دانلود پروژه پاورپوینت بام سبز

بام سبز

پروژه بام سبز رو که شامل سه فصل هستش به صورت پاورپوینت با ورود به لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

فصل های پروژه بام سبز

فصل اول: رابطه فضای سبز و بلند مرتبه سازی

در این فصل به توضیح و تبیین مفهوم فضای سبز و همچنین بلند مرتبه سازی پرداخته می شود. بدین ترتیب که ضمن بیان ضرورت و اهمیت هرکدام، انواع نمایش فضای سبز در منظر، نقش فضای سبز در ارتقای کیفیات محیطی و نهایتا تاریخچه ای مختصر درباره بلندمرتبه سازی بیان می شود.

فصل دوم: نحوه کاربرد پوشش گیاهی در ساختمان های بلند مرتبه

در این فصل به دو نمونه از روشهای کاربرد پوشش گیاهی در ساختمانهای بلند مرتبه -پوشش سبز بام و دیوار سبز اشاره می شود که در ابتدا پوشش های سبز بام، معایب و مزایا و انواع آن توضیح داده می شود.. سپس به بررسی چیستی دیوار سبز، مزایا و معایب آن و انواع سیستم های دیوار سبز پرداخته می شود.

فصل سوم: معرفی نمونه موردی های جهان

نمونه هایی از بام ها و دیوارهای سبز موجود در جهان و همینطور طرح هایی که به منظور بهره گیری پوشش گیاهی در ساختمان های بلند مرتبه در قالب بام سبز و دیوار سبز ، در دنیا طراحی شده اند.

پروژه پاورپوینت بام سبز

مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *