نمونه کار طرح شهرسازی ۲

پروژه طرح شهرسازی ۲

نمونه کار طرح شهرسازی ۲

نمونه کارهای مختلف طرح شهرسازی ۲ رو با ورود به لینک داده شده و عضویت رایگان در تالار شهرسازی انجمن نواندیشان می توانید دانلود کنید.

معرفی نمونه پروژه های طرح شهرسازی ۲ :

پروژه اول مربوط به دانشگاه گیلان هست که توسط ابوذر اکبری نیا، جواد جمشیدی و محمد عارف خیابانی تهیه شده و بخشی از پروژه امکان سنجی پیاده راه سازی تو محدوده خیابان علم الهدی و شریعتی شهر رشت هست که به بررسی خیابان بیستون پرداخته. این پروژه مربوط به درس کارگاه حمل و نقل شهری هست.

دو نمونه پوستر هم مربوط به طرح شهرسازی ۲ هست که می تونید از لینک داده شده دانلود کنید.

نمونه بعدی طرح شهرسازی ۲ مربوط به دانشگاه شیراز هست که توسط امیر حسین ابراهیمی، محمدامین اسکوردی، علیرضا زارعی کوشکی، محسن خزاعی و پیمان نجفی تهیه شده. محدوده مطالعاتی طرح حد فاصل خیابان های بلوار کریم خان زند، خیابان توحید، خیابان حائری شیرازی و خیابان خیام می باشد.

نمونه کار بعدی از طرح شهرسازی ۲ در رابطه با شناخت و تجزیه و تحلیل محله ملکش شهر بجنورد هستش که توسط امین نیستانی، میلاد فیروزه و علی صنعتی در موسسه آموزش عالی اشراق تهیه شده.

نمونه کار دیگه از پروژه های طرح شهرسازی ۲ مطالعات محله کوی فرهنگیان بجنورد به همراه نقشه ها، آمارها و نمودارهای مربوط به مطالعات هستش که توسط مهدی شادمهر و رامین مهنانی در نیمسال دوم ۹۲-۱۳۹۱ زیرنظر سرکار خانم خرسند تهیه شد.

پروژه بعدی توسط شکوفه افلاطونی، آرزو بهادری، ساناز کاظمی و شیما میریخچالی در سال ۱۳۹۲ تهیه شده که مربوط به بررسی و شناخت گزارش محله ای در منطقه ۲ شهر قزوین می باشد.

نمونه پروژه دیگه ای که از طرح شهرسازی ۲ گذاشته شده مربوط به محله سی ام زابل می باشد که توسط وحید ملیحی، محمد اسدی و داود رودباری تهیه شده است.

تمامی این نمونه کارها و پروژه های طرح شهرسازی ۲ را از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

نام فایل: نمونه کار طرح شهرسازی ۲

دانلود فایل: لینک از تالار گفتگو

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (3)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *