برای کی اتفاق افتاده ؟
تبلیغات
آفرینش

پروشات970

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه GIS منطقه ۷ شیراز برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه GIS منطقه ۸ شیراز برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه GIS منطقه ۱۰ شیراز
برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 1 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 6 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 15 تهران
برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 2 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 11 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 17 تهران
برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 3 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه gis منطقه 12 تهران برای کی اتفاق افتاده ؟نقشه GIS کامل شهر اصفهان

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برای کی اتفاق افتاده ؟

برای کی اتفاق افتاده ؟

سایر رشته ها
    الکترونیک
    سپاس
    5,210
    7,475 سپاس در 2,756 پست
    امتياز:9505Array

پیش فرض برای کی اتفاق افتاده ؟

سلام
    برای کی اتفاق افتاده ؟
    چندوقتی بود که تلفن ما اشغال میشد بعضی وقتها قطع می شد که با گرفتن بعضی از شماره ها درست میشد ( انگاری بوق گیر افتاده توسیم باید بهش کمک کنی )

حال جالبترشده خط منو دادن به بنگاه وخط بنگاه رادادن به من!

نزدیک به یک هفته هست درگیر این جابجایی هستم. هیچکدوم هم نمی تونن درست کنن . چند روز یکی امده یه اهمتر برداشته هی میکنه تو سوراخاش آخرشم نتونست
    آخر زنگ زده میگه درست شد ؟ منم می گم نه ! میگه پس بوقها را قطع می کنم تا پول نیافته می گم پس برای منو قطع نکن پوز دارم میگه باشه ولی هردو رو از ریشه قطع کرد مسخره
    پنج شنبه مثل آتشن شانی ریختن ما شاالله باماشینای روز پراید وپیکان روحش شاد یا نبردبان روی سقف .گفتم دمشون گرم چه خدماتی ولی به محض دیدن قیافشون گفتم ای بابا ایناهم بلد نیستن
    بلخره یکی امد بهش ما جرا را که گفتم می گفت اینا بلد نیستن ومن مجبورم پشت اینا بیام درست کنم (اینو یادم رفت بگم قطع که کرده بود بوق بدهی گذاشته بود )
    آقا این ور رفت بلخره گفت درست شد گفت بدهیشم با 1818پرداخت کن درست شد .
    باورتون نمیشه درست شد

ولی در صندوق جا دویی راکه بست دوباره جابجاشد.

بلخره امروز رفتم اکبری بابا یه بد بختی شده برای ما ها معلوم نیست آخر برج پول چیو باید بدم.

هرجا هم مربوط بوده زنگ زدم مخابرات مرکز- مخابرات منطقه-20117 امروزم که خودم رفتم.
    افرادی که از ریسک کردن میترسند به جایی نمیرسند.مارک فیشر
    تابحال خیال می کردم درمیان انسانهای مذهبی حق خورو کلاش نیست!ولی اشتباه بود انها فقط با مذهب حق خوری وکلاشی می کنند (این افراد مخترع نوعی دیگر از کلاشی هستند که آبروی دین هم میبرند)
    14 ([میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ])

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر پروشات468

برای کی اتفاق افتاده ؟

سایر رشته ها
    وب گردی
    سپاس
    2,477
    3,802 سپاس در 943 پست
    امتياز:31125Array

كلا ی خط جدید بخری ك دردسرش كمتره
    ﺍﮔﺮ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻢ
    شوهر

ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ . . . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ اگر
    شوهر

ﻧﻤﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻋﻘﻞ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ!
    1 سپاس Mohammad-Ali

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

Bookmarks