آموزش سروو موتور و آشنایی با نمایشگر سروو درایو دلتا

آموزش سروو موتور

آموزش سروو موتور و آشنایی با نمایشگر سروو درایو دلتا

در این مطلب به آموزش سروو موتور و آشنایی با نمایشگر سروو درایو دلتا پرداخته شده است که در چندین قسمت و به صورت تصویری بیان شده است.

آموزش سروو موتورآموزش سروو موتور 1

آموزش سروو موتور و توضیحاتی در مورد کی پد دیجیتال:

کی پد دیجیتال شامل پنل نمایش و کلیدهای تابع می باشد.نمایی از کی پد دیجیتال:

 

تابع
نام
نمایشگر lcd شامل ۵ رقم با ۷seg می باشد که کدهای مانیتورینگ، تنظیمات پارامترها و مقادیر عملکرد درایو AC را نشان می دهد.LCD Display
این led زمانی که به مدار قدرت درایو ولتاژ اعمال شود،روشن میشود و تا چند ثانیه بعد از قطع ولتاژ مدار اصلی این نمایشگر روشن می ماند.دقت کنید در زمانی که این نمایشگر روشن است به هیچ وجه به ترمینال های قدرت درایو دست نزنیدcharge
LED
کلید MODE: با فشردن این کلید میتوانید وارد گروه پارامتر شده و یا از گروه پارامتر خارج شوید.همچنین میتوانید بین مد پارامتر Parameter mode و مد مانیتورینگ Monitor mode گردش کنید.
MODE Key
کلید SHIFT: در مد پارامتر با فشردن این کلید میتوانید فهرستی طولانی از گروه پارامترها را داشته باشید.در مد تنظیمات پارامتر و مد ذخیره، بعد از انتخاب یک پارامتر و نمایش آن مقدار،با فشردن کلید SHIFT میتوانید مکان نما را به سمت چپ حرکت دهید و تنظیمات آنها را تغییر دهید. (عدد به صورت چشمک زن در می آید) کاربر میتواند با کلیدهای پیکانی جای مکان نما را تغییر دهد.
SHIFT Key
کلید پیکان بالا و پایین : با فشردن کلیدهای بالا و پایین میتوانید از میان فهرست و تغییر کدهای مانیتور،گروه پارامترها و تنظیمات متغییر پارامترهای متغییر مختلف مانور دهید.
UP and DOWN Key
کلید SET: با فشردن این کلید میتوانید وارد مد تنظیمات پارامتر شوید،آنها را نمایش دهید و انتخاب کنید و تنظیمات مختلف پارامترها و گروه پارامترها را ذخیره کنید.در مد مانیتورینگ با فشردن این دکمه میتوانید بین عدد دسیمال یا هگزا دسیمال برای نمایش مقادیر مانیتورینگ چرخش نمایید. در هنگام تشخیص عیب فنی،با فشردن این کلید میتوانید آخرین مرحله توابع را اجرا کنید. (تا وقتی که کلید SET را فشار نداده اید،تغییرات تنظیم پارامترها موثر نمی باشد و تغییرات در درایو اعمال نمی شود)
SET Key

آموزش سروو موتور 2

برای مشاهده متن کامل آموزش سروو موتور به لینک زیر مراجعه کنید:

عنوان مطلب: آموزش سروو موتور و آشنایی با نمایشگر سروو درایو دلتا

مشاهده کامل مطلب: لینک به تالار گفتگو

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *