پایان نامه مدیریت صنعتی با موضوع مدیریت پروژه ارزش کسب شده evpm

پایان نامه مدیریت صنعتی با موضوع مدیریت پروژه ارزش کسب شده evpm

پایان نامه مدیریت صنعتی با موضوع مدیریت پروژه ارزش کسب شده evpm توسط کبری رحیمی و به راهنمایی آقای امیری مقدم برای کسب مدرک کارشناسی رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه پیام نور واحد مرکز تهران در ۴ فصل به شرح ذیل تهیه شده است:

  • فصل اول: مبانی evm
  • فصل دوم: تخمین و برآورد
  • فصل سوم: بکارگیری evm
  • فصل چهارم: مطالعه موردی
  • نتیجه گیری

چکیده:

در این پروژه یکی از روش های ارزیابی عملکرد و پیشرفت پروژه « روش ارزش کسب شده » را مورد بررسی قرار می دهیم که از سریعترین روش های ارزیابی به حساب می آید. از فاکتورهای تعیین کننده در این روش، شخص مدیر پروژه می باشد. از آنجا که مدیر پروژه احاطه کامل بر روی پروژه را دارد، بنابراین تأیید کننده تغییر در محدوده پروژه و انجام اقدام اصلاحی لازم می باشد.
مدیریت ارزش حاصله پروژه (evm) ابزاری است که قادر خواهد بود در صورت فراهم آوردن بستر مناسب اطلاعاتی و فرآیندی، به عنوان موتور پردازشگر داده های پروژه ای در در قلب ppm ارزش افزوده اطلاعاتی متناسب با انتظارات سازمان را فراهم آورد. در این مطالعه سعی می شود تا به بررسی نحوه ارتباط این دو رویکرد در سازمان پرداخته شود و مختصری نیز در خصوص دستاوردهای مورد انتظار حاصل از کاربرد تلفیقی این دو متد در فعالیت های اجرایی پروژه و به صورت ملموس تشریح گردد.
هدف : تکنیک های مدیریت پروژه در مدیریت ارزش به دست آورده (evm)، که مربوط به برنامه های برنامه ریزی منابع، هزینه های فنی و الزامات برنامه.
رویکرد: ارائه مثال از چگونگی اجرای evm در داده های پروژه و چگونگی استفاده از آن به عنوان ابزاری برای تشخیص و حل مسائل.
یافته ها: Evm بر این باور استوار است که به عنوان وظایف تکمیل ارزش پروژه را افزایش می دهد و در نتیجه ارزش به دست آمده از پروژه، اندازه گیری پیشرفت واقعی آن پروژه است.
ارزش: پیشنهادات قابل تجزیه و تحلیل evm، منافع آن و مشکلات.

کلمات کلیدی: تجزیه و تحلیل ارزش، مدیریت پروژه

دانلود پایان نامه

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *