چگونگی انتقال فایل از یک همراه آندرویدی به آندروید دیگر از طریق وایرلس

دردنیای فناوری آندروید ،اغلب امکان دارد تا تحت شرایطی نیاز به انتقال فایل هایی (موزیک ،عکس و ویدئو و…) از یک وسیله به وسیله دیگررا داشته باشید.

درصورتی که تعداد فایلهای انتقالی شما، “یک” فایل یا برنامه باشد میتوان این انتقال را با استفاده از بلوتوث انجام داد. اما اگر تعداد فایلهای انتقالی بیش از یک یا دو مورد باشد انجام این کارتوسط بلوتوث به زمان بیشتری نیاز دارد. استفاده از یک کامپیوتر به عنوان واسطه میتواند گزینه ای برای انجام سریعتر این کار باشد،اما سوال اینجاست که وقتی ابزارها و روشهای مناسبتری برای این کار وجود دارند؛ چه نیازی به استفاده از یک واسطه است ؟ حال خواهیم دید که چگونه میتوان بدون استفاده از یک واسطه ،فایل و نرم افزارهای کاربردی را از یک همراه آندروید به وسیله ای دیگر از طریق سرویس (wi-fi) وایرلس انتقال داد. (اشتراک سریع فایل بین سیستم ها از طریق home group در ویندوز 7)

برای این کار از سرویس انتقال فایل TapPouch Wi-Fi که یک نرم افزار رایگان و ساده اندروید می باشد استفاده خواهیم کرد.

برای مشاهده متن کامل آموزش به همراه تصویر، به لینک زیر مراجعه کنید:

چگونگی انتقال فایل از یک همراه آندرویدی به آندروید دیگر از طریق وایرلس


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *