رفتن به مطلب

MELINI

عضو جدید
 • تعداد ارسال ها

  225
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد MELINI در 18 اسفند 1392

MELINI یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1,177 Excellent

درباره MELINI

 • درجه
  <b><font color="#0000CC" face="Tahoma">کاربر انجمن</b></font>
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شخصی

 • نام واقعی
  ساچلی
 • جنسیت
  مونث
 • محل سکونت
  آذربایجان شرقی
 • تخصص ها
  21 سالمه..دوماه دیگه دقیقا 1 فروردین میرم تو22 سالگی...دیگه همه چیمم خوبه دیگه............
 • علاقه مندی ها
  قران خوندن..
  درس...درس....درس..
  نقاشی.
  گلسازی
  آیروبیک
 • عنوان توضیحات پروفایل
  [FLASH=width=120 height=50]http://shadmehrbaz.persiangig.com/audio/Setareh%20%28Trimmed%29.swf[/FLAS
 • توضیحات داخل پروفایل
  [FLASH=width=120 height=50]http://shadmehrbaz.persiangig.com/audio/Setareh%20%28Trimmed%29.swf[/FLASH]

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  زیست شناسی
 • گرایش
  میکروبیولوژی
 • مقطع تحصیلی
  لیسانس
 • دانشگاه محل تحصیل
  یه جای خوببببببببببببببببببببب
 • شغل
  دانشجوی رشته میکروبیولوژِی
 1. من خودم اولیه رو دوس داشتم...
 2. من ده رو بیشتر از همه دوس داشتم...
 3. ووووووووووییییییییییی چقده نازه....منم میخوااااممممممممممم
 4. MELINI

  چرا از لاک ناخن استفاده میکنی؟

  صحبت از گرمای هوا بود که به ماه رمضان رسید ...امسال روزه می گیری؟ اگرخدا بخواهد... من هم می گیرم،ولی کدام پزشک این همه سختی را برای بدن تایید می کند؟ همان که وقتی همه پزشکان جوابت کردند ، برایت معجزه می کند !
 5. MELINI

  چرا از لاک ناخن استفاده میکنی؟

  بی حجابی... بد حجابی یعنی دهن کجی به خدا... بی حجابی یعنی منو ببین،دلت آآآآآآآآآآآب...بی حجابی یعنی سرکوب قلب ها...بی حجاب،در حال ترور فرهنگ و تمدن ایرانیان است...بی حجابی یعنی انحراف انسانهااز اهداف آفرینش و این یعنی جنگ با خدا...بی حجابی یعنی دفن ارزشهای انسانیو گدایی از فرهنگ برهنگان...بی حجاب دل را میلرزاند،قلب را میمیراند...بد حجابی میدان رقابتی است برای عرضه شدن...بد حجابی یعنی برهم زدن سلامت روانی دیگرانو تجاوز به حریم آرامش قلب ها...بی حجابی یعنی بازی با ابدیت و سرنوشت انسانها...بد حجاب،نیاز صدها انسان را تحریکو خود صحنه را ترک میکند...بدحجابی یک کمبود عاطفی زنانه استکه سعادت جامعه را به تباهی میکشد...بد حجابی یعنی خندیدن به خون برادران شهیدمان...بی حجابی یعنی خوراندن زوری آتش به دیگران...تمدن ایرانیان بر ستون حیا بنا شدهموریانه ها از درون مشغولند... خانومای بی حجاب:شمایی که ادعای رووووووووووووشن فکری داریدمنظورم باشماااااااااااا بود....
 6. MELINI

  چرا از لاک ناخن استفاده میکنی؟

  از دزد می ترسید. می ترسید مبادادزد به خانه اش بزند. می ترسید همه سرمایه و دارایی اش را یک شبه به تاراج ببرند. برای همین در خانه دزدگیر نصب کرده بودبا در های آهنی و قفل های ضد سرقت. هیچ دزدی جرات نداشت به خانه او قدم بگذارد... . اما آن شب دزد به سراغش آمدو همه دارایی اش را برد. تا صبح نشده همه اهل محل داستان فرار پسر غریبه با دخترش را می دانستند. دخترم,ای همه هستی من... تو یکی گوهر تابنده بی مانندی, خویش را خوار مبین, ای سراپا الماس... ازحرامی بهراس... قیمت خود مشکن...قدر خود را بشناس...
 7. وووووییییییییی خیلی خوشحال شدم...خوبه دیگه مشهوریدیممممم:hapydancsmil:
 8. MELINI

  *آلزایمر*

  زندگی با بیماری آلزایمر: در حال حاضر، تشخیص طبی در مراحل اولیه بیماری امکان پذیر است .تشخیص بیماری آلزایمر عمدتا بر اساس تاریخچه بالینی، آزمون‌های حافظه و بررسی عملکرد فکری و ذهنی بیمار انجام می‌پذیرد پیشرفت در تحقیقات موجب شده که بعضی از علائم بیماری را در بعضی از بیماران بتوان معالجه کرد.
 9. MELINI

  *آلزایمر*

  رفتار:‌ تغییرات ایجاد شده در مغز باعث تغییرات در رفتار شخص نسبت به محیط خود می‌شود. این عکس العمل‌ها ممکن است با رفتارهای معمول شخص تفاوت داشته باشد. واکنش‌هابی از این دست شامل ترک منزل، تکرار کارها یا کلمات، پنهان کردن اموال شخصی ،رفتار خشن، پرخاشگری، بیقراری و یا رفتار ناشایست جنسی در فرد مشاهده می‌شوند. توانائی‌های جسمی:‌ بیماری می تواند بر هماهنگی جسمی (Physical Coordination) فرد اثر بگذارد. پیشرفت بیماری به تدریج باعث ضعف قوای جسمانی می‌شود. این تغییرات بر روند کارهای روزانه شخص مانند خوردن، حمام کردن و لباس پوشیدن اثرات سوء داشته و شخص به تنهایی قادر به انجام آنها نخواهد بود. اگر چه بیماری باعث تغییرات می‌گردد ولی فرد بیمار هنوز می تواند قدردانی خود را ابراز کند و احساساتی چون خوشحالی، خشم، ترس، عشق و یا غم را نشان دهد.با آگاهی از شخصیت بیمار و تجارب زندگی گذشته او می توان تدابیری اتخاذ کرد تا زندگی فعلی شخص از کیفیت خوبی برخوردار شود.
 10. MELINI

  *آلزایمر*

  احساسات و حالات: بیمار کنترل بر احساسات و حالات خود را از دست می‌دهد. با پیشرفت بیماری ، شخص دیگر، دوستان و محله های آشنا را نمی‌شناسد.
 11. MELINI

  *آلزایمر*

  انواع بیماری آلزایمر: تقریباً 90 تا 95 درصد از موارد بیماری آلزایمر از نوع تک‌گیر یا اسپورادیک است. نقش وراثت در این نوع چندان مشخص نیست و نیاز به تحقیقاتبیشتری دارد. بیماری آلزایمر غالب موروثی نوع دیگری است که شایع نیست و فقط 5 تا 10 درصد موارد را تشکیل می‌دهد و از یک نسل به نسل دیگر مستقیماً انتقال می یابد. اثرات بیماری آلزایمر: بیماری آلزایمر نهایتاً بر تمام جنبه‌های زندگی فرد مانند فکر کردن، احساسات و اعمال اثر می‌گذارد . این اثرات در افراد متفاوت است . بسیار دشوار است که ترتیب علائم و یا سرعت بیماری را در هر شخص پیش‌بینی کرد. بیماری بر روی موارد زیر تاثیر می‌گذارد.
 12. MELINI

  *آلزایمر*

  درمان: اگر چه بیماری آلزایمر علاج ندارد، اما درمان‌های موجود قادرند روی مسیر بیماری اثر کند‌کننده و کنترل کننده داشته باشند. عوامل احتمالی ایجاد بیماری: علت اصلی بیماری آلزایمر همان‌ طور که اشاره شد ناشناخته است. با این حال عواملی چون سن و پیشینه خانوادگی را به آن بی‌ربط نمی دانند. این عوامل همیشه و صد در صد موجب بیماری نمی‌شوند ولی می توانند به آن مرتبط باشند. سن اکثریت افرادی که به بیماری آلزایمر مبتلا می‌شوند، بیشتر از 65 سال دارند و هر چه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به این بیماری افزایش می‌یابد. با این حال افرادی هستند که در سنین 40 یا 50 سالگی گرفتار آلزایمر شده‌اند. افرادی که یکی از والدین برادر و یا خواهرشان مبتلا بوده‌اند شانس بیشتری برای گرفتن این بیماری را دارند تا افرادی که هیچگونه پیشینه‌ای ندارند.
 13. مفاهیم: آلزایمر چیست؟ سلامت > آموزش - همشهری آنلاین: بیماری آلزایمر یک بیماری تحلیل برنده و پیش رونده سیستم عصبی مرکزی انسان است که باعث زوال قوای عقلانی می‌شود. منشاء این بیماری دقیقا معلوم نیست و علاجی هم برای آن فعلاً در دسترس نیست. تغییرات متعددی در مغز بیمار رخ می دهد که باعث کوچک شدن مغز و نیز از بین رفتن سلول‌های مغزی می‌شود و به جای آنها اشکال خاصی به نام "پلاکهای پیری" در مغز به وجود می‌‌آید. علامت دیگر بیماری وجود کلافه‌های ظریف مارپیچی‌شکل در سلول‌های مغزی است، که در نهایت سلول‌های سالم را از بین می‌برد.
×
×
 • جدید...