تبلیغات
تبلیغات

برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
پکیج آموزشی الکترونیک - مخابرات پکیج آموزشی قدرت - کنترل مجموعه کامل Solidworks
نقشه gis منطقه 1 تهران نقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده نقشه gis منطقه 5 تهران
نقشه gis منطقه 2 تهران جزوه آموزش ADO نقشه gis منطقه 6 تهران
نقشه gis منطقه 3 تهران مجموعه مقالات مهندسی مکانیک ساخت و تولید نقشه gis منطقه 12 تهران

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | انجام پروژه های معماری | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 81

موضوع: کدام لپتاپ بهتر است؟ مقایسه تطبیقی برندهای مختلف برای بهترین انتخاب خرید

مهندسی شهرسازی
    Urban Dexign
    امتياز طلايي
    20
    سپاس
    0
    202 سپاس در 167 پست
    امتياز:60694Array

پیش فرض کدام لپتاپ بهتر است؟ مقایسه تطبیقی برندهای مختلف برای بهترین انتخاب خرید

سلام تو این تاپیک میخواهیم در مورد برندهای مختلف لپ تاپ و مدلهای مختلف بحث کنیم.

دوستانی که میتونند و اطلاعات کافی در مورد لپ تاپ دارند (مخصوص کامی ها) لطفا نظر بدهند.

ممنون.
    [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ][لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ]

[لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ]

2. # ADS
    Circuit advertisement

مهندسی شهرسازی
    Urban Dexign
    امتياز طلايي
    20
    سپاس
    0
    202 سپاس در 167 پست

مطمئنا" اسم [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ] رو شنیدید ولی شاید کمتر اسم لپ تاپ های [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ] رو شنیده باشید

ایسوس ASUS بزرگترین کارخانه قطعات الکترونیکی تایوان است ، این غول آسیایی اولین و بی رقیب ترین تولید کننده مادر برد در جهان است ، تولیدی معادل 52 ملیون مادر برد در دنیا به طوری که از هر 3 رایانه ، مادربرد یکی ایسوس ASUS هست.(رقیب بعدی تولید سالانه 20 ملیون دارد)
    ایسوس ASUS بخش تولید لپ تاپ های خودش رو دو-سه ساله رشد بیشتری داده به همین خاطره کمتر اسم اون رو تو ایران شندیم ولی جالبه بدونید که پارسال نصف درآمد ایسوس ASUS از فروش لپ تاپ هاش بوده ، لپ تاپ های ایسوس رتبه اول فروش تو آسیا ، دوم تو اروپای غربی و سوم تو اروپای شرقی رو داره.
    ایسوس تنها تولید کننده لپ تاپه که همه قطعات رو خودش تولید می کنه و به همین خاطر خیلی بهتر از سایر تولیدکننده ها می تونه هم کیفیت کارش رو تضمین کنه هم کارایی بهتری رو به کاربران ارائه بده.
    در تولید لپ تاپ ، کارخانه هایی داریم به نام ODM Original Design manufacture که تولید کننده اصلی لپ تاپ در دنیا هستند ایسوس هم جز ODM هست و هم تولید کننده نهایی لپ تاپ

شرکت های سازنده لپ تاپ
    برند سازنده
    Acer Quanta, Compal, Wistron
    Apple Quanta, Asus, Elite
    Dell Quanta, Compal, Wistron
    Fujitsu Siemens Wistron, Mitac, Uniwill, Quanta, Compal,
    HP Quanta, Compal, Wistron, Inventec, Arima
    IBM Wistron, Quanta
    NEC Arima, FIC, Wistron, Mitac
    Sharp Quanta, Mitac, Twinhead
    Sony Quanta, Asus, Foxc onn
    Toshiba Quanta, Compal, Inventec
    همونطور که می بینید شرکت ایسوس لپ تاپ باقی شرکت ها رو مثل Sony و Apple نیز می سازه.
    پارسال لپ تاپ های ASUS تو ایران رتبه ششم رو داشت ولی به خاطر کیفیت فوق العاده ، گارانتی رایگان و تضمین شده از طرف کارخانه اصلی ، امکانات جانبی عالی و شناخت مردم از این برند ، پیش بینی میشه که تا رتبه سوم در ایران برسه.
    ایسوس ASUS هر لپ تاپ رو با یه شعار و برای یه کاربرد خاص تولید می کنه و برای همه نوع کاربرد هم لپ تاپ داره.
    از لپ تاپ های[لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ] گرفته تا لپ تاپ های[لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ]
    از صفحه نمایشگر 7 اینچی تا 17 اینچی
    با قیمت 300 هزار تومان تا قیمت ها 4 میلیون تومان

برند لپ تاپ های ایسوس ASUS برندی هست که تو ایران ناشناخته مونده و این هم به خاطر سیاست کلی اسوس ASUS هست. ایسوس ASUS به جای هزینه برای بازاریابی ، بر روی کیفیت هزینه می کنه و مدیران این شرکت اعتقاد دارند که وقتی کیفیت خوب باشه ، بازار فروش پیدا میشه.
    [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ][لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ]

مهندسی شهرسازی
    Urban Dexign
    امتياز طلايي
    20
    سپاس
    0
    202 سپاس در 167 پست

سایت بسیار معروف [لینک فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل مشاهده می باشد ] هم به کیفیت بی نظیر اسوس اعتراف کرد. از نکات جالب این تحقیق:
    اختلاف بسیار شدید رتبه اول و دوم
    رتبه دومی اپل
    رتبه آخر دل با توجه به حجم فروش بالا.

کاربر ممتاز

مهندسی عمران
    امتياز طلايي
    5
    سپاس
    0
    56 سپاس در 30 پست
    امتياز:31646Array

من asus خیلی شنیده بودم؛ از دوستامم یکی داره اما زیاد راضی نیست
    از ننـگ چـه گـویی که مـرا نام ز ننگ اسـت
    وز نـام چـه پـرسی که مـرا ننگ ز نام اسـت
    مِـی خـواره و سـرگـشته و رنـدیم و نظربـاز
    وان کس که چو ما نیست در این شهر کدام است

Gorxan olup!

کاربر ممتاز

مهندسی عمران
    معماری
    سپاس
    17
    314 سپاس در 159 پست
    امتياز:59409Array

من ایسر دارم...بیچاره عالی کار می کنه...به اینکه یه بار خورد زمین و یه مقدار بالای درش ترک برداشت اما سالمه و عین پلنگ کار می کنه
    از اچ پی راضی نبودم...هم لپ تاپش هم پی سیش....
    تو اگر از رویاهایت ننوشتی ...من هم برای خودم می نویسم هم برای تو.... گاهی لازم است هر کس یک "تو" داشته باشد....

خاطرم نیست تو از بارانی یا از نسل نسیم،هر چه هستی... گذرا نیست هوایـــــــــــت،بوِوووووویـــ ــــــــــــت...فقط آهسته بگو....با دلم می مانی؟

کاربر فعال

مهندسی معماری
    سپاس
    0
    40 سپاس در 35 پست
    امتياز:13338Array

من سونی دارم
    ازش راضیم
    یادم باشد ؛

حرفی نزنم
    ........که به کسی بر بخورد ...
    نگاهی نکنم
    .......که دل کسی بلرزد ...
    راهی نروم
    ........که بی راه باشد ....
    خطی ننویسم
    ......که ازار دهد کسی را ...!

تنها ؛
    تنها ؛ دل ِ ما ، دل نیست ...!

کاربر ممتاز

سایر رشته ها
    سپاس
    207
    156 سپاس در 83 پست
    امتياز:32239Array

خب باید برحسب نوع کاری که از لپ تاپ انتظار داریم مدلش رو انتخاب کنیم همچنین برحسب پشتیبانی که تو کشور از مدل های مختلف میشه و جیب پول
    این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی

مردم کشور من دیگر گرسنه نیستند، آنها روزی چند وعده گول می خورندفریدون فرخزاد

احمقان سرور شدستند و ز بیم
    عاقلان سرها کشیده در گلیم

کاربر فعال

مهندسی کامپیوتر
    پشم افزار
    سپاس
    122
    270 سپاس در 90 پست
    امتياز:5521Array

اگه ارزون بخوای asus نسبت به قیمتش عالیه ولی کیفیت خیلی بالایی نداره مخصوص ندارهاست
    اچ پی هم از لحاظ ظاهری خیلی خوبه (به نظر من بهترینه قطعاتش در حد سونیه قیمتش کمتر از سونیه)
    سونی و اپل (مخصوصا اپل) عالی هستن فقط قیمتاشون بالاست

مهندسی شهرسازی
    Urban Dexign
    امتياز طلايي
    20
    سپاس
    0
    202 سپاس در 167 پست

برندهای مختلف برای محصولات خود نام های متفاوتی انتخاب می کنند. شما باید سری های مختلف این محصولات را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب بین آنها را داشته باشید. Asus نیز از جمله برند هایی است که برای سری های مختلف لپ تاپ هایش نام های متفاوتی انتخاب کرده است. در ادامه متوجه خواهید شد اگر قصد خرید لپ تاپ سبک یا لپ تاپ مخصوص بازی و یا امور روزمره دارید، باید کدام دسته از لپ تاپ های این برند را انتخاب کنید.
    آگهی تبلیغاتی

Asus از جمله برند هایی است که مدل های مختلف محصولات آن در بازار ایران یافت می شود. این برند طرفدارانش را معطل نکرده و محصولات جدیدش را خیلی زود وارد بازار ایران می کند. اگر شما هم قصد خرید یکی از لپ تاپ های این برند را دارید، بهتر است دسته بندی لپ تاپ های Asus را بشناسید. لپ تاپ های سری N و NX

لپ تاپ های این سری به لپ تاپ های MutiMedia ایسوس معروف هستند. نمایشگر لپ تاپ های N و NX نسبت به مدل های دیگر کیفیت بالاتری دارند. کیفیت صدای این سری هم خوب است . بنابراین می توان این سری را مخصوص افرادی دانست که به تماشای فیلم، بازی های سطح متوسط، و افرادی که نیاز به لپ تاپی برای انجام امور روزمره دارند، دانست. لپ تاپ های سری G

این سری، از لپ تاپ های Gaming برند Asus محسوب می شوند. کارت گرافیک این سری معمولا قوی است و حجم ذخیره سازی بالایی هم دارد. بنابراین اگر اهل بازی هستید و یا به لپ تاپی با گرافیک قوی نیاز دارید، Asus سری G کاملا مناسب شماست. لپ تاپ های سری U

این لپ تاپ ها معمولا باریک و سبک هستند. اگر به دنبال لپ تاپی با وزن پایین و کاررایی خوب هستید این سری مخصوص شماست. لپ تاپ های سری K

این لپ تاپ ها برای افرادی مناسب است که دائما دستگاه را با خود حمل می کنند. چراکه عمرباتری طولانی دارد. بنابراین اگر قصد خرید لپ تاپی دارید که مجبور نباشید دائما آن را شارژ کنید، سری K لپ تاپ های Asus را به شما پیشنهاد می کنیم. سری Eee PC های Asus

این سری جزو نوت بوک ها محسوب نمی شوند. در واقع این دسته جزو نت بوک های Asus هستند که معمولا در سایز 10 اینچ به پایین موجود می باشند. این سری بیشتر مورد استفاده مدیران و کارمندانی است که نیاز دارند برای مشاهده ایمیل ها و یا فایل های ساده خود، دائما نت بوک خود را با خود حمل کنند.

هنر
    امتياز طلايي
    3
    سپاس
    811
    1,497 سپاس در 414 پست
    امتياز:14761Array

من هم یه مدت خیلی دنبال خرید یه لپ تاپ خوب بودم
    در نهایت به این نتیجه رسیدم که ایسوس از همش بهتره و بدترین هم همون دل هستش
    ایسوس از همه لپ تاپا دیرتر خراب میشه و توی ایران 2 سال گارانتی داره
    البته قیمتش بالاست
    من خودم به خاطر بسوزه پدر فقر مجبور شدم ایسر بگیرم
    البته این ایسر که گرفتم لپ تاپ خوبیه acer aspire 5755 تازه صداشم دالبیه و حال میده واسه فیلم دیدن
    kobani is not alone

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)