رفتن به مطلب

sarevan

کاربر انجمن
 • تعداد ارسال ها

  1,165
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  8

آخرین بار برد sarevan در 19 بهمن 1397

sarevan یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

9,728 Excellent

درباره sarevan

 • درجه
  <b><font color="#0000CC" face="Tahoma">کاربر انجمن</b></font>
 • تاریخ تولد 31 مرداد 1369

اطلاعات شخصی

 • نام واقعی
  سمیه
 • جنسیت
  مونث
 • توضیحات داخل پروفایل
  ( :

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  مهندسی کامپیوتر
 • گرایش
  نرم افزار
 • مقطع تحصیلی
  لیسانس

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5,188 بازدید کننده نمایه
 1. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  جلوی موهام رو کوتاه کنم وهی دست بکشم روش...
 2. sarevan

  آیا از تغییرات سایت راضی هستید؟

  خوبه که در قبال هرچیزی اظهارنظرنکنیم مخصوصا درقبال نظر شخصی افراد که مطمئنا قرارنیس شبیه فکرما باشه! دوبار این نوع تغییرات من رو شوکه کرده. یکی اول بار که اثرش، حذف پیامهای صفحات بود و باردوم الان. این نوع سایت ها و فروم ها ،مخصوصا اینجا که من رو بواسطه جوی که داره و همچنین دونفرراس کار اقایون عارف، موندگار کرده ، بیشتر به خاطر پیشینه یی که هست معروف هستند و ادامه دار میشن . من اینجا رو همیشه به خاطرجو علمی و احترام شخصی که بینش هست دوس داشتم .شوکه شدم چون "توقع" داشتم به بچه های قدیم همونقدر اهمیت میداد که به جذب کاربران جدید میده. من اینجا رو به خاطر خاطره هایی که دارم و سیر صعودی فکرو عملکردم ه که دوس دارم و مسلما پیشرفتش باعث خوشحالی منه اما بیشتر دلخوری هاناشی از همون توقعی ه که خود سایت برای ماها ایجاد کرده و خب کاری هم نمیشه کرد (چون تغییرات ایجاد شدن) مسلما این سبک فروم هم برای ما عادی میشه ولی خب زمانبرهست.
 3. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  دیدن فوتبال
 4. اینکه یادبگیری کی و کجا و در چه زمانی ، یک رابطه رو شروع و یا پایان بدی یعنی اینکه بالغ شدی و برای خودت و قانون هات احترام قائلی...
 5. sarevan

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  کتاب تحلیل رفتارمتقابل از ون جونز و یان استوارت و ترجمه دکتر بهمن دادگستر این کتاب فوق العاده ست ..یکی از بهترین کتابهای روانشناسی که خوندم و البته هنوزهم ادامه داره و ازون کتابهایی هست که باید چندبارخونده بشه تامفهوم اصلی رو درک کنی/ سبک نوشتاری و اصطلاحاتی که داره وشیوه ی خوندش رو باید متوجه شد تا بفهمی چه منظوری داره و درکجا میشه از راهکار استفاده کرد. طبقه بندی رفتاری ادمها براساس نوع واکنششون و تغییررویه رفتاری و روزمره ادمها درمحیط بیرون یا خانواده یا کاری و بررسی اونها و ....
 6. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  دیدن حل شدن قالب یخ،تو آب.
 7. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  چایِ خونه ی ماامی جانم(مادربزرگ)
 8. فکر کنم‌ روزی برسه که ازین روزا بگم برای دخترم که تصورش م سخت باشه،همونقدر که تصور جنگ برای نسل ما سخت بود اما لمسش کردیم. فکرمیکنم این کشور پردرد روزای خوبی روهم میبینه...چون لایق روزای خوب ه.
 9. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  دیدن ِ ماه...
 10. sarevan

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  شبهای روشن داستایوفسکی یک فیلم هم به همین نام از فرزادموتمن هست که مدتهاست میخام ببینم اما نشده . داستان کتاب از معرفی شخصیت مرد داستان شروع میشه و ما با این شخصیت پابه محیط بیرون میذاریم و با اشنایی اتفاقی شخصیت زن داستان همراه میشیم. و ازون به بعد محوریت داستان حول مکالمات این دو میگذره و شناختشون و ... من رو یاد فیلم سه گانه ی "قبل از غروب "انداخت. یه جاهایی نتونستم ارتباط بگیرم با مکالمات اما حس کتاب رو به صرف تجربه م درک کردم. ازون کتابایی ه که بازم میرم سراغش و با دقت بیشترمیخونمش.شاید اون موقع این معرفی رو ویرایش کنم.
 11. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  اینکه مامان موخوره های موهام رو بگیره... شونه کنه و دست بکشه به موهام.. آخ که اگه ببافه... اگه ببافه...
 12. sarevan

  نـام آخرین کتابی که خواندی

  کتاب «گرسنه» یا «گرسنگی» اثر کنوت‌هامسون و ترجمه احمدگلشیری. داستان کتاب راجع به یک نویسنده ی روزنامه ست که شرایط زندگی خوبی نداره و با نوشته هایی که گاها به روزنامه میفرسته ،روزانه زندگی میکنه. سبک نوشتاری کتاب طوری ه که شما در فکر شخصیت اصلی شریک هستین و انگار با صدای فکر این شخص همراه میشید. غم.غصه.شادی،دیوانگی،عشق،غرور،عزت نفس ،خواری ...تمام این حسها در شرایط مختلف همراهی تون میکنه. و میشه گفت لبخندتلخ به لب خواننده س ازابتداتا انتهای کتاب. نقطه قوت کتاب شرافته. بااینکه ازنگاه دیگران درداستان شخص اصلی نقش گدا رو داره (همونقدر که گاهی نقش نویسنده ،نقش انسان و نقش معشوقه میگیره) اما عزت نفسی که داره شرافت ش رو درروزهای سخت به اون یاداوری میکنه . چون ازنظر خودش تااون لحظه اززندگی تلاش ش رو کرده و هنوزم تلاش میکنه(درحد خودش و روش خودش) و اینکه امیدداره.امید به شرایط بهتر. نقطه ضعف ش عدم مدیریت بحران ه.بااینکه تجربه میکنه اما هربارتکرارمیکنه اشتباهاتش رو. بااینکه این نوع کتابها سبک من نیست اما لذت بردم.
 13. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  چیپس پیاز و جعفری
 14. یادگرفتم که هیچوقت بدون "دونستن" چیزی و یا حداقل قبل بررسی جوانب چیزی راجع بهش نظری نداشته باشم/ اما هربار که پستم به بیمارستان ،پزشک ها و پرستارها میخوره بااینکه خیلی تحت فشارم برای اینکه قضاوت نکنم بازهم همیشه درناامیدی ازاین قشر از جامعه بروم بازمیشه. اخه انصافه چندماه زنگ بزنی ،بری ،بیای و تنها حرفی که بشنوی این باشه که "پروسه ی این کارسخت ه" و بدونی که صدرصد راه اسون شدن ش پارتی بازی ه مزخرف پشت این سیستم ه. تو این مملکتی که هیچی سرجاش نیست حداقل کار این ه که هرکسی در جایگاه خودش کارش رو درست انجام بده. کلی درصداز مشکلات کم میشه.فشارروانی مردم هم کم . یک کم منصف باشیم. +میدونم هستن پزشک ها و پرستارهایی که کلی زحمت میکشن و متشکرازلطف وزحمتشون.
 15. sarevan

  ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

  کتاب بخونم. تحلیل ش کنم. درموردش حرف بزنم ...
×
×
 • جدید...