دانلود نقشه کد سنندج | نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج

نقشه کد سنندج

دانلود نقشه کد سنندج | نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج

نقشه کد سنندج که مربوط به طرح جامع شهر سنندج بوده و نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج می باشد رو با فرمت DWG از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

شهر سنندج مرکز استان و شهرستان سنندج در 35 درجه و 40 دقیقه عرض شمالی 47 درجه و 18 دقیقه طول شرقی و ارتفاع 1535 متری از سطح دریا قرار دارد .
این شهر محصور در ارتفاعات و اراضی تپه ماهوری است و توپوگرافی و ناهمواری سطح شهر در بافت کالبدی و ساختار شهری آن بازتاب یافته و قسمت اعظم شهر در راستای شیب اصلی شرقی ـ غربی و نیز شیب شمالی ـ جنوبی واقع شده است . همین توپوگرافی خاص از عوامل محدودکننده توسعه شهر می باشد که سبب شده شهر در اراضی کم شیب تر و دامنه تپه ها بصورت شمالی ـ جنوبی توسعه یابد .

طرح جامع شهر سنندج توسط مهندسین مشاور تدبیر شهر تهیه شد که نقشه کد این طرح که به نوعی نقشه کد سنندج می باشد در این تاپیک برای دانلود قرار داده شده که امیدوارم مفید باشه.

دانلود نقشه کد سنندج

پیش از نقشه کد طرح جامع گردشگری سنندج هم برای دانلود قرار داده شده بود که از لینک زیر قابل دانلود می باشد:

نقشه کد طرح جامع گردشگری سنندج

[box type=”note” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]برای دانلود نقشه باید عضو طلایی درجه یک تالار گفتگو شوید.[/box]

[box type=”error” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.[/box]

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (1)

  • مجید پاسخ به

    ممنون بابت ارائه نقشه ها

    مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۸:۱۲ ب.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *