دانلود نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

دانلود نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

یک مدتی است که داشتم بر روی نوشتن نرم افزار برای طراحی هواپیما کار میکردم ، هرچند پروژه مسکوت ماند اما به مراحل قابل قبولی از نظر خودم رسید ، چند روز پیش گفتم نتایج را تا مرحله پیشرفت موجود منتشر کنم تا اگر استقبال شد ان توسعه بدهم … کد اصلی نرم افزار به زبان Matlab نوشته شده است که با تبدیل به زبان C و سپس کامپایل شدن فایل اجرای ساخته شده است ، به همین علت نیاز به نرم افزار Matlab برای اجرای این برنامه هست (به صورت غیر مستقیم) …

نکات اصلی :
۱- توجه : برای اجرای این نرم افزار در مرحله اول نیاز به برنامه Matlab 2009a دارید ! (یا حتما فایل MCR ان را باید نصب کرده باشید)
۲- توجه : این نرم افزار در فاز آزمایش قرار دارد و در حال توسعه است !
۳- توجه : هیچ ضمانتی درباره صحت نتایج ارائه نمیشود !! (مسئولیت استفاده ۱۰۰% با کاربر است)
۴- توجه : در بازه قابل قبولی از داده های ورودی (داده های ورودی منطقی) نتایج ۱۰۰% صحیح است (به بند ۳ توجه دقت شود ) !!
۵- برای اجرای نرم افزار نیاز به یک سیستم خیلی قوی دارید ، اگر سیستم شما ضعیف است برای اجرای نرم افزار باید صبر داشته باشد ، و از چند بار کلیک کردن روی فایل خود داری کنید ….
۶- بند ۳ اولویت بیشتری از بند ۴ دارد !

راهنمای اجرا :
برای اجرای نرم افزار ، حتما اقدام به نصب نرم افزار Matlab میکند ( اگر کاربر حرفه ای هستید فقط نیاز به نصب فایل MCR دارید ) ، سپس کامپیوتر را از نو راه اندازی (restart) میکنید حال بر روی فایل اجرای ۲ بار کلیک میکنید و منتظر اجرای نرم افزار میشوید !!

راهنمای استفاده :
داده های ورودی را وارد نماید آنگاه بر روی دکمه اجرا محاسبات کلیک کنید ، بعد از نمایش داده شدن نمودار تطبیق بر روی دکمه مشاهده نتایج کلیک کنید ، در صفحه جدید که باز میشود بر روی دکمه نمایش نتایج – British کلیک کنید . (در این نسخه امکان استفاده از واحد SI وجود ندارد و در نسخه های بعدی ارائه میشود …)

نام فایل: نرم افزار ایرانی طراحی هواپیما

دانلود فایل: لینک مستقیم

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *