رفتن به مطلب

meytim

کاربر انجمن
 • تعداد ارسال ها

  201
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

تمامی مطالب نوشته شده توسط meytim

 1. meytim

  اخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

  فیلم سینمایی خواستن داستان دختری از یک خانواده فقیر هست که همه می خوان سریع ازدواج کنه، اما اون می خواد با به تأخیر انداختن ازدواج، وضعیت خود و نسل بعدی خودش رو تغییر بده. موضوع فیلم خوبه، اما راه حل دختر برای نجات از این شرایط، ادامه تحصیل و رفتن به دانشگاه هست؛ راه حلی که دیگه خیلی ساله که در ایران قدیمی شده و از اون راه نمیشه به وضعیت زندگی سر و سامان داد؛ البته توی فیلم اینطور نیست؛ واسه همین شاید نتونید با چیزهایی که در فیلم نمایش داده میشه و آنچه که در واقعیت در جامعه می بینید ارتباط منطقی برقرار کنید.
 2. meytim

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  از نظر علمی، عاشق یعنی کسی که ترشحات مغزش تنظیم نیست و مشکل داره. الآن منبع ندارم اما کلمات زیر رو با هم توی گوگل جستجو کنید احتمالا پیدا کنید: Love Brain Dopamine Serotonin OCD Occupational compulsive disorder
 3. meytim

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  از نظر علمی، عاشق یعنی کسی که ترشحات مغزش تنظیم نیست و مشکل داره. الآن منبع ندارم اما کلمات زیر رو با هم توی گوگل جستجو کنید احتمالا پیدا کنید: Love Brain Dopamine Serotonin OCD Occupational compulsive disorder
 4. meytim

  اخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

  امروز یه فیلم 2018 دیدم به اسم When Angels Sleep وقتی فرشتگان خوابند این واقعاً یکی از چرندترین فیلمهایی بود که توی عمرم دیدم. این هم آدرس فیلمش توی imdb [Hidden Content]
 5. meytim

  بفرمائید زوج نواندیشانی

  برعکس، برعکس!
 6. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  من بعد از 10 - 12 جلسه رفتن پیش مشاور و کلی پول دور ریختن فهمیدم که مشاور من خودش نیاز به مشاور داره!!! اگه جریان آخرین جلسه ای که رفتم پیشش رو بنویسم فکر نکنم کسی باور کنه؛ همه فکر می کنن که جوکه. واسه همین من هم نمی نویسم.
 7. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  این هم نظر یکی از علمای اسلام در مورد تفاوت زن و مرد؛ خودتون گوش کنید. hayavaan.zip
 8. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  فکور جان، داشتن آلت تناسلی مردانه برای زنان، مثل داشتن رحم برای مردان هست؛ دومی رو شما به عنوان ایراد مردها عنوان کردید؛ من هم اولی رو به عنوان مثال مشابه برای رد حرف شما آوردم. در مورد منابع، من سالهاست که فهمیدم در منابع فارسی اراجیف بدون پشتوانه زیاد هست؛ به عنوان نمونه شما مطالب فارسی ویکیپدیا در مورد مارچوبه رو مطالعه کنید، بعد مطالب انگلیسی رو در همون زمینه مطالعه کنید. می بینید که منابع فارسی مال قرنها پیشه و اکثرشون بدون پشتوانه علمی هست. در صورتی که منابع مطالب انگلیسی مال دو تا مطالعه مستقل در قرن 21 میلادی هست. این فقط یک نمونه است؛ تا دلت بخواد از این اراجیف توی فارسی زیاد هست. در مورد رنگ آبی، در لینک زیر 34 نوع رنگ آبی به زبان انگلیسی لیست شده: [Hidden Content] من نمی دونم شما همون فکوری هستید که در سایت قدیمی مطالب می نوشت یا نه؛ اما اون موقع اکثر مطالب فکور منطقی تر بود و من معمولاً مطالبش رو می خوندم. در هر صورت به قول ترکها "سَن دی یَن اوسسِن شَر یاتسِن"
 9. meytim

  اخرین فیلمی که دیدی چی بود؟

  این Coco به جز یکی از آهنگهاش چه چیز دیگریش جالبه که هر شبکه ای می زنی داره نمایش میده؟!!!
 10. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  اتفاقاً در منابع انگلیسی موجود در اینترنت به اینها گفتند تفاوت، نه تکامل؛ من قبل از اینکه کامنت بگذارم یه جستجویی در اینترنت کردم.
 11. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  چه ربطی داره؟! مرد ارگان مربوط به زایمان رو نداره؛ مثل زن که آلت تناسلی مردانه نداره. نوازندگی پیانو رو به عنوان نمونه گفتم؛ چون برای موفقیت در اون کار باید به سرعت از هر دو نیمکره مغز استفاده کرد. منظورم از بازده اینه که مثلاً یک زن همزمان 3 تا کار رو در حد 30% انجام میده که در مجموع میشه 90% اما مرد یکی از اون کارها رو با بازده 100% انجام میده.
 12. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  این که برتری نیست؛ یک تفاوت هستش. تازه من فکر نمی کنم اصلاً این حرف درست باشه؛ اگه درست بود ما نباید هیچ پیانیست موفق مردی می داشتیم، اما داریم. مسأله دیگه بازده هست؛ در همون مثال شما، زنها اصلاً لازم نیست تحت اون شرایط چند تا کار همزمان انجام بدن؛ همین که بتونن درست پارک دوبل انجام بدن کلی کار کردن.
 13. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  جناب یعنی چی که نخواستید بیشتر توضیح بدید؛ شما متخصص ارگونومی هستید؛ بیشتر توضیح بدید؛ ما مردها از نظر آناتومی و این جور چیزها چه چیزی کمتر از زنها داریم؟
 14. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  در ضمن عنوان "افکار پوسیده و خطرناک" عنوان خوبی نیست؛ یکی اومده تجربیات خودش رو به شما گفته؛ خواستی ازش استفاده کن؛ نخواستی خودت تجربه کن؛ شاید هم شانس آوردی و چنین چیزی رو تجربه نکردی.
 15. meytim

  افکار پوسیده و خطرناک

  این دو مورد توصیه ای که کرده که خیلی خوبه؛ کاش 15 سال پیش یکی اینها رو به من می گفت. اینکه زنها برای پول شما برنامه ریزی می کنند، به تجربه دیدم که درسته؛ معمولاً براش برنامه ای ندارندها؛ فقط می خوان به بادش بدن. البته این بیشتر در مورد زنهای تحصیلکرده درسته؛ زنهای زیر دیپلم معمولاً اینجور نیستند. اون توصیه دومش هم من خودم رعایت نکردم و الآن درگیرش هستم و بعد از چند بار کشیدن چند تا از بستگان سببی به دادگاه هنوز هم مشکلات حل نشده و احتمالاً نیاز بشه که باز هم به دادگاه مراجعه کنم؛ بنابراین بهتره به توصیه هاش گوش کنی؛ عصبانیت چیزی رو حل نمی کنه.
 16. meytim

  افتضاح اقتصادی

  این مبالغی که در یک ماه مستقیماً گرفتم؛ البته این آقایون هر دو مسلمان هستند و فریلنسر رو دور زدن! اگه پروفایل من رو نگاه کنید، فکر کنم 6 تا پروژه آخر رو بتونید ببینید. در کل از نظر من، فریلنسری یعنی درآوردن "پول خورد" مگر اینکه کارهای با دستمزد بالا رو بلد باشید و کارش رو بتونید بگیرید. اتفاقاً من بعضی از این نوع کارهای با دستمزد بالا رو بلدم، اما هیچ وقت توی این سایتها پروژه ای در اون زمینه ها ندیدم که تعریف شده باشه.
 17. meytim

  افتضاح اقتصادی

  از زیرمجموعه که چیزی در نمیاد. من از این سه تا سایت کلاً 4 تا زیرمجموعه دارم که همشون از پارسکدرز هست. یکیش که باطل شد و هیچ عایدی برای من نداشت، از اون 3 تای دیگه هم در مجموع کمتر از 10 هزار تومان به حسابم اومد. برای من این پولها خنده داره؛ چون من بعضی از ماهها از فریلنسر (اون سایت استرالیایی) بیشتر از 10 میلیون تومان پول درمیارم. البته چند وقته که فعالیت نمی کنم. در مورد اون 10 تومن هم اصلاً بزرگنمایی نیست؛ وقت شد اینجا لیست می کنم. بعدش هم نوشته بودم که بعضی از ماهها 1 میلیون هم درآمد نداشته ام. فعلاً هم که اصلاً فعالیت ندارم.
 18. خب، خدا رو شکر! موفق و پیروز باشید.
 19. meytim

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  ما یه فامیل داشتیم که چند سال پیش (بیشتر از 10 سال پیش) دچار افسردگی شده بود. به من گفت دلیلش خوندن یک کتاب هست به اسم "سهم من" بعد از یه مدتی هم از همسرش جدا شد و سهم خودش رو از اون زندگی گرفت. چند ماه بعدش از ما و دوستان خواست که با همسر سابقش صحبت کنیم که دوباره باهم ازدواج کنند، اما همسر سابقش چند ماه بعدش با یک نفر دیگر ازدواج کرد. در هر صورت اون شخص سهم خودش رو گرفت، اما زندگی مشترک رو از دست داد و هنوز هم ازدواج نکرده. در انتخاب کتاب باید دقت کرد. یک مسأله دیگه: من 15 سال پیش یه نامزد داشتم که هر وقت کتاب دستم می دید، ناراحت می شد! می گفت روشهای توی کتاب رو می خوای روی خودمون تست کنی؟!!! مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم؟!
 20. عرضه زعفران به بازار توی ایران دست مافیاست؛ باید بتونی در داخل اون مافیا نفوذ کنی تا بتونی کاری بکنی؛ وگرنه محصول شما روی دستتون باد می کنه. نفوذ در این مافیا کار ساده ای نیست. الآن شما کاری رو شروع کردید یا هنوز هم دنبال ایده می گردید؟
 21. این خطی که قرمزش کردم فکر کنم غلط باشه؛ اصولاً گوشت شترمرغ گوشت سفید به حساب نمیاد که شما اون رو بخواید با گوشت طیور دیگه مقایسه کنید؛ یعنی بین گوشتهای قرمز مرسوم از همه کلسترول پایین تری داره.
 22. سلام، شما بالاخره کاری رو شروع کردید یا همچنان دنبال ایده می گردید؟
 23. مطالب شما رو هم همینطور؛ من معمولاً می خوندم؛ یادش به خیر!
 24. من معمولاً مطالب شما رو می خوندم؛ یادش به خیر!
 25. meytim

  افتضاح اقتصادی

  ما هم مثل خیلیها بیکار هستیم، اما یه کارهایی که ازش پول خورد دربیاد پیدا کردم. 3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشید می تونید توشون بفروشید. لیست اون سایتها: سایت استرالیایی freelancer سایت پارسکدرز (شیراز) سایت پونیشا (رشت) اینها سایتهایی برای دورکاری یا فریلنس هستند. فریلنسری کار اصلی محسوب نمی شه؛ یه کار جانبی در کنار کار اصلی برای تفنن و کسب پول خورد هست. من خودم شده که یک ماه بیشتر از 10 میلیون تومان از این سایتها درآمد کسب کردم، ماه هم شده که 1 میلیون درآمد هم نداشتم. نکته: برای کار در اون سایت استرالیایی از ایران، قبلش باید یه مراحلی رو طی کرد: ـ باید یکی از خارج از ایران یه حساب PayPal براتون باز کنه. ـ برای باز کردن حساب PayPal باید قبلش Credit Card تهیه کنید. ـ اسم کشورتون رو توی سایت نباید ایران انتخاب کنبد. ـ موقع کار در سایت باید از VPN استفاده کنید.
×
×
 • جدید...