چیپس و اسنک و اطلاعات جامع در مورد آن

چیپس و اسنک و اطلاعات جامع در مورد آن

ديگر هيچ نيازي به پنهان کردن اسنک و ميان وعده هاي شور و شيرين در ميان اجناس و سعي در راضي نمودن مصرف کنندگان براي خريد آنها نيست. آنها خود با طعم هايي هيجان انگيزو جذاب نشان بهترين تبليغ براي خود به شمار مي روند.شايد اين گروه از خوراکي ها را از يک جنبه بتوان منحصر به فرد دانست وآن ماهيت همواره با کيفيت آنهاست. کيفيتي که نه تنها پس رفت نداشته بلکه روز به روز در حال ترقي است.اسنک تقريبا جاي خود را در زندگي روزمره ما به خوبي يافته اند و تنها برخي محصولات ترکيبي از اين خانواده اند که هنوز نياز به زمان براي شناساندن بيشتر وبهتر خود دارند.

چیپس و اسنک

چيپس سيب زميني در نگاهي نو

اگر بخواهند معناي واژه کلاسيک را در ميان اسنک ها بيابيم بايستي به چيپس سيب زميني اشاره کنيم.اسنکي که به زودي 200ساله مي شود و ريشه در قلب ايالات متحده،يعني نيويورک دارد.محصولي که نسل هاي متمادي را با خود همراه ديده و از انجا که پيداست به هيچ وجه قرار نيست قفسه هاي فروشگاه ها را ترک کند.اين اسنک که برخي ابداع آن را به يک سر آسکپنر نيويورکي در سال 1853 نسبت مي دهند،کم کم در حال کنار گذاشتن آن تصويرمنفي و مضر و به دست آوردن وجه ها سالم تر و مفيدتر مي باشد.به هيچ وجه نمي توان شرايط نه چندان مناسب اقتصادي را انکار کرد.شرايطي که البته مصرف تمامي مواد غذايي از جمله اسنک را تحت تاثير قرار داده است.

 

[highlight]اگر می خواهید اطلاعات کامل و جامعی در مورد اسنک و چیپس و طعم های مختلف آن و نحوه تولید آن بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید.[/highlight]

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *