برگزاری سلسله کارگاه‌های تخصصی با موضوع بازخوانی شهر تهران

بازخوانی شهر تهران

برگزاری سلسله کارگاه‌های تخصصی با موضوع بازخوانی شهر تهران

سلسله کارگاه‌های تخصصی با موضوع بازخوانی شهر تهران (جستجویی در معماری اسلامی– ایرانی) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران با همکاری پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی و مشارکت مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری ایران در نظر دارد، سلسله کارگاه‌های تخصصی را با موضوع بازخوانی شهر تهران(جستجویی در معماری اسلامی– ایرانی) را برگزار نماید. هدف از برگزاری این سلسله کارگاه ها که از نیمه دوم بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی آغاز می شود، شناخت مشکلات و مسایل تهران معاصر و به چالش گذاشتن موضوعات در بین شرکت کنندگان و دریافت نظرات و راه حلهای پیشنهادی آنان و در نهایت استخراج دستورالعملهای راهبردی برای حل معضلات مطرح شده می باشد.

دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به شرکت در این کارگاه ها که به صورت رایگان برگزار می شود می توانند از تاریخ ۱۰ /۱۰/۹۰ لغایت ۲۵/۱۰/۹۰ برای ثبت نام به آدرس اینترنتی www.icas.ir/tehrancity.aspx مراجعه کنند.
همچنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین چهارراه ولیعصر(عج) و خیابان فلسطین، ابتدای خیابان شهید برادران مظفر جنوبی، شماره ۱۰۷۶ دبیرخانه سلسله کارگاه‌های تخصصی بازخوانی شهر تهران مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۱۴-۶۶۹۷۰۹۰۶ (داخلی ۱۲۶-۱۳۲) تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *