استفاده از فیلی شکن برای اندروید !
تبلیغات
آفرینش

پروشات970

جملات کاربران:
برخی از محصولات فروشگاه نواندیشان
استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه GIS منطقه ۷ شیراز استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه GIS منطقه ۸ شیراز استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه GIS منطقه ۱۰ شیراز
استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 1 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 6 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 15 تهران
استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 2 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 11 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 17 تهران
استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 3 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه gis منطقه 12 تهران استفاده از فیلی شکن برای اندروید !نقشه GIS کامل شهر اصفهان

جديد ترين اطلاعیه های انجمن نواندیشان و اخبار همایش ها و مطالب علمی را از این پس در کانال تلگرام نواندیشان دنبال کنيد

درخواست و دانلود مقالات علمي رايگان | فهرست آموزش های گروه انقلاب آموزشی | مسابقات تالارها | ترجمه مقالات تخصصی با قیمت دانشجویی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: استفاده از فیلی شکن برای اندروید !

کاربر فعال

سایر رشته ها
    سپاس
    1,207
    1,386 سپاس در 492 پست
    امتياز:10033Array

پیش فرض استفاده از فیلی شکن برای اندروید !

سلام به همگی
    دوستان من جدیدا اندروید گوشیمُ به 7 اپدیت کردم که تو قسمت Phone Manager یه انتی ویروس اضافه شده

انتی ویروسش avast هست و بدون فیلی شکن اپدیت نمیشه ! و Network Error میده

سوالم اینجاست الان استفاده از برنامه فیلی شکن مثل سایفون چقدر برای گوشی میتونه مخرب باشه ؟
    آخه تو نت حرفُ حدیث های زیادی هست ..
    من رو لپ تاپ ( ویندوز 10 ) از سایفون استفاده میکنم ی هوا ویندوز گیج میزنه ولی میشه کار کرد ( البته زیاد حس نمیشه )
    به غیر از اپدیت اون انتی ویروس اندروید نرم افزارهای دیگه هم هست که میخوام نصب کنم ولی همین داستان هست!!

و اینکه دوستانی که از فیلی شکن استفاده کردن تا چ حد به گوشیشون آسیب زده یا اصلا اتفاقی نیفتاده !! ( ی جایی خوندم رو باتری تاثیر داره و ازین حرفا و حتی بحث آسیب سخت افزاری )
    بحث امنیتیش رو کار نداریم ( سرقت اطلاعات و ازین حرفا ) . بیشتر منظورم رو کند شدن گوشی حتی بعد چند بار استفاده محدود !

ممنونم

از هیاهوی زمین بیزار شده ام!
    سهراب قايق ات جايي براي من دارد...؟!

2. # ADS
    Circuit advertisement
    آفرینش گستر پروشات468

استفاده از فیلی شکن برای اندروید !

مهندسی مکانیک
    ارشد مهندسی هوافضا-جلوبرندگی (کارشناسی سیالات مکانیک)
    امتياز طلايي
    11
    سپاس
    5,674
    8,631 سپاس در 2,206 پست
    امتياز:24993Array

نقل قول نوشته اصلی توسط CleMent نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من جدیدا اندروید گوشیمُ به 7 اپدیت کردم که تو قسمت Phone Manager یه انتی ویروس اضافه شده

انتی ویروسش avast هست و بدون فیلی شکن اپدیت نمیشه ! و Network Error میده

سوالم اینجاست الان استفاده از برنامه فیلی شکن مثل سایفون چقدر برای گوشی میتونه مخرب باشه ؟
    آخه تو نت حرفُ حدیث های زیادی هست ..
    من رو لپ تاپ ( ویندوز 10 ) از سایفون استفاده میکنم ی هوا ویندوز گیج میزنه ولی میشه کار کرد ( البته زیاد حس نمیشه )
    به غیر از اپدیت اون انتی ویروس اندروید نرم افزارهای دیگه هم هست که میخوام نصب کنم ولی همین داستان هست!!

و اینکه دوستانی که از فیلی شکن استفاده کردن تا چ حد به گوشیشون آسیب زده یا اصلا اتفاقی نیفتاده !! ( ی جایی خوندم رو باتری تاثیر داره و ازین حرفا و حتی بحث آسیب سخت افزاری )
    بحث امنیتیش رو کار نداریم ( سرقت اطلاعات و ازین حرفا ) . بیشتر منظورم رو کند شدن گوشی حتی بعد چند بار استفاده محدود !

ممنونم
    هم برای گوشی و هم برای پی سی استفاده کردم
    گاهی سرعت رو کند میکنه
    گاهی وقتا هم الکی هیچی بالا نمیاره
    اما مشکل اصلی ش اینه که آی پی ها رو عوض میکنه، بعد اکسپلورر هات بهم میریزه و ممکنه کار نکنه بدون فیلتر شکن
    راه حلش هم نمیدونم

چه
    سکوتی دنیا را فرا می گرفت اگر هر کس به اندازه ی عملش صحبت می کرد...

خدایا... افسوس بر آن چشم که با پرتو صد شمع، در آینه ات دید و ندانست کجایی...

[میهمان عزیز شما قادر به مشاهده لینک نمی باشید. جهت مشاهده لینک در تالار گفتگو ثبت نام کنید. ]
    1 سپاس CleMent

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)