آموزش مقدماتی spss 13

آموزش مقدماتی spss 13

آموزش مقدماتی spss 13

Spss یک تجزیه کننده جامع و انعطاف پذیر آماری و یک سیستم مدیریت داده است. Spss می تواند داده ها را تقریباً از همه انواع فایل ها بگیرد و از آنها در تولید گزارش های جدول بندی شده ،نقشه ها ،نقشه پخش/ توزیع و روند/ توسعه ،آمارهای توصیفی و تجزیه و تحلیل آماری جریان پیچیده و رفتار مرکب داده ها … استفاده کند.

Spss یک تجزیه کننده جامع و انعطاف پذیر آماری و یک سیستم مدیریت داده است. Spss می تواند داده ها را تقریباً از همه انواع فایل ها بگیرد و از آنها در تولید گزارش های جدول بندی شده ،نقشه ها ،نقشه پخش/ توزیع و روند/ توسعه ،آمارهای توصیفی و تجزیه و تحلیل آماری جریان پیچیده و رفتار مرکب داده ها … استفاده کند. Spss در پلت فرمهای مختلفی چون سیستم های : Windows-Mancintash-Unix … قابل اجراست . نسخه ویندوز Spss، تمامی قابلیت های قالب اصلی برنامه Spss را برای محیط کامپیوترهای شخصی بوجود میآورد . Spss شما را برای اجرای بسیاری از تجزیه و تحلیلها در کامپیوتر شخصی خود که پیشتر در ماشین های بسیار بزرگتر میسر بودند ،قادر میسازد .

جزوه آموزشی این نرم افزار رو می تونید با عضویت رایگان در انجمن نواندیشان از تاپیک زیر دانلود کنید:

نام فایل: آموزش مقدماتی spss 13

دانلود فایل: لینک مستقیم

پسورد: www.noandishaan.com

آموزش تصویری SPSS 23 را همراه با نرم افزار SPSS 23 سورس فایل های پروژه های آموزش داده شده می توانید از لینک زیر تهیه کنید.

آموزش تصویری SPSS

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

نظر (1)

  • صدیقه پاسخ به

    باسلام.
    ممنونم به خاطر pdfآموزش .spss

    دی ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۸ ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *