چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )
تبلیغاتجملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه gis تهران چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه gis اصفهان چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه gis شیراز
چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه gis بلوک های آماری 1390 تهران چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه GIS پهنه بندی 1390 تهران چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه gis معابر 1390 تهران با جزئیات کامل و اطلاعات تفصیلی
چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )طرح و نقشه و پاورپوینت معماری چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )نقشه ها و طرح های شهرسازی چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )محصولات آموزشی
چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )طرح تفصیلی تهران و سایر شهرها چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )الگوی توسعه مناطق تهران چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )طرح جامع شهری و طرح جامع گردشگری

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

 1. #1
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,846
  سایر رشته ها
  راستی !
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  4,388
  4,178 سپاس در 992 پست
  امتياز:36427Array


  پیش فرض چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  راهکار ۱: منطقی .. پیشنهادهای مدیریت

  من به عنوان یک پسر چند راهکار به نظرم میرسه که در زیر شرح میدم
  ۱:قبل از هر چیز باید طرف رو با قلب و عقل انتخاب کنید انتخاب با احساس اخر به بیراهه خواهد رفت!
  ۲: بدونی طرفت قصدش از دوستی با تو چیه؟ ازدواج یا…..
  ۳:برنامه ریزی برای زندگی و بدونید که اگر قصدتون ازدواجه چطوری میخواین به این هدف برسین؟ اگر طرفتون مشکل سربازی هم داره چطور میخواین با این قضیه کنار بیاین! که اکثرا همه این مرحله رو رویایی میبینن که خودش میتونه ۱۰۰۰ تا مشکل به وجود بیاره.
  ۴: زیر نظر گرفتن طرف مقابل و چک کردن اون! شاید خیلی ها بگن دوست من خیانت نمیکنه و شاید هم این درست باشه ولی خوش بین بودن بیش از حد هم مشکل افرین خواهد شد!
  ۵: سعی کنید زیاد خودتونو روشن فکر نشون ندید که تو ایران اصلا جواب نمیده.
  ۶: از دخالت بی جای دیگران به شدت پرهیز کنید در صورت به وجود امدن مشکل هم از هر کسی مشاوره نگیرید!
  ۷: اطلاع دادن به یکی از افراد خانواده که میتونه تاثیر روانی خوبی روی ارتباط شما داشته باشه!
  ۸: صداقت داشتن بین ۲ طرف
  ۹: این یکی واقعا کارایش بالاست! که اگر بخوام تو یه کلمه بگم شیطون بودنه. دخترای شیطون خیلی بهتر میتونن دل طرفشونو واسه خودشون کنن!
  ۱۰: برای خودتون ارزش قایل باشید. و به خودتون برسید منظورم ارایش نیست منظورم با یه مثال بهتر توضیح میدم
  شما میتونی یه لباس ۱۰هزار تومانی داشه باشی ولی تمیز و اتو کرده که خیلی زیبا با بقییه لباسات ست شده و در طرف دیگه یه لباس ۱۰۰ هزار تومانی ولی کثیف و چروک! و یا کارهایی انجام بدین که نشون بدین واسه خودتون چقدر ارزش قائل هستین مثل اینکه در زمان دیدار بعضی وقتا از این صحبت کنید که پوست دستتون حساس شده و……..
  البته این نوشته ها بیشتر نظر مدیریت سایت [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] میباشد و اینکه انسانها در زمانهای مختلف رفتارهای مختلف انجام میدن ولی به طور معمول این راهها جواب خواهند داد.
  راهکار ۲: استفاده از حیله و ترفند
  بـه بـازی گرفتن احساسات دیگران کار نـا پـسـندی است بـخـصوص کسانی که بسیار دوستتان دارند. خیلی خوب میشد هر کسـی را کـه خـواهان او بـودیـد سـهـل و آسـان بـه دست میاوردید بدون آنکه نیاز به نقش بازی کردن داشته باشید. اما متاسفانه دنیای واقعی همیشه اینگونه عمل نـمـیکند. بعضی وقتها شما به امید بدست آوردن فرد خاصی ماهها خود را به آب و آتش میزنید به [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] او زنـدگی میکنـید و حسرت داشتنش را میکشید و عاقبت بدون ثمر و نتـیجـه ناکام می مانید. و آنـجاسـت کـه راهـکـارهـای ذیل ناگهان همچون موهبتی آسمـانـی جـلـوه گـر خـواهند شد.
  البته توصیه های من سحر و جادو نبوده و آنگونه نیز نمیـبـاشـدکه شخصی را برغم خواست و میل باطنی و با بکارگیری این تکنیکها وادار بـه آن کند که دلباخته و عاشق شما گردد. کاری که این تکنـیـکها انجام می دهند شـانـس و اقـبـال را بمقدار زیادی به سود شما افزایش می دهند. آیا این کار شرورانه و نادرست است؟ من اینطور فکر نمیکنم بنابراین به مطالعه خود ادامه دهید.
  ● زیاد معاشرت کنید… سپس غیر قابل دسترس گردید
  هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می کند. در واقع حق با اوسـت. چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در مـعـرض قـرار گـرفـتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مند تر می گرداند. (تنها زمانی این نظریه صدق نمی کنـد کـه واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد). بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.
  اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده و نبینـد ادامه دهید. شـما هم اکنون “قانون کمـیابی” را بطور مؤثر بکار گماردید.
  همه ما واقف هستیم که:
  مردم خـواهـان چیزهایی هستـند که نمیتوانند داشته باشند. و همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش و شـان شما می گردد. برای مثال هـرگـاه پـایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست. این قانون کمیابی است که سبب میشـود بـیشتر طالب آنها گردید. با آنان باشید و سپس کمیاب گردید و مشاهده خواهید کرد محبوب تر می شوید. ما مرتبا در مورد مسایلی چون شور و اشتیاق، جـاذبـه جـنـسـی و عـشـق صحبت به میان میاوریم اما به “شباهت ها” اشاره ای نمیکنیم .
  بـایـد آگـاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلـنـد مـدت جـذب یـکدیـگر نـمی شوند. ما همواره در جستجوی شباهتها میان خود و شریک زندگیمان می بـاشیم. اغـلب ما بـا گـشـتـن و مـعـاشرت با دوستانی که مورد علاقه امان نمی باشند ترس داریـم پس چـرا با مـعشـوق خود چنین کنیم؟ علاقمند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. تنـها شباهت های اخلاقی و شخصیتی ما نیست که حائز اهمیت میباشد. هرگاه شما با فردی کـه از لـحاظ ظاهـر شبـیـه شـما باشد آشنا گردید، احتمال آنکه وی شیفته و دلباخته شما گردد ۴ برابر بیشتر میباشد.
  ● کار دلپسندی برایش انجام ندهید…. بـگذاریـد او برایتان کارهای دلپسندی انجام دهد
  هرگاه شما کار پـسـنـدیـده ای بـرای شـخـصی انجام دهید، از دو جهت احساس خوبی خواهید داشت: احـساس خـوشـنودی از خـودتان و صمیمیت با فردی که شما اندکی با عملتان لوسش کرده اید. ما معمولا بمنظور توجیه زحمات و یا هزینه هایی که صرف فرد مورد نظر کرده ایم در شایستگی و استحقاق وی مبالغه وخیالپردازی میکنیم. سـرانجام آنکه:ما آن فرد را بیشتر دوست خواهیم داشت.هرگاه شخصی برای ما کار پسندیده ای انجام میدهد، خوشنود میگردیم. اما در کنار آن احساسات ناخوشایند دیگری نیز تظاهر خواهند کرد. گاه غرق در هیجانات میشویم. در تـنگنا قرار می گیریم که مانند همان فرد بامعرفت که آن لطف را در حق شما کرده عمل نماییم یعنی آنکه لطفش را جبران کنیم. و حتی زمانیکه آن عمـل نـیک از سوی شخصی صورت می گـیـرد کـه شـما علاقه وافری به وی داشته اما نسبت به احساسش نسبت به خودتان مردد هستید، مسئله بسیار بغرنج تر میگردد. متوجه منظورم می شـوید؟ هنگامی که ما شیفته و شیدای شخصی می شویم، ناگزیریم برای او کارهای لطف آمیزی انجام دهیم.اما بهتر آنست اجازه دهید او شما را لوس کند.
  ● به او نگاه کنید…
  زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق بیکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد.
  وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می بـاشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می کنند. و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته تر روی از یکدیگر برمی گـردانـنـد. در گـفـتـگوهـای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یـکدیـگر اخـتـصـاص می دهند.
  اهمیت مقیاس روبین واضح میباشد:
  احتمال آنکه بگوییم دو فرد تا چه میزان عاشـق و دلبـاخته یـکدیـگر هستند را می تـوان بـا انـدازه گیـری مـدت زمـانـی کـه آن دو عاشقانه به یکدیگر زل می زنند تخمین زد.
  برخـی روانـکاوان از آن در حین مشاوره برای آنکه دریابند تا چه اندازه زوجین به یکدیگر علاقه و عشق دارند سود می برند. هـمچنین این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار میدهد. اینگونه که: هرگاه به شخصی که دوسـتـش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـدهید. مـغز آن شخص آخرین باری که فردی تا این اندازه به او نـگـاه کـرده را بـخاطر آورده و تـحلـیـلش از این نگاه طولانی، وجود عشق و علاقه خواهد بود. در نتیجه این طـور مـی انـدیـشد که عاشق شما است و مغزش شروع به ترشح فنیل اتیلامین (PEA) می کند. ایـن مـاده از خانواده آمفی تامین ها میباشند که توسط سیستم عصبی ترشح میگردد.هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود.هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری بدرون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلـبـاخـتـه شـمـا گـردد افـزایـش میـیابد. زمانی که شما نمی توانید صادقانه فردی فرد بی رغبـتـی را وابسته خود کنید، بکارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود. امتحان کنید.مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد بطول نخواهد انجامید.
  ● روی برنگردانید…
  دیـگر یـافته های تعیین کننده در تحقیقات روبین: اگر فردی بـه زن و شوهری که در حـال گفتگو هستند، ملحق گردد، مدت زمان زیادی طول می کـشـد تـا نگاه آن زوج از یکدیگر منحرف شده و به نفر سوم برگردانده شود. باز هرگاه این عمل را با شـخصـی کـه هنوز دلباخته شما نگشته بکار بندید، به او طوری القا میکنید کـه گویی دلبـاخته شماست و باعث سرازیر گشتن مقدار بـیـشـتـری PEA داخـل جریان خونش می شـوید. لئیل لونـز، مـتخصص روابط انسانها، این تکنیک را “چشمان آب نباتی” نـام نـهـاده. چشمانتان را به چشمان فردی که دوستش می دارید قفل نموده و ثابت در همان حالت نگه دارید. حتی زمانی که او صحبتـش پـایـان یـافـت و یا آنکه شخص دیـگـری به شما مـلـحـق شد، روی برنگردانید. وقتی سرانجام خـواسـتـیـد چشمانتان را از چشمانش برگردانید (پس از ۴-۳ ثانیه) آن کار را با بی میلی و آهستگی انجام دهید دقیقا مانند آنکه توسط یک آب نبات به یکدیگر چسبیده اید. شاید این تکنیک زیاد سودمند به نظر نرسد ولی باور کنید هرگاه بطور صحیح صورت گیرد از تعجب نفس شما را بند خواهد آورد. اگرآنقدر کمرو و خجالتی می باشید که قادر نیستید مستقیما به چشمها خیره شـویـد از تکنیک آب نـبـات صـرف نظر کرده و از این روش استفاده نمایید.بفردی که وارد گفتگوی شما شده روی برگردانده اما به محض آنکه سخنان آن فرد پایان یافت، بـه سرعت چشمانتان را به سمت شخص مورد علاقه خود بازگردانید. این یک حرکت بررسی کنـنده است. شما میـخواهید واکنش وی را از آنچه گوینده بیان داشته مورد بررسی قرار داده و بـه وی تفهیم کنید که بیش از آن فرد به او علاقه مند هستید.
  ● از علم مردمک سنجی کمک بگیرید…
  ما هـمگی با حالت چشمها پیش از خواب آشنا هستیم وقتی بـه آنها مینگریم نگاهـی خمارآلود است. شما تنها به یک چیز برای ایجاد حالت چشمان پیش از خواب نیاز دارید: مردمک های بزرگ و متسع. بر طبق علم مردمک سنجی این عاملی اسـت کـه هـمه ما به آن پاسخ می دهیـم. شـما قادر نیستید مردمک چشم خود را آگاهانه کنترل کنید (به همین خاطر است که می گویند چشمها هیچگاه دروغ نمیگویند). اما شما میتوانـیـد با ایجاد شرایط مناسب حالت مردمک منبسط را پدید آورده و به نتیجه دلخواه بـرسید. ابتدا نور را کاهش دهید. هـرگاه میـزان روشـنـایـی و نـور مـحیـط کاهـش یابد مردمک چشمها متسع میگردند.
  به همین خاطر است که استفاده از نور شمع و یا کلیدهای کاهنده نور چراغها در رستورانهای رمانتیک ضروری میباشد. تنها با ملایم کردن و کاهش نور نیست که چهره ما جذاب تر بنظر میرسند، مردمکهای منبسط نیز سودمند هستند.

  دانشمندان ۲ تصویر از یک زن را به مردان نشان دادند. هر دو تصویر یکسان و مشابه بود یکی از دو تصویر طوری دستکاری شده بود که مـردمک چشـمـها بـزرگـتـر بـنـظر بـرسنـد. زمانی که تصویر دستکاری شده را نشان مردان دادند، آنهـا زن را در تـصـویـر دسـتـکاری شده، ۲ برابر جذابتر از تصویر واقـعـیـش تـشـخیـص دادنـد. بـروی چهره مردان نیز آزمایش مـشـابـهـی صـورت گـرفـت و بـه زنـان نـشـان داده شـد و نـتایج مشابهی حاصل گشت.
  همچنین هنگامی که ما به چیزی علاقه داریم و دوستش می داریم می نگریم، مـردمک چشمانمان باز بزرگتر و متسع می شوند. این را نیز می تـوان تـوسـط تـصـاویـر به اثبات رساند. این بار پژوهشگران تصویر یک زن زیبا را میـان تـعداد زیـادی از تـصـاویر معمولی و پیش پا افتاده قرار دادند سپس تغییر اندازه مـردمـک چـشمهای مردان حین مشاهده آن تصاویر را مورد بررسی قرار دادند. بدون اسـتـثـنـا مـردمـک چـشـمهـای مردان بروی تصویر مورد نظر منبسط می گشت. این یعنی که هرگـاه شـمـا شـدیدا مجذوب شخصی شده باشید باید تا حالا مردمک چشمانتان مانند حفره های سیاه متسع و بزرگ شده باشد!!
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی
  .................................................. ........
  می خوردن و شاد بودن آيين منست
  فارغ بودن ز کفر و دين؛ دین منست
  گفتم به عروس دهر کابين تو چیست
  گفتــا دل خـرم تـو کابين مـن است

  .................................................. .............................


  2 سپاس ENG.SAHAND,Lean

 2. # ADS
  Circuit advertisement
  تاریخ عضویت
  Always
  نوشته ها
  Many
  آفرینش گستر
   

 3. #2
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,846
  سایر رشته ها
  راستی !
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  4,388
  4,178 سپاس در 992 پست
  امتياز:36427Array


  پیش فرض چگونه با دوست پسر خود رفتار كنيم؟

  هرگز به پسري پيشنهاد ازدواج ندهيد. به محض آنكه پيشنهاد ازدواج از دهن دختري خارج شد ناگهان پسر به شدت باد ميكند. او احساس برتري ميكند و بعدش هم خيال ميكند موجود مزاحمي به گردنش آويزان شده و بايد هر طور شده او را از گردن خود دور كند! اصلاً مهم نيست كه شما پولدارتر، زيباتر، باهوش تر، تحصيل كرده تر، موفق تر، خانواده دار تر يا ... از او باشيد. حتي مهم نيست او دهاتي، زشت، بي سواد، بي فرهنگ يا ... باشد. به هر حال اين پيشنهاد به او ثابت ميكند شما ترشيده و درمانده و بي كلاسيد و او با شما فرسنگها فاصله عمودي دارد و بايد از آسمان هفتم به شما نگاه كند و با شما حرف بزند. گول حرفهاي روشنفكر مابانه پسرها را نخوريد. حتي اگر آنها بظاهر خود را روشنفكر نشان دهند و بگويند زمانه عوض شده و دخترها هم ميتوانند به خواستگاري بروند و ... اصلاً باور نكنيد. پسرها بر خلاف دخترها هميشه سنتي ميمانند. سنتي ماندن به نفع آنهاست و منافعشان را تأمين ميكند. بنابراين به راحتي آن را كنار نميگذارند.
  هرگز با پسري كه ميخواهيد ازدواج كنيد، دوست نباشيد. پسرها هم يك قانون ناگفته دارند "دختري را بگير كه به تو محل نميگذارد" شايد باورتان نشود اما پسرها براي زن گرفتن، از دوست دخترهاي خود فراري اند. آنها دخترهايي را ميپسندند كه آنها را تحويل نميگيرند، ناز ميكنند، دماغشان بالاست و خلاصه دست نيافتني به نظر ميايند. دوست دخترها سرگرمي اند و كتاب هاي خوانده شده و تكراري اند، هيجان انگيز نيستند و به درد ازدواج نميخورند. براي زن گرفتن، بايد رفت سراغ دخترهاي جديد.
  هرگز با پسرهاي سن پايين دوست نشويد: بعضي از دخترها خيال ميكنند پسرهاي سن پايين ساده تر و مهربان تر و از نظر جنسي قوي تر و بامزه ترند اما همه اينها گمان و وهم است. پسرهاي سن پايين در دوستي، اغلب تنها يك هدف را دنبال ميكنند! آنها شما را تبديل ميكنند به موش هاي آزمايشگاهي تا با شما تمرين كنند و روي شما آزمايش كنند. آنها به هيچ وجه قصد ازدواج ندارند و در روابطشان چنين چيزي را دنبال نميكنند. اگر هم روزي ديديد دم از ازدواج ميزنند بدانيد يا برايتان دام ميگذارند و يا از آن بچه مذهبي هايي هستند كه البته چند سال بعد از اينكه خرشان پل گذشت يادشان ميافتد كه جواني نكرده اند و آن وقت ميروند سراغ دخترهايي كه جواني كردن را به يادشان بياورند! شايد هم منظورشان از ازدواج همان ازدواج موقت است. قالبي كه آنها براي شرعي كردن هوس هاي زودگذر خود در عين نداشتن احساس گناه، پيشنهاد ميكنند! پسرهاي سن پايين حتي محبت كردن هم بلد نيستند و البته اسم همه ناكارآمدي هايشان را ميگذارند بي تجربگي! اكثر آنها هميشه بو ميدهند. در زندگيشان خبري از مسواك و ادكلن نيست!
  هرگز در رابطه اي كه با يك پسر داريد هديه ندهيد. اين هم از عجايب است كه اين روزها دخترها هداياي گران قيمت و لوكس ميخرند و به دوست پسرهايشان به هر بهانه اي تقديم ميكنند! اين حركت زشت، كه ظاهراً نوعي كادو دادن و در باطن نوعي باج دادن است، بيشتر مخصوص دخترهاي بدون اعتماد به نفس است. دخترهايي كه عقده خود كم بيني دارند و عزت نفسشان پايين است. خصوصاً اگر اين هديه، اولين هديه و كادو در دوستي آنها باشد. اگر دختري هستيد كه ميخواهيد براي دوست پسرتان كادو بخريد قبل از خريد چند سوال اساسي از خود بپرسيد: چرا ميخواهم براي او كادو بخرم؟ انگيزه اصلي ام از اين كار چيست؟ آيا بدون كادو خريدن نميتوانم به هدف خود برسم؟ آيا او تا به حال به من كادو داده است؟ آيا با اين كار ميخواهم خودم را در دل او بيشتر جا كنم؟ آيا راه بهتري براي اين كار وجود ندارد؟ آيا علاقه او به من با رد و بدل ماديات بيشتر ميشود؟ آيا او مادي است و راه بهتري براي بدست آوردن دل او وجود ندارد؟ اين كار من براي او چه معنا و مفهومي دارد؟
  البته تعداد اين قبيل سوالها خيلي زياد است. سوال هايي كه ما را بيشتر به خودمان ميشناسانند و حتي شناختمان را از دوست پسرمان هم بيشتر ميكنند. خودتان را گول نزنيد و به جاي باج دادن، سعي كنيد در روابط، خودتان باشيد. اگر شما را همينطوري كه هستيد نپذيرند با كوهي از رشوه و باج دادن هم نميتوانيد در روابط خود موفق باشيد.
  هرگز به پسري پيشنهاد دوستي ندهيد. اين روزها بعضي دخترها خودشان را خيلي روشنفكر ميدانند. آنها گمان ميكنند بين دختر و پسر فرقي نيست و آنها هم حق دارند از بين پسرها حق انتخاب داشته باشند و هميشه نقش انتخاب شونده را بازي نكنند. به نظر من درست ميگويند منتها مشكل اينجاست كه طرف مقابل آنها چنين نظري ندارد يعني پسرهاي دور و بر، از آن سنخ پسرهاي عهد دقيانوس هستند كه فقط زبانشان روشنفكر شده و دلشان هنوز مانند پدرجد پدربزرگهاي ماست! وقتي دختري به سمت پسري ميرود و پيشنهاد دوستي يا شماره تلفن يا خلاصه نخ هاي واضح ميدهد هميشه يك اتفاق ميافتد. البته پسر به ظاهر با آغوش باز نخ را ميگيرد اما آن را براي هميشه بعنوان نخ دست دوم در صندوقچه نگه ميدارد!
  او جلوي دوستان پسرش پز ميدهد كه دخترها به او توجه دارند و او را دوست دارند و برايش سر و دست ميشكنند و چنين دختري را به دوستان و اطرافيانش نشان ميدهد و پز ميدهد. پيشقدم شدن در پيشنهاد دوستي با يك پسر، يعني صادر كردن حكم بي ارزشي و بي احترامي و ضايع شدن دختر براي هميشه نزد آن پسر. چنين دختري در نظر پسر سهل الوصول و دست يافتني جلوه ميكند.
  اصطلاحي كه براي ياد كردن از آنها بين پسرها رد و بدل ميشود اين است "از اين دخترها كه همه جا ريخته!" اين دخترها حتي اگر در دهان پسر عسل بگذارند، اگر برايش جان فشاني و فداكاري كنند و حتي اگر خودشان را براي آن پسر بكشند، باز هم در صندوقچه باقي ميمانند. چشم پسر هميشه به دنبال دخترهاي ديگر است. بدنبال دخترهاي دست نيافتني كه به كسي نخ نميدهند و همه پسرها در آرزوي آنها هستند و لابد از آسمان پايين افتاده اند. همان دخترهايي كه بر خلاف دخترهاي پيشقدم، در نظر پسرها به درد ازدواج ميخورند و زن زندگي اند! اصلاً مهم نيست كه آنها دوست دخترهاي پسرهاي ديگر بوده باشند. اصلاً مهم نيست هيچ حرف مشتركي بين آنها وجود نداشته باشد. مهم اين است كه ظاهراً آنها، به كسي نخ نميدهند! دخترهاي پيشقدم تا آخر رابطه، درجه دو و بدهكار شناخته ميشوند چون قدمي به جلو گذاشته اند بايد هميشه به دل پسر راه بيايند، بايد كارهايش را از كارهاي خانه تا كارهاي بانكي و خريد و ... انجام دهند. بايد در مواقع لازم در دسترس باشند، بايد حتي اگر لازم شود خرج آقا پسر را بدهند بالاخره خودشان خواسته اند وارد رابطه با چنين نوگل شازده اي بشوند پس بايد تبعاتش را بپذيرند!
  قبل از اينكه حرف ازدواج بينتان باشد، درباره ازدواج كلمه اي نگوييد. دوستي در ذهن پسرها هيچ ربطي به ازدواج ندارد! يك لحظه خود را به جاي پسرها بگذاريد. مثلاً به جاي يك پسر 22 ساله يا حتي 28 ساله كه ميخواهد با يك دختر دوست شود. فكر ميكنيد انگيزه او براي دوستي چيست؟
  پز دادن به پسرهاي ديگر.
  امتحان كردن خود (كه ببينند عرضه پيدا كردن دوست دختر دارند).
  افزايش اعتماد به نفس.
  وقت گذراني و خوش گذراني.
  عشق و حال (داشتن رابطه جنسي يا نيمه جنسي) مجاني.
  يادگيري رفتار و رابطه با زنها (بيرون آمدن از بي تجربگي و دست و پا چلفتي بودن).
  داشتن كسي كه با او در مهماني ها ظاهر شود.
  گاهي هم مقاصر مالي.
  اما انگيزه دخترها چيست؟ بيشتر دخترها در يك فضاي رمانتيك و عاشقانه بدنبال كسي ميگردند كه شريك زندگي و همسر آنها باشد. آنها از اينكه همسر آينده شان را با خواستگاري و به شكل سنتي و بدون شناخت، انتخاب كنند منزجرند. دوستي با پسر را روشي موثر و عاقلانه براي شناخت و عاشق شدن ميدانند اما چه فايده؟ به محض آنكه صحبت ازدواج يا تصور همسر شدن يا خواستگاري يا ... پيش بيايد ناگهان دوستي از اين رو به آن رو ميشود. ناگهان زنگ خطر مغز پسرها به صدا در ميايد و در گلويشان احساس خفگي ميكنند! قفسه سينه شان تنگ ميشود و كمرشان در زير بار احساس آويزان شدن دوست دخترشان خم ميشود! در اين حالت يا بدنبال راه فرار ميگردند و يا رك و راست به دوست دخترشان تذكر آيين نامه اي ميدهند كه از اول شرط كرده اند كه قصد ازدواج ندارند! از احساساتي بودن دخترها و زير پا گذاشتن شرط و شروط توسط آنها گله ميكنند و پيش دوست پسرهايشان ميگويند امان از دست اين دخترهاي آويزون ضعيف! البته ناگهان يادشان ميافتد كه دخترهاي ديگر را امتحان كنند! اگر بر فرض محال دوست پسري پيدا كرديد كه از شما خواستگاري كرد، كاملاً به او شك كنيد. حتي ميتوانيد مطمئن باشيد كه شما خيلي خيلي خيلي از او سر هستيد و او از شما خيلي پايين تر است. اين احتمال هم هست كه در حال لجبازي با كسي باشند مثلاً در حال لجبازي با پدر يا مادر يا ... وگرنه تقريباً همه پسرها براي ازدواج ترجيح ميدهند سراغ دختر آفتاب مهتاب نديده بروند! دختري كه دست نيافتني باشد، جديد باشد! مادرشان او را تاييد كند، بتوانند عيبهايشان را از او پنهان كنند و پيش او مثل يك شاهزاده به نظر برسند! شعار ناگفته پسرها اين است دوست دختر يك اسباب بازي موقت است. براي زندگي دائم بايد بدنبال زن زندگي بود!
  اگر دوست پسرتان به شما گفت كه متفاوت ترين دختر زندگيش هستيد، مطمئن باشيد به بقيه هم اين حرف را زده و خواهد زد. قبلاً اين قانون فقط به دخترهاي نواجوان 12 تا 17 سال گفته ميشد! اما حالا به لطف زود باورتر شدن دخترها، به همه سنين آموزش داده ميشود! اينكه تمجيدهاي دوست پسرهايشان را خيلي جدي نگيرند و گول حرف هاي قشنگ و گوگولي آنها را نخورند!
  هرگز از دخترهاي ديگر جلوي دوست پسرتان بد نگوييد. وقتي جلوي پسرها از دخترهاي ديگر بدگويي ميكنيد، حتي اگر منظور بدي نداشته باشيد، پسرها گمان ميكنند بشدت دوست داشتني هستند و شما داريد به اين وسيله آنها را نسبت به دخترهاي ديگر بدبين ميكنيد تا در دام خود نگهشان داريد! يا گمان ميكنند شما آدم حسودي هستيد و تازه بعدش شما را به همه دخترهاي دنيا تعميم ميدهند و ميگويند همه دخترها حسودند! يا گمان ميكنند دختر مورد نظر دختر خيلي خوبي است و شما با بدگويي از او ميخواهيد كاري كنيد كه رقيب را از ميدان به در كنيد و خودتان را به او قالب كنيد! يا گمان ميكنند شما آدم بدجنسي هستيد و پشت سرتان به ديگران ميگويد دختر بدي نيست اما كمي بدجنس است! در هر حالت شما محكوميد.
  هرگز با تحكم و قدرت با پسرها گفتگو نكنيد. از آنجا كه پسرها، ترسو، ناز نازو، عزيزكرده مامان و بابا و در درون ضعيف و بشدت ناتوان هستند به هيچ وجه تحمل دخترهاي قوي را ندارند. البته آنها دخترهاي قوي را ميخواهند، اما براي باركشي، پول درآوردن، جمع كردن خانه زندگي و خلاصه جمع و جور كردن پسرهاي دست و پا چلفتي، كه تعدادشان هم خيلي زياد شده. اما همين دخترهاي قوي و توانا، در مقابل مردها بايد سر تعظيم فرو بياورند و با ناز ناز و پيش پيش حرف بزنند و با عزيزم و جانم رفتار كنند! اگر دختر بخت برگشته اي اشتباهاً جلوي پسري از دهانش كلماتي خارج شود كه حتي كمي رنگ و بوي تحكم داشته باشد، ناگهان به عنوان دختري مردنما، بي ادب، پرخاشگر، عصباني و بد اخلاق شناخته ميشود!
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی
  .................................................. ........
  می خوردن و شاد بودن آيين منست
  فارغ بودن ز کفر و دين؛ دین منست
  گفتم به عروس دهر کابين تو چیست
  گفتــا دل خـرم تـو کابين مـن است

  .................................................. ............................. 4. #3
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  31-12-2009
  نوشته ها
  8,296
  سایر رشته ها
  کلاس دوم تازه اونم رد شدم!
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  816
  2,419 سپاس در 779 پست
  امتياز:40433Array


  پیش فرض

  آفرین این تاپیکا که سیاسی نیست و اجتماعیه ول بده ببین چقدر بهت میاد
  ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!!.

 5. #4
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,846
  سایر رشته ها
  راستی !
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  4,388
  4,178 سپاس در 992 پست
  امتياز:36427Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط *Rain* نمایش پست ها
  آفرین این تاپیکا که سیاسی نیست و اجتماعیه ول بده ببین چقدر بهت میاد
  حالا کجاهااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا شو دیدی
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی
  .................................................. ........
  می خوردن و شاد بودن آيين منست
  فارغ بودن ز کفر و دين؛ دین منست
  گفتم به عروس دهر کابين تو چیست
  گفتــا دل خـرم تـو کابين مـن است

  .................................................. ............................. 6. #5
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  31-12-2009
  نوشته ها
  8,296
  سایر رشته ها
  کلاس دوم تازه اونم رد شدم!
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  816
  2,419 سپاس در 779 پست
  امتياز:40433Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سارا-افشار نمایش پست ها
  حالا کجاهااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا شو دیدی
  آفرین دختر گل بابا
  ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!!.

 7. #6
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,846
  سایر رشته ها
  راستی !
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  4,388
  4,178 سپاس در 992 پست
  امتياز:36427Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط *Rain* نمایش پست ها
  آفرین دختر گل بابا
  تو همون عالم دوستی چیزی بهت نمیگم
  رسمش این نبود شقی
  بخش علمی که خوابیده
  بخشهای دیگه هم شده همین چرت و پرت هایی که یکیشو من تو همین تاپیک زدم
  کاش بجای اینکه به امثال من گیر میدادی تو همن اتاق خصوصی مدیریتی تون با مسوولین سایت مطرحش می کردی
  کمی بحث درست حسابی ما لازم داریم یا نه ؟
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی
  .................................................. ........
  می خوردن و شاد بودن آيين منست
  فارغ بودن ز کفر و دين؛ دین منست
  گفتم به عروس دهر کابين تو چیست
  گفتــا دل خـرم تـو کابين مـن است

  .................................................. ............................. 8. #7
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  31-12-2009
  نوشته ها
  8,296
  سایر رشته ها
  کلاس دوم تازه اونم رد شدم!
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  816
  2,419 سپاس در 779 پست
  امتياز:40433Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سارا-افشار نمایش پست ها
  تو همون عالم دوستی چیزی بهت نمیگم
  رسمش این نبود شقی
  بخش علمی که خوابیده
  بخشهای دیگه هم شده همین چرت و پرت هایی که یکیشو من تو همین تاپیک زدم
  کاش بجای اینکه به امثال من گیر میدادی تو همن اتاق خصوصی مدیریتی تون با مسوولین سایت مطرحش می کردی
  کمی بحث درست حسابی ما لازم داریم یا نه ؟
  قبول دارم که محدودیم ولی امان از اجبار اگر بخوایم سایت چیلتر نشه مجبوریم که مراعات کنیمن وگرنه فکر میکنی ما بدمون میاد از این بحث ها کنیم ؟
  ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!!.

 9. #8
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  31-12-2009
  نوشته ها
  8,296
  سایر رشته ها
  کلاس دوم تازه اونم رد شدم!
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  816
  2,419 سپاس در 779 پست
  امتياز:40433Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط سارا-افشار نمایش پست ها
  تو همون عالم دوستی چیزی بهت نمیگم
  رسمش این نبود شقی
  بخش علمی که خوابیده
  بخشهای دیگه هم شده همین چرت و پرت هایی که یکیشو من تو همین تاپیک زدم
  کاش بجای اینکه به امثال من گیر میدادی تو همن اتاق خصوصی مدیریتی تون با مسوولین سایت مطرحش می کردی
  کمی بحث درست حسابی ما لازم داریم یا نه ؟
  قبول دارم که محدودیم ولی امان از اجبار اگر بخوایم سایت چیلتر نشه مجبوریم که مراعات کنیمن وگرنه فکر میکنی ما بدمون میاد از این بحث ها کنیم ؟
  ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!!.

 10. #9
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  26-05-2010
  نوشته ها
  2,709
  سایر رشته ها
  امتياز طلايي
  15
  سپاس
  0
  99 سپاس در 56 پست
  امتياز:15059Array

  پیش فرض

  سارا تو هیچ وقت ازدواج نکن
  یا اگه خواستی ازدواج کنی یه مرد ذلیل پیدا کن که مشکل پیدا نکنی
  پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت
  ای وای من که قصه دل ناتمام ماند.

 11. #10
  چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟ ( در راستای زدن به خط تاپیک های غیر سیاسی )

  تاریخ عضویت
  13-04-2010
  نوشته ها
  5,846
  سایر رشته ها
  راستی !
  امتياز طلايي
  10
  سپاس
  4,388
  4,178 سپاس در 992 پست
  امتياز:36427Array


  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط *Rain* نمایش پست ها
  قبول دارم که محدودیم ولی امان از اجبار اگر بخوایم سایت چیلتر نشه مجبوریم که مراعات کنیمن وگرنه فکر میکنی ما بدمون میاد از این بحث ها کنیم ؟
  ببین حتی همون بحث های سیاسی چارچوبی داره
  تا جایی که من میدونم توهین نباید صورت بگیره والا میشه بحث کرد میشه اگاهی رسوند
  هیچ کدوم از تاپیکای من محتوای توهینی نداشت
  یه تحلیل بود از فضای مصر
  همین
  این مهم نیس قدرتمند باشی مهم اینه از درون احساس قدرت کنی
  .................................................. ........
  می خوردن و شاد بودن آيين منست
  فارغ بودن ز کفر و دين؛ دین منست
  گفتم به عروس دهر کابين تو چیست
  گفتــا دل خـرم تـو کابين مـن است

  .................................................. .............................صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 27-05-2012, 23:31
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 15-12-2011, 14:18
 3. لنت‌های ترمزهای غیراستاندارد به سلامت مردم آسیب می‌رساند
  توسط sookut در انجمن جدیدترین اخبار محیط زیستی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-11-2011, 18:10
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 31-07-2011, 02:28
 5. کشف چهارمین سیاره غول پیکر یک ستاره
  توسط Fahim در انجمن اخبار نجومی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 10-12-2010, 16:42

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •