پروژه تحلیل خزش با اباکوس

تحلیل خزش با اباکوس

پروژه تحلیل خزش با اباکوس رو شامل فایل های PDF و cae و  odb به همراه فیلم آموزشی با ورود به لینک داده شده، از انجمن نواندیشان قابل دانلود می باشد.

نرم افزار اباکوس یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای شبیه سازی به روش اجزای محدود میباشد و از تحلیل ساده تا پیشرفته را به نحو شایانی انجام میدهد.نرم افزار اباکوس قابلیت تحلیل سازه های فلزی سازهای بتن ارمه تحلیل های مخازن سیالات با لحاظ نمودن اندرکنش اب و سازه سد های بتنی و خاکی و نیز تحلیل های خزش وابسته به دما انتقال حرارت اعم از خطی و غیر خطی و نیز دینامیکی خطی و غیر خطی و دینامیک سیالات و … را داراست.

بوده و علاوه بر اینها از محصولات متنوع Abaqus Standard/Abaqus Explicit/Abaqus CAE نرم افزار اباکوس دارای سه محیط مکملی که برای موارد خاص استفاده میشود تشکیل شده است.

ساخت لوله تحت فشار و تحلیل خزشی میباشد static analysis و analysisVessel مدل یک لوله و سیلندر تحت فشار است که تحت دمایی خاص قرار دارد و شامل دو مرحله.

مراحل کار به صورت نکته به نکته توضیح داده شده است.

پروژه تحلیل خزش با اباکوس

مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. ‍پینگ بک: پروژه تحلیل خزش با اباکوس | آی آموزش

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *