فرآیند انجماد مواد غذایی | دانلود مقاله

فرآیند انجماد مواد غذایی

فرآیند انجماد مواد غذایی | دانلود مقاله

این مقاله پیرامون فرآیند انجماد مواد غذایی و  آئین کار فرآیند انجماد مواد غذایی می باشد که در 10 صفحه به صورت PDF از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

مقدمه فرآیند انجماد مواد غذایی

آئین کار فرآیند انجماد مواد غذایی و عرضه آن که بوسیله کمیسیون فنی نگهداری مواد غذایی در سرد خانه زیر صفر تهیه و تدوین شده و در هشتادمین کمیته ملی استاندارد فرآورده‏های کشاورزی و غذائی مورخ ۶۸/۸/۳۰ مورد تائید قرار گرفته , اینک به استناد ماده یک قانون مواد الحاقی به قانون تأسیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب آذرماه ۱۳۴۹ به عنوان آئین کار رسمی ایران منتشر می‏گردد .

براي حفظ همگامي و هماهنگي با پيشرفت هاي ملي و جهاني در زمينه صنایع و علوم, استانداردها و آئين كارهاي ايران در مواقع لزوم مورد تجديد نظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پيشنهادي كه براي اصلاح يا تكميل اين استانداردها و آئين كارها برسد در هنگام تجديد نظر در كميسيون فني مربوط مورد توجه واقع خواهد شد .

بنابراين براي مراجعه به استاندارها و آئين كارهاي ايران بايد همواره از آخرين چاپ و تجديد نظر آنها استفاده نمود.

در تهيه و تدوين اين آئين كار سعي شده است كه ضمن توجه به شرايط موجود و نيازهاي جامعه حتي المقدور بين اين آئين كار و آئين كارهاي كشورهاي صنعتي و پيشرفته هماهنگي ايجاد شود. لذا با بررسي امكانات و مهارت هاي موجود و اجراي آزمايش هاي لازم اين آئين كار با استفاده از منابع زير تهيه گرديده است:

آئین کار فرآیند انجماد مواد غذایی

[box type=”tip” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.[/box]

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *