اثرات استامینوفن در آلبومین سرم انسان (HSA)

اثرات استامینوفن در آلبومین سرم انسان (HSA)

مقاله اثرات استامینوفن در آلبومین سرم انسان (HSA) توسط مجتبی اسمعیل پور روشن تهیه شده که به صورت فایل Word در 7 صفحه از لینک داده شده قابل دانلود هستش.

تغییرات کنفورماسیونی حرارتی در آلبومین سرم انسانی (HSA) در حال حاضر با یک بافر فسفات 10mm و، در pH = 7از طریق نمایی دورانی (CD) و روش طیف سنجی UV بررسی شده است. نتایج نشان داد که درجه حرارت در طیف وسیعی از 25oC 55oC به یک تغییر ساختاری برگشت پذیر در ساختار HSA را القا کند. گذار فاز HSA مربوط به شرایط فیزیولوژیک و پاتولوژیک بدن، به ویژه تب. تغییر کنفورماسیونی مشاهده شده در HSA است که توسط یک تبدیل خفیف، ساختار دوم آن همراه است. استامینوفن یک قاتل درد پاپولر است، و HSA به عنوان حامل دارو استفاده می شود. از این رو، استامینوفن می تواند آن را با HSA تداخل می کنند. در این مطالعه از HSA – تعامل استامینوفن نشان می دهد که اثرات استامینوفن بر ساختار HSA، جلوگیری از آن انتقال فاز است. تعامل استامینوفن HSA- منجر به تثبیت کرده است. این تعامل است با 8 برابر kJ / mol تغییر انرژی آزاد همراه است. تغییرات ساختاری در HSA با توجه به تعامل آن با استامینوفن می تواند به عنوان یک اثر جانبی داروها در نظر گرفته و آن را ممکن است عملکرد پروتئین تاثیر می گذارد.

کلمات کلیدی: آلبومین سرم انسانی؛ ساختار؛ درجه حرارت؛ نمایی دورانی (CD)؛ استامینوفن

نویسنده و ارسال کننده: مجتبی اسمعیل پور روشن

اثرات استامینوفن در آلبومین سرم انسان

[box type=”tip” bg=”#” color=”#” border=”#” radius=”5″ fontsize=”15″]مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.[/box]

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *