تخصیص شناسه ارتباط (call sign)

تخصیص شناسه ارتباط

تخصیص شناسه ارتباط (call sign)

مقاله تخصیص شناسه ارتباط (call sign)

ارسال کننده : mahnaazz

این مقاله به معرفی ایستگاهای رادیویی و چگونگی اختصاص دادن شناسه ارتباط به آنها پرداخته ست……
نام این دستور العمل عبارت است از دستور العمل نحوه تخصیص شناسه ارتباط(call sign)به ایستگاه های رادیوئی ک از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور صورت می گیرد….

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور اجرای مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات و تحقق اهداف و ایفای وظایف مورد نظر در بخش ارتباطات رادیویی تاسیس شده و رییس این سازمان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است. صدور پروانه فعالیت و بهره برداری برای ارایه هرگونه خدمات پستی و مخابراتی، اعمال استانداردها، ضوابط و نظام های کنترل کیفی و تائید نمونه تجهیزات مخابراتی، پستی و فناوری اطلاعات در کشور، تدوین و تنظیم مقررات، آیین نامه ها، جداول تعرفه و نرخ های تمامی خدمات در بخش های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تصویب توسط کمیسیون تنظیم مقررات از جمله وظایف و اختیارات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. ….

اهم وظایف و اختیارات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اصلاح و تجدید ساختار بخش های ارتباطی کشور، تعیین سیاست نرخ گذاری بر تمامی خدمات در بهش مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات و تصویب جداول تعرفه ها، تدوین مقررات ارتباطی کشور و نظارت بر حسن اجرای آن، سیاستگذاری در خصوص صدور مجوز فرکانس و تعیین و دریافت حق امتیاز آن و تحقق اهداف مورد نظر در بخش ارتباطات رادیویی و رادیوآماتوری است…

نام فایل: تخصیص شناسه ارتباط (call sign)

دانلود فایل: لینک مستقیم

پسورد فایل: www.noandishaan.com

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *