رفتن به مطلب

در مورد این کلوپ

دوستایی بیان تو گروه که میخوان دل خودشونو بقیه رم شاد کنن.بابا بخداخسته شدیم ازغم.مطالب وعکس جالب داشتید بذارید ممنون میشم
  1. جدید ترین اتفاق های این کلوپ
  2. masomeh meshkani

اعتراض

مثل اینکه همتون شادروان شدین .:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):
  3. masomeh meshkani

اعتراض

ای بابا شما همیشه انقدر بیحالین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  4. سلام دوستان. :texc5lhcbtrocnmvtp8:ws47::biggrin::lol::2i1d1co::4chsmu1: رفتم پمپ بنزین،یه دختره اومده،متصدی میپرسه آزاد یا دولتی؟دختره میگه "پیام نور"!!!!!:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34): هیچی دیگه،بعد از شنیدن این حرف تا الان دو نفر لوچ شدن،یه نفرم غش کرده،سهمیه جایگاه بنزین هم تا اطلاع ثانوی قطع شده:ws28:
  5. کاوانی

ببین بخند حال کن

.مجاز نمیباشد 956e358f369f9a851a854beae2a8219e2154849-360p__42150.mp4 در Ùایل .mp4 پسونØ
  6. سلام فقط اسم گروه خنده توش هست ؟؟؟؟عایا
  7. ممنون عزیزم ..تو خیلی مهربونی هیشکی قدر آشپزی منو نمی دونه...تازه دارم روی یه املت پر کالری کار می کنم که صبح خوردی تا فردا بعد ظهر گرسنه نشی...........
  8. خیلی باحال بود!!!چه سوپ خوشمزه وشگفت انگیزی!!! اگه به سازمان قتل عام جوامع بشری معرفی کنی به عنوان طرح برتر سال ازش تجلیل میشه!
  9. یه سوپ سرماخوردگی دست کردم در حد سرطان!!هویج وسبزیش که برای پارسال تو فریزر بود پیازشم دیروز از سر میز چلو کبابی برداشتم آب مرغ یخ زده که گوشتش را پری روز الویه کرده بودم....بیچاره شوهرم همش می گه معدم درد می کنه..منم بهش می گم معدت کرم داره.....رفتی دکتر حتما بهش بگو کرم داری
  10. یه کارت شازژی یه لحضه نزدیک بود با ناخن........:ws28:
  11. هدیه کارت شارژ ۵۰۰۰۰۰ ریال ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ کافی است بوسیله چاقو یا میخ پوشش روی رمز را پاک کنی. التماس دعا
  12. اینجوری خوبه؟یا اینجوری
  13. سلام ای بابا کسی نیست اینجا به خنده هم فک کنه؟؟؟؟؟؟؟مثلا همه جوونید ها!!!!!!!!!!!!!1جوونم جوونای قدیم بخدا!!شماها که همه تو غم به سرمیبرید.کم کم دارم روحیه مو میبازم که اصلاچیزی به اسم خنده هم وجود داره تو جوونا......ازمن گفتن بود به فکرخودتون باشید.
  14.  
  • اضافه کردن...