دانلود کتابهای عمران برای موبایل

دانلود کتابهای عمران برای موبایل با فرمت جار
دانلود کتاب آشنایی با دستگاه حفاری
دانلود کتاب نکات اجرایی ساختمان
(شامل 233 نکته اجرایی ساختمان)
دانلود کتاب کارآموزی

(موضوع : خاک برداری ، اجرای فنداسیون ، نصب صفحات زیر ستون ، ساخت تیر و ستون از ورق ، برپایی اسکلت فلزی ، اجرای سقف ساختمان با تیرچه و بلوک (ساخت تیرچه ها در محل کارگاه)

«پارکینگ در ساختمانهای مسکونی به شکل شیبدار تا سطح ، کف پارکینگ و در مواردی به پارکینگ و زیزمین تواماً می‌رسد . در برخی مواقع پارکینگ در سطح زمین طبیعی در زیر ساختمان به نام پیلوت اجرا می‌گردد .
در هر دو صورت به خاطر این که اتومبیل بتواند به خوبی محل مانور و حرکت داشته باشد بایستی در نقشه معماری ستون‌های باربر طوری طراحی گردد که فاصله آنها با دقت انجام شود تا عرض محدود برای حرکت چرخش و مانور کامل تا استقرار اتومبیل در محل مناسب به وجود آید . بدیهی است نوع طراحی ستونها با فاصله مشخص می‌تواند در گنجایش و ظرفیت بیشتر برای اتومبیل‌های یک پارکینگ از واحد مسکونی و یا غیر مسکونی را دارا باشد و …»

دانلود کتاب کلیاتی در مورد سنگ
«سنگ ساختمانی- عوامل مؤثر برای انتخاب سنگ ساختمانی – رنگ – دوام – ساخت – بافت – ترکیب شناسی – کانیهای مضر و … »

دانلود کتاب زمین لرزه
(برای آشنایی بیشتر با زلزله)

دانلود کتاب آشنایی با زلزله
« مختصر و مفید در مورد زلزله»

درباره نویسنده

امیر رضا حدادی متولد 1368 شهرستان آمل کارشناس مهندسی عمران دانشگاه شمال و کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری محقق و پژوهشگر در زمینه مهندسی عمران و پدافندغیرعامل و روسازی راه اماده ارائه خدمات و همکاری علمی و پژوهشی در زمینه های دفاع شهری و روسازی راه و مهندسی عمران

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *