شغل پشتیبانی از سایت
تبلیغات
آفرینش

پروشات970

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
شغل پشتیبانی از سایتنقشه GIS منطقه ۷ شیراز شغل پشتیبانی از سایتنقشه GIS منطقه ۸ شیراز شغل پشتیبانی از سایتنقشه GIS منطقه ۱۰ شیراز
شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 1 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 6 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 15 تهران
شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 2 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 11 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 17 تهران
شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 3 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه gis منطقه 12 تهران شغل پشتیبانی از سایتنقشه GIS کامل شهر اصفهان

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: شغل پشتیبانی از سایت

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    5
    4 سپاس در 4 پست
    امتياز:14Array

پیش فرض شغل پشتیبانی از سایت

سلام . وقت همه ی دوستان بخیر و نیکی

سوالی برام پیش اومده که اگه برام توضیح بدید بسیار متشکر میشم

"اینکه توی آگهی های کار مینویسن به یک نفر جهت پشتیبانی وب سایت نیاز داریم یعنی چی ؟ و جزو کار در منزل هم مینویسن یعنی طرف تو خونه هم میتونه انجامش بده !"

میشه یه نفر درست و کامل برام توضیح بده که نوع کارش چیه ؟ سخته یا آسون ؟ نیاز به چقدر مهارت داره ؟ اگه اطلاعات هم نداشته باشیم میشه با یه آموزش ساده یاد گرفت یا نه ؟

اگه کسی چنین نیرویی میخواد من حاضرم تا یه مدت رایگان براش کار کنم
    1 سپاس Mohammad Aref

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر پروشات468

شغل پشتیبانی از سایت

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    20,101
    30,262 سپاس در 10,032 پست
    امتياز:119229Array

نقل قول نوشته اصلی توسط baharak78 نمایش پست ها
    سلام . وقت همه ی دوستان بخیر و نیکی

سوالی برام پیش اومده که اگه برام توضیح بدید بسیار متشکر میشم

"اینکه توی آگهی های کار مینویسن به یک نفر جهت پشتیبانی وب سایت نیاز داریم یعنی چی ؟ و جزو کار در منزل هم مینویسن یعنی طرف تو خونه هم میتونه انجامش بده !"

میشه یه نفر درست و کامل برام توضیح بده که نوع کارش چیه ؟ سخته یا آسون ؟ نیاز به چقدر مهارت داره ؟ اگه اطلاعات هم نداشته باشیم میشه با یه آموزش ساده یاد گرفت یا نه ؟

اگه کسی چنین نیرویی میخواد من حاضرم تا یه مدت رایگان براش کار کنم
    سلام. پشتیبانی از سایت دو نوع هستش.
    یکی پشتیبانی فنی و یکی هم پشتیبانی محتوایی

تو پشتیبانی فنی نیاز هست که یه سری اطلاعات و کلیاتی از طراحی سایت و رسیدگی به مشکلات فنی و ... رو بلد بود.
    تو پشتیبانی محتوایی نیاز به اطلاعات تخصصی خاصی نیست. با توجه به محتوایی که اون سایت داره، مسئولیت تولید محتوا رو اون شخص به عهده میگیره. البته متفاوت میتونه باشه. گاهی اوقات میگن مطلب جدید تولید کنید یا ترجمه کنید و بذارید. گاهی میگن مطالب آماده هستش، شما فقط این مطالب آماده رو باید قرار بدین. تو موارد معدودی هم میگن که مثلا روزی 40 تا مطلب جدید از سایتای مختلف گردآوری کنید بذارید.
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

ترس از شکست خودش باعث شکست میشه و نتیجه اون چیزی نیست جز گفتن ای کاش ...

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])
    1 سپاس baharak78

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    5
    4 سپاس در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Aref نمایش پست ها
    سلام. پشتیبانی از سایت دو نوع هستش.
    یکی پشتیبانی فنی و یکی هم پشتیبانی محتوایی

تو پشتیبانی فنی نیاز هست که یه سری اطلاعات و کلیاتی از طراحی سایت و رسیدگی به مشکلات فنی و ... رو بلد بود.
    تو پشتیبانی محتوایی نیاز به اطلاعات تخصصی خاصی نیست. با توجه به محتوایی که اون سایت داره، مسئولیت تولید محتوا رو اون شخص به عهده میگیره. البته متفاوت میتونه باشه. گاهی اوقات میگن مطلب جدید تولید کنید یا ترجمه کنید و بذارید. گاهی میگن مطالب آماده هستش، شما فقط این مطالب آماده رو باید قرار بدین. تو موارد معدودی هم میگن که مثلا روزی 40 تا مطلب جدید از سایتای مختلف گردآوری کنید بذارید.

پس اگر کارشون محتوایی باشه سخت نیست .... میشه انجام داد حتی اگه اطلاعات نداشته باشیم ... من چند سال پیش یه دوره طراحی سایت رفتم البته ...

تشکر اقای محمد عارف
    فقط غیرممکن غیر ممکن است.

"آنتونی رابینز"
    1 سپاس Mohammad Aref

شغل پشتیبانی از سایت

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    20,101

پس اگر کارشون محتوایی باشه سخت نیست .... میشه انجام داد حتی اگه اطلاعات نداشته باشیم ... من چند سال پیش یه دوره طراحی سایت رفتم البته ...

تشکر اقای محمد عارف
    خواهش میکنم.
    البته ما هم به تازگی به شکل دیگه ای عضویت هیئت تحریریه می گیریم.
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]/|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ] /|\ [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

29 [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])
    1 سپاس baharak78

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    5
    4 سپاس در 4 پست

خواهش میکنم.
    البته ما هم به تازگی به شکل دیگه ای عضویت هیئت تحریریه می گیریم.
    [میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]

چقدر خوب ...ولی متاسفانه من اونقدر قوی نیستم ... من هر چیزی رو در سطح خودم بلدم ....

مثلا من به زبان انگلیسی مسلط نیستم ....

چیکارا باید کرد ؟
    دوست دارم ولی میگم کیفیت انجمن پایین نیاد با وجود من

چند نفر میگیرن کلا؟

"آنتونی رابینز"
    1 سپاس Mohammad Aref

شغل پشتیبانی از سایت

مهندسی شهرسازی
    برنامه ریزی شهری
    امتياز طلايي
    134
    سپاس
    20,101

چقدر خوب ...ولی متاسفانه من اونقدر قوی نیستم ... من هر چیزی رو در سطح خودم بلدم ....

مثلا من به زبان انگلیسی مسلط نیستم ....

چیکارا باید کرد ؟
    دوست دارم ولی میگم کیفیت انجمن پایین نیاد با وجود من

چند نفر میگیرن کلا؟
    برای انجمن نیست و صفحه اصلی سایته

خب شرایطش نوشته شده چیا هست، اگه شک داری، میتونی فعلاً به صورت عادی چندتا مطلب ارسال کنی، مشخص بشه. مطالب بعد از تأیید تو سایت قرار میگیرن

موضوعی که بیشتر تسلط دارین و علاقه دارین، میتونین میتونین محتوایی واسشون تولید کنین یا اخبار و مطالب روز مربوط بهش رو ترجمه کنید و بذارید. (قطعا ترجمه این نوع مطالب به صورت لغت به لغت نیست و انتقال مطلب با متن روان هستش

1 سپاس baharak78

کاربر تازه وارد

سایر رشته ها
    سپاس
    5
    4 سپاس در 4 پست

برای انجمن نیست و صفحه اصلی سایته

خب شرایطش نوشته شده چیا هست، اگه شک داری، میتونی فعلاً به صورت عادی چندتا مطلب ارسال کنی، مشخص بشه. مطالب بعد از تأیید تو سایت قرار میگیرن

موضوعی که بیشتر تسلط دارین و علاقه دارین، میتونین میتونین محتوایی واسشون تولید کنین یا اخبار و مطالب روز مربوط بهش رو ترجمه کنید و بذارید. (قطعا ترجمه این نوع مطالب به صورت لغت به لغت نیست و انتقال مطلب با متن روان هستش
    بوشه

تهش بد باشم آبرومو ببرید به بدترین نحو

"آنتونی رابینز"
    1 سپاس Mohammad Aref

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)