آخرین نگاه به غرفه ی تمامی کشورها در نمایشگاه اکسپو 2015 میلان

نمایشگاه اکسپو 2015 میلان

آخرین نگاه به غرفه ی تمامی کشورها در نمایشگاه اکسپو 2015 میلان

نمایشگاه اکسپو 2015 میلان ، بسیاری از ذهن ها درگیر این موضوع است. اکسپو چیست؟ چرا این روزها انقدر پر رنگ شده است که حتی صدا و سیما به آن می پردازد؟ برای آگاهی شما دوستان عزیز و جهت آشنایی شما، باید گفت کهاکسپو (EXPO) نمایشگاهی است که هر چند سال یکبار در یک کشور برگزار می شود. اکسپو نمایشگاهی از نمایشگاه ها است که در آن هر کشور در غرفه ی خود به بیان و عرضه ی فرهنگ و داشته های خود می پردازد. در یک جمله، می توان گفت اکسپو مهمترین رویداد نمایشگاهی در سرتاسر جهان است. اکسپو جام جهانی نمایشگاه هاست و سفر به اکسپو سفر به تمام دنیاست. اولین دوره ی اکسپو در سال 1851 در لندن و آخرین دوره ها در سال 2010 در چین و 2012 در کره جنوبی برگزار شد. دوره ی جاری در میلان و دوره ی بعدی در سال 2017 در قزاقستان برگزار خواهد شد. از آنجا که غرفه ی هر کشور در اکسپو، نمادی از کشور خواهد بود، معماری و طراحی غرفه ها از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود تا منطبق بر فرهنگ و خواستگاه کشور باشد.

نمایشگاه اکسپو 2015 میلان

با بیان این نکته که تنها 4 روز دیگر تا آغاز نمایشگاه اکسپو 2015 میلان زمان باقی است، غرفه یتمام کشورها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. این سفر کوتاه، بی نظیر خواهد بود. ضمنا بیان این نکته ضروری به نظر می رسد که نمایشگاه اکسپو 6 ماه دایر خواهد بود. نمایشگاه اکسپو میلان از 11 اردیبهشت تا 9 آبان ماه برگزار خواهد شد.
در این بخش شما می توانید غرفه ی برخی کشورها را در همین صفحه و غرفه ی سایر کشورها را در ادامه و با کلیک بر روی عکس و نام کشور مشاهده نمایید.

برای دیدن تصاویر نمایشگاه اکسپو 2015 میلان بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمایشگاه اکسپو 2015 میلان

[box type=”tip” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.[/box]

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *