واقعیت اشاره می‌نماید، و می‌فرماید :
  ‚اَلَن نَجْمَعَ عِظامَه* بلی قادرین عَلی اَن نسوی بنانهƒ
  (قیامه : 3-4)
  دانشمندان توانسته‌اند از این سرانگشت صد نشانه و علامت کشف کنند، و اگر دوازده نشانه از صد نشانه در دو سر انگشت با هم تطابق داشتند، هر دو متعلق به یک نفر می‌باشند و احتمال تشابه دو سرانگشت با هم به طور تصادفی و چنانچه در زمین 64 میلیاردم است انسان وجود داشته باشد در آن حال یک احتمال وجود دارد. که دو سر انگشت شبیه یکدیگر باشند، و حال تعداد ساکنین زمین شش میلیارد نفر می‌باشد.
  سرانگشت دارای، شکل، قوس‌ها، منحنی‌ها، کجی‌ها، زاویه‌ها، شاخه‌ها، خطوط و صورت‌های خاص خود می‌باشد. در برخی پزشک‌قانونی‌ها اثر انگشتی نشان داده شده است و در زیر آن پانزده هزار نوع اثر انگشت دیگر نشان داده شده است، که دو اثر از آنها با هم تشابه ندارند.
  هنگامی که کودک در رحم مادر در ماه ششم بارداری می‌باشد سر انگشت وی شکل گرفته، و تا مرگ باقی می‌ماند، و هر گاه این تکه گوشت کاملاً از بین رود، گوشت جدیدی که دارای همان سر انگشت زایل شده باشد، دوباره می‌روید. چنانچه عمل جراحی (پیوند) برای فردی انجام شود، و سر انگشت وی به کلی از بین رود و این پوست برداشته شود و از جایی دیگر پوست دیگری آورده، و کاشته و با آن پیوند زده شود، بعد از چند ماهی علائم سر انگشت برگشته و بر گوشت جدید که از جایی دیگر برداشته شده است ظاهر می‌گردد.
  سر انگشت، شناسنامه، کارت شناسایی و امضاء می‌باشد آفریده خداوند است، و نیروهای بشری توانایی محو و نابودی آن را ندارند.
  برخی مجرمین عمل‌های جراحی بر سر انگشتان خویش انجام دادند و پوست دیگری از نقطه‌ای دیگر را با آن پیوند زدند، اما بعد از چند ماه این سرانگشتان دوباره نمایان گشتند، بی‌گمان امضای الهی است، که به انسان ارزانی داشته است، و نیروی بشر توانای محو آن را ندارد.
  هنگامی که خداوند ما را زنده می‌نماید، این امضاء، خطوط، شاخه‌ها و شطرنج‌ها همانطور که بوده‌اند بر می‌گردند. و قرآن به این اعجاز علمی اشاره نموده و می‌فرماید :
  ‚بلی قادرین علی اَن نسوی بنانهƒ


  این نشانه‌ای از نشانه‌های خداوند است، این سرانگشت چگونه خلق می‌شود؟ و انسان هنوز در رحم مادر می‌باشد؟ و چگونه خداوند پس از مرگ دوباره آنرا برمی‌گرداند؟!
  </h2>


  هرآنکس کـــه می خواهد
  پرواز کردن را بیاموزد
  ابتدا بایستی ایستادن ، راه رفتن، دویدن
  رقصیدن و صعود کردن را یاد بگیرد
  هیـــچ کســ پرواز کردن را با پرواز کردن نمی آموزد


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. دانلود 50 مقاله در زمینه تاسیسات حرارتی و برودتی بصورت یكجا
  توسط soheiiil در انجمن کتاب های تأسیسات مکانیکی
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: 12-11-2013, 23:44
 2. نرم افزار طراحی و محاسبه کویل های حرارتی و برودتی Coil Setup
  توسط مجیدرحیمی در انجمن نرم افزارهای تأسیساتی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 13-05-2012, 18:18
 3. نقد و بررسی: نکاتی مربوط به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه یو تی ام مالزی
  توسط Mr. Specific در انجمن تحصیل در خارج از کشور
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-06-2011, 13:22
 4. نقد و بررسی: نکاتی مربوط به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه یو تی ام مالزی
  توسط Mr. Specific در انجمن تحصیل در خارج از کشور
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 03-06-2011, 13:20
 5. پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: 22-05-2011, 20:34

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •