چای هیبرید (گل رز مدرن)

رُزها يا گل سُرخ ها يكي از مهمترين دسته گياهان ميباشد كه انواع شناخته شده آن به بيش از ۲۰۰۰۰ گونه و واريته مختلف تخمين زده ميشود . بزرگترین گروه از گل رز، محبوب ترین و شناخته شده است.صورتی معمول است. هزاران تن از انواع چای ترکیبی وجود دارد. برخی از گونه های به خصوص گل های شاخه بریده است. ارقام معطر بیشتر از دیگران وجود دارد. آنها زندگی می کنند و در شرایط گرم و سرد در آفتاب کامل. آنها به طور کلی گیاهان بسیار روستایی است که می تواند تقریبا در هر گونه خاک تا زمانی که شرایط شدید وجود ندارد رشد كنند.

چاي هیبرید به طور کلی تحمل یک گل در ساقه را دارد. حفر یک سوراخ به اندازه کافی بزرگ برای گسترش ریشه ها، معمولا 12-18 اینچ در قطر. آبیاری گل رز بستگی به آب و هوا و شرایط رو به رشد دارد.

مکان های داغ و خاک شنی، آبیاری مکرر از مناطق ساحلی و سرد، نیاز دارند. گیج بهتر: اگر 3 اینچ از خاک خشک، آن € ™ زمان به آب. آب باعث افزايش عمق رشد ريشه مي شود كه اين ريشه ها قوي هستند و به گل ها امكان زنده ماندن در دوره هاي خشك سالي را مي دهد

دانلود مقاله

برای دانلود مقاله باید عضو طلایی درجه یک انجمن نواندیشان شوید.

درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *