طرح تفصیلی مأمونیه | طرح جامع شهر مأمونیه

طرح تفصیلی مأمونیه

طرح تفصیلی مأمونیه همراه با نقشه های طرح تفصیلی و طرح جامع شهر مأمونیه که تهیه شده توسط مهندسان مشاور بوم نگار پارس می باشد را با ورود به لینک های داده شده به صورت PDF می توانید دانلود کنید.

طرح جامع شهر مأمونیه

طرح جامع شهر مأمونیه توسط مهندسان مشاور بوم نگار پارس تهیه شده که ضوابط و مقررات پیشنهادی این طرح رو تو 87 صفحه PDF از لینک زیر می تونید دانلود کنید:

دانلود طرح جامع شهر مأمونیه

طرح تفصیلی مأمونیه

طرح تفصیلی مأمونیه توسط مهندسان مشاور بوم نگار پارس تهیه شده. ضوابط و مقررات شهرسازی و ساختمانی طرح تفصیلی مأمونیه که شامل موارد زیر هست رو به صورت PDF در 106 صفحه می تونید دانلود کنید:

تعاریف
حوزه بندی شهری
دسته بندی انواع کاربری زمین
مقررات مربوط به استفاده مجاز در هر حوزه
مقررات تفکیک زمین در هر کاربری
مقررات ساختمانی در هر حوزه
مقررات مشترک
ضوابط و مقررات گذربندی
حریم های قانونی
مقررات متفرقه
ضوابط و مقررات تفکیک، احداث بنا و استفاده های مجاز در حریم شهر
الگوی طراحی شهری

نقشه طرح تفصیلی مأمونیه رو هم با صورت فایل PDF و با کیفیت خوب از لینک زیر می تونید دانلود کنید. البته فقط فونت ها ناخوانا می باشد ولی چون از رنگ های استاندارد استفاده شده است می توان کاربری ها را تشخیص داد.

دانلود طرح تفصیلی مأمونیه

مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *