تبلت های آینده چه شکلی خواهند بود؟

تبلت های آینده

تبلت های آینده چه شکلی خواهند بود؟

تبلتی که در تصویر مشاهده می کنید نامش IRIS بوده طراحی سه تن از طراحان مطرح دنیا میباشد که واقعا ایده ها و طرح های نوعی در این تبلت ایجاد کرده اند که در آینده قرار است تبلت پی سی ها بر این مبنا ساخته شوند.
در این دستگاه با استفاده از صفحه نمایش OLED شفاف شما میتوانید اسناد و تصاویر مورد نظر خود را توسط اسکنری که بر روی این دستگاه نصب شده است اسکن کرده و حتی متن های موجود در آن را نیز ترجمه کنید.
نوع شارژ این دستگاه از نوع بی سیم بوده و تمامی مشخصه های مربوط به یک تبلت را در خود دارد نکنه قابل توجه این تبلت پی سی این است که شما میتوانید توسط این دستگاه یک طراح دکوراسیون خانه نیز باشید به طوریکه با تعیین نمودن ابعاد یک مکان از خانه خود می توانید توسط این تبلت چیدمان فرضی برای آن تدارک ببینید و طبق سلیقه خود بدون هیچ زحمتی وسایل خود را در جای مناسب قرار دهید.
طراحان این تبلت یک ایده جدیدی در این دستگاه ایجاد کرده اند آن هم استفاده مشترک دو نفر از این دستگاه میباشد یعنی شما توسط ای ار AR (نام ماژول اسکنر) میتوایند صفحه نمایش را به دو قسمت مساوی تقسیم کرده تا استفاده برای دو نفر بصورت همزمان ایجاد شود در ضمن هر دو نفر میتوانند کار های جداگانه ای انجام بدهند.
به نظر شما آیا این دستگاه ایده خوبی برای ساخت تبلت میباشد؟

اشتراک گذاری این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *