نواندیشان بهترین سایت علمی ایران در جشنواره وب ۹۳

بهترین سایت علمی

نواندیشان بهترین سایت علمی ایران در جشنواره وب ۹۳

سلام به همه همراهان و دوستداران سایت علمی آموزشی نواندیشان

هفتمین دوره جشنواره وب ایران از ۱ مهر ۱۳۹۳ شروع شد و تا ۲۶ و ۲۷ بهمن به طول انجامید. که در این دوره، سایت علمی آموزشی نواندیشان در بخش علم و دانش و از نگاه مردمی به عنوان بهترین سایت علمی کشور انتخاب شد.

نواندیشان بهترین سایت علمی ایران در جشنواره وب ۹۳

بعد از دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دائم در ابتدای سال و  ثبت انجمن در بخش تالار گفتگوی تخصصی صفحه پیوندها و به خصوص معرفی سایت نواندیشان در برنامه به روز از شبکه سه سیما به عنوان یک سایت علمی ویژه دانشجویان و متخصصین، در پایان سال نیز در هفتمین دوره جشنواره وب به انتخاب اعضا و نگاه مردم، به عنوان بهترین سایت علمی کشور انتخاب شد.

جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد.

آمار هفتمین دوره جشنواره وب ایران – سال ۱۳۹۳

تعداد وب‌سایت‌ها: ۱۲۰۰۰+

تعداد اپلیکیشن‌های موبایل: ۳۰۰۰+

تعداد داوران: ۴۵۰۰+

آمار سال های قبل:

۱۵وب‌سایت در سال ۱۳۸۷

۸۰۰وب‌سایت در سال ۱۳۸۸

۲۲۰۰وب‌سایت در سال ۱۳۸۹

۳۴۰۰وب‌سایت در سال ۱۳۹۰

۶۰۵۰وب‌سایت در سال ۱۳۹۱

۸۶۰۰ وب‌سایت در سال ۱۳۹۲

بهترین سایت علمی

امیدواریم با حضور دانشجویان و متخصصین زمینه های مختلف علمی کشور و همکاری و تبادل اطلاعات و ارائه آموزش های ناب و بی نظیر، همانطور که همواره حامی و همراه سایت نواندیشان بوده اند، این موفقیت ها در سال های آینده ادامه دار باشد و این سایت نیز بتواند هرچه بیشتر در ارائه خدمات مختلف علمی به تمامی کاربران فعالیت نماید.

با تشکر – مدیریت سایت علمی آموزشی نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *