چگونه گزینه hibernate را در ویندوز 8 فعال کنیم

گزینه ی hibernate که در ویندوز Xp راه افتاد ؛ یکی از دوست داشتنی ترین ویژگی های ویندوز است .با استفاده از این گزینه می توان تمام فایل های باز در حافظه RAM را بر روی هارد ذخیره کرد و مجدد آنها را به محیط کاری برگرداند از نقطه ای که ترک شده اند..

در ویندوز 8، مایکروسافت ویژگی های دیگری از بوت شدن سریع را معرفی میکند که قادر است ده برابر سریعتر در مقایسه با نسخه های پیشین ویندوز را راه اندازی کند وگزینه hibernate پیش فرض در قسمت power option نیست . سریع بوت شدن ویژگی بسیار خوبی است اما مانند hibernate از بخش فعال برنامه آن را ذخیره نمی کند…اگر شما گزینه ی hibernate را گم کرده اید و تمایل دارید آن را فعال کنید در این مقاله متوجه می شوید چگونه آن را انجام دهید.

فعال کردن هایبرنیت در ویندوز 8
مرحله 1: اگر شما در حال اجرا ویندوز 8 بر روی یک لپ تاپ هستید ، با کلیک بر روی آیکون باتری در system tray گزینه More power option را انتخاب کنید تا پنجره Power Options در ویندوز 8 باز شود..

برای مشاهده متن کامل آموزش روی لینک زیر کلیک کنید:

چگونه گزینه hibernate را در ویندوز 8 فعال کنیم


درباره نویسنده

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *