دانلود نقشه کد سنندج | نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج

نقشه کد سنندج

نقشه کد سنندج که مربوط به طرح جامع شهر سنندج بوده و نقشه اتوکدی طرح جامع سنندج می باشد رو با فرمت DWG از لینک داده شده می تونید دانلود کنید.

شهر سنندج مرکز استان و شهرستان سنندج در 35 درجه و 40 دقیقه عرض شمالی 47 درجه و 18 دقیقه طول شرقی و ارتفاع 1535 متری از سطح دریا قرار دارد .
این شهر محصور در ارتفاعات و اراضی تپه ماهوری است و توپوگرافی و ناهمواری سطح شهر در بافت کالبدی و ساختار شهری آن بازتاب یافته و قسمت اعظم شهر در راستای شیب اصلی شرقی ـ غربی و نیز شیب شمالی ـ جنوبی واقع شده است . همین توپوگرافی خاص از عوامل محدودکننده توسعه شهر می باشد که سبب شده شهر در اراضی کم شیب تر و دامنه تپه ها بصورت شمالی ـ جنوبی توسعه یابد .

طرح جامع شهر سنندج توسط مهندسین مشاور تدبیر شهر تهیه شد که نقشه کد این طرح که به نوعی نقشه کد سنندج می باشد در این تاپیک برای دانلود قرار داده شده که امیدوارم مفید باشه.

دانلود نقشه کد سنندج

پیش از نقشه کد طرح جامع گردشگری سنندج هم برای دانلود قرار داده شده بود که از لینک زیر قابل دانلود می باشد:

نقشه کد طرح جامع گردشگری سنندج

برای دانلود نقشه باید عضو طلایی درجه یک تالار گفتگو شوید.
مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *