آموزش فرمول نویسی در Matlab

از اونجایی که تابستون داره شروع میشه و خیلی از شما ها الان مشغول کار پایان نامه هستید تا بتونید تا آخر تابستون دفاع کنید و باید پایان نامه هاتونو تایپ کنید.
اما همونطور که میدونید تایپ فرمول تو متن یه کار وقت گیره….خوب شما ممکنه که پایان نامه تونو توی ورد بنویسید یا از موتور های latex استفاه کنید…
تایپ فرمول توی ورد عموما به دو صورت انجام میشه… یا از ابزار خود ورد استفاده میکنیم یا از برنامه mathtype که یه برنامه کاربردی هست…
حالا من اینجا میخوام یه روش معرفی کنم که شما به راحتی میتونید اکثر فرمول ها و به خصوص ماتریس هاتونو توی پایان نامه بنویسید و این کار رو با کمترین زحمت انجام بدید.
خیلی از شما دوستان برای شبیه سازی پروژه هاتون از متلب استفاده میکنید و میخواید مثلا یه ماتریسی که جواب شبیه سازی هست رو توی پایان نامه تایپ کنید.

برای مشاهده این آموزش به لینک زیر مراجعه کنید:

آموزش فرمول نویسی در Matlab


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *