خاطرات دانشجویی
تبلیغات
آفرینش

تهران سازان

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان بهترین مدیر، مسئول و کاربر انجمن در مردادماه
خاطرات دانشجوییطرح توجیهی کویرنوردی یزد خاطرات دانشجویینقشه کد کامل تهران به صورت قطعه بندی شده خاطرات دانشجوییمجموعه کامل آموزش Solidworks خاطرات دانشجویی خاطرات دانشجویی
خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 1 تهران خاطرات دانشجویینقشه کد نقشه gis منطقه 15 تهران خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 17 تهران
خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 2 تهران خاطرات دانشجویینقشه GIS کل تهران خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 6 تهران
خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 3 تهران خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 11 تهران خاطرات دانشجویینقشه gis منطقه 12 تهران sam arch آرتاش

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 11171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 302

موضوع: خاطرات دانشجویی

خاطرات دانشجویی

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست
    امتياز:34799Array

ما هم یکی از استادامون هست ، طفلکی ترم 1 و 2 داشت با ما .
    اون موقع هم که پسرای کلاس ما تازه از دبیرستان پرت شده بودن به سمت دانشگاه ، همه کلا اوت بودن ( البته هنوزم هستن )
    .
    این بنده خدا می خواست بگه پارسال یا پیارسال ، رو زبونش نمی چرخید می گفت : پالسال پی پیلالسال !!!!
    بچه ها هم کلا ، هی ازش راجع به سوابق ش می پرسیدن !!! این بیچاره هم مبجور بود استفاده کنه از این دو تا کلمه

Don't Give Up... HOPE Changes Every Thing

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر

کاربر فعال

سایر رشته ها
    سپاس
    83
    559 سپاس در 196 پست
    امتياز:12444Array

ما یه استاد داشتیم، لر بودش، خیلی دوسش داشتیم. خیلی لهجه ام داشت. آخر همه فعلاش تون میاورد. مثلا میخواست بگه "بکنید"، میگفت: بکنیتون. ما هم غش غش میخندیدم.

خاطرات دانشجویی

مهندسی مواد و متالورژی
    متالورژی صنعتی
    سپاس
    7
    91 سپاس در 59 پست
    امتياز:19323Array

ما یه استاد داشتیم بهمون نقشه کشی صنعتی تدریس میکرد بعد گوشاش خیلی سنگین بود بیچار تا روشو به تخته میکرد بچه ها هوار میکشیدن جیغ و داد میکردن اصلا نمیشنید وقتی با هاش حرف میزدی باید داد میزدی اگه ارم فحشش میدادی نمیشنید ولی من اصلا اهل اذیت نبودم ولی خیلیا اذیتش میکردن
    عجب خياط ماهريست دنيا دل هيچ كس را براي من تنگ ندوخت!
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

خاطرات دانشجویی

سایر رشته ها
    امتياز طلايي
    129
    سپاس
    2,352
    1,144 سپاس در 466 پست
    امتياز:34799Array

استاد مبانی طراحیمون هم همیشه بجای گواش می گفت : گُهاش !!!!!!
    یادش بخیر ، بچه ها هر جلسه یکیو مامور می کردن بره از استاد بپرسه بهترین مارکای گواش چیان
    اونم بنده خدا هر جلسه همه رو از اول می گفت

Don't Give Up... HOPE Changes Every Thing

خاطرات دانشجویی

سایر رشته ها
    کلاس دوم تازه اونم رد شدم!
    امتياز طلايي
    10
    سپاس
    808
    2,390 سپاس در 764 پست
    امتياز:40405Array

شرمنده ها این تاپیک ادغام میشه اینجا
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!!.

عضو جدید

مهندسی مکانیک
    ساخت و تولید
    سپاس
    1
    1 سپاس در 1 پست
    1 سپاس در 1 پست
    امتياز:248Array

از قضا همین ترم اخیر یه استاد داشتیم همین سوتی کیوز رو داد ( دلتون نخواد کلی خندیدیم بعد کلاس ! )
    این استاد ما زیاد اهل خاطره تعریف کردنه و همیشه هم از این جمله استفاده میکنه : هیچ وقت یادم نمیاد !!!!!!!!!!!!!! ( منظورش : هیچ وقت یادم نمیره هستشا! )
    جالب اینجاس تا حالا یکبار هم این جمله رو اصلاح نکرده درستشو بگه دلمونو خوش کنیم پای صحبت استاد نشستیم
    No pain No gain

کاربر فعال

مهندسی مکانیک
    مهندسی برق و کنترل
    سپاس
    0
    20 سپاس در 15 پست
    امتياز:6226Array

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق... نمایش پست ها
    شرمنده ها این تاپیک ادغام میشه اینجا
    تاپیکی که من زدم فقط در مورد سوتی های کلامی بودا

به هر ترتیب ما تلاش کردیم یه تاپیک شاد بزنیم .. دیگه خودتون میدونید

اما به هر ترتیب من به راهم ادامه میدم
    .
    .

.

.امام حسین(ع)

هر كس اين پنج چيز را نداشته باشد از زندگی بهره ای نمی برد: عقل-دين-ادب-شرم -خوش خلقی

------------------------------------------------------------------------------------------------------

خاطرات دانشجویی

مهندسی مکانیک
    ساخت و تولید
    امتياز طلايي
    12
    سپاس
    3
    27 سپاس در 8 پست
    امتياز:521Array

سلام به همه دوستان خیلی خوشجالم که این تاپیک رو زدید
    بهترین خاطره من از دانشگاه ، این است :
    من شماره دختری رو که اصلا نمی شناختم ، برای گرفتن چزوه ازش گرفتم .... بعد هم جزوه رو گرفیتم و ما رو به خیر و اون رو به سلامت
    ورودی 5 سال جلو تر از من بود ... یعنی من 5 سال بعد از اون وارد دانشگاه شدم
    بعد از امتحان اون درسی که با هم داشتیم دیدم نیومده سر جلسه بهش اس ام اس دادم چه طور بود امتحان ؟ ولی جوابی نیومد.....
    بعد از 2 روز اول صبح موبایلم زنگ خورد ، دیدم یک شماره است که اسمش هم معلوم نیست ، یعنی به اسم چزوه درس ----- سیو کرده بودم ........بعد از صحبت کردن متوجه شدم که همون دختر است
    بهم گفت مادرم مریض شده و بی چاره شدم ..... من ترم آخرم هست .... خیلی شیک و با کلاس به من فهموند که برو جای من امتحان بده
    من اصلا خبر نداشتم که امتحان اون ها یک روز دیگه برگزار می شه و گفتم مگه می شه !!! الان دیگه تموم شده ..... که برام گفت
    من با این که می دونستم دروع می گه .. ولی چون بزرگتر بود رو زده بود، روم نشد بگم نه !!!!!!!!!!
    حالا کاری نداشته باشید که به چه ترفندی لو نرفیتم و خودم رو جای یک دختر جا زدم ...... و جفتمون اون درس رو پاس شدیم و اون هم دیگه نیومد دانشگاه ... بعد از یک مدتی هم تو فیس بوک پیداش کردم ......
    این بهترین خاطره من توی دانشگاه بود که فکر می کنم جالب باشه ................ هنوز که هنوزه تو دانشگاه پرچم من بالاست و هیچ کس رو دست من نزده

کاربر ممتاز

مهندسی عمران
    امتياز طلايي
    5
    سپاس
    0
    132 سپاس در 79 پست
    امتياز:31721Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خیلی خوشجالم که این تاپیک رو زدید
    بهترین خاطره من از دانشگاه ، این است :
    من شماره دختری رو که اصلا نمی شناختم ، برای گرفتن چزوه ازش گرفتم .... بعد هم جزوه رو گرفیتم و ما رو به خیر و اون رو به سلامت
    ورودی 5 سال جلو تر از من بود ... یعنی من 5 سال بعد از اون وارد دانشگاه شدم
    بعد از امتحان اون درسی که با هم داشتیم دیدم نیومده سر جلسه بهش اس ام اس دادم چه طور بود امتحان ؟ ولی جوابی نیومد.....
    بعد از 2 روز اول صبح موبایلم زنگ خورد ، دیدم یک شماره است که اسمش هم معلوم نیست ، یعنی به اسم چزوه درس ----- سیو کرده بودم ........بعد از صحبت کردن متوجه شدم که همون دختر است
    بهم گفت مادرم مریض شده و بی چاره شدم ..... من ترم آخرم هست .... خیلی شیک و با کلاس به من فهموند که برو جای من امتحان بده
    من اصلا خبر نداشتم که امتحان اون ها یک روز دیگه برگزار می شه و گفتم مگه می شه !!! الان دیگه تموم شده ..... که برام گفت
    من با این که می دونستم دروع می گه .. ولی چون بزرگتر بود رو زده بود، روم نشد بگم نه !!!!!!!!!!
    حالا کاری نداشته باشید که به چه ترفندی لو نرفیتم و خودم رو جای یک دختر جا زدم ...... و جفتمون اون درس رو پاس شدیم و اون هم دیگه نیومد دانشگاه ... بعد از یک مدتی هم تو فیس بوک پیداش کردم ......
    این بهترین خاطره من توی دانشگاه بود که فکر می کنم جالب باشه ................ هنوز که هنوزه تو دانشگاه پرچم من بالاست و هیچ کس رو دست من نزده
    shayan1989 مگه پسر نیست؟ خودتو چطوری دختر جا زدی؟ من تو پسر جای پسرش موندم میترسم جای خودم آدم بفرستم
    از ننـگ چـه گـویی که مـرا نام ز ننگ اسـت
    وز نـام چـه پـرسی که مـرا ننگ ز نام اسـت
    مِـی خـواره و سـرگـشته و رنـدیم و نظربـاز
    وان کس که چو ما نیست در این شهر کدام است

Gorxan olup!

خاطرات دانشجویی

مهندسی مکانیک
    ساخت و تولید
    امتياز طلايي
    12
    سپاس
    3
    27 سپاس در 8 پست
    امتياز:521Array

درسته دوست عزیز من پسر هستم .
    این که چه طوری این کار رو کردم دیگه جزیی از اسراره ..... کلی ادم تو دانشگاه در پی کشف این موضوع هستند

صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 11171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)